Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ok..eo, ja cu prvam..
volim te najnajvise na celom ovom svetu :
mali moj :D
tvoja mama
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Uvek si bila i ostaces jedina u mom srcu... Sve druge su prolazne...
.....Volim te.....znash ti
Koja je svrha reci nekom da ga volis, ako ta osoba ne dolazi na forum i na ovaj sajt? Kada ce imati priliku to da procita? shocklol
ok..eo, ja cu prvam..
volim te najnajvise na celom ovom svetu :
mali moj :D
tvoja mama

...bez ovog tvoja mama post bi ti bio puniji, teži, sadržajniji...ima jedan izraz...potaman - to je kad ničeg nema ni previše ni premalo...(zasad je mašala)
wink
Koja je svrha reci nekom da ga volis, ako ta osoba ne dolazi na forum i na ovaj sajt? Kada ce imati priliku to da procita? shocklol

...u cara Trajana kozije uši!
rum_punch(manki)live.com

Razmisljala o reality?Tesko?Jock,petlja je cudo.Mostarska...
Pa, ako je Ti imas, pokazi nam kako to izgleda lol
Pa, ako je Ti imas, pokazi nam kako to izgleda lol

Izazov do bola...Srecice moja,volim te najvise na svetu celom!!!Ljubim i zelim te puno!!!Zivot za tebe ljubavi jedina!!!
Koji je problem izjaviti ljubav, ako se ne zna kome je izjavljujes?

Zasto bi bilo ko imao frku da to uradi, bas kao sto si i ti sad uradio. lolTongue
Koji je problem izjaviti ljubav, ako se ne zna kome je izjavljujes?

Zasto bi bilo ko imao frku da to uradi, bas kao sto si i ti sad uradio. lolTongue

U pravu si Vocko,ovo je bilo za moju cerku Milicu.Cemu frka,ne razumem ljude.Tesko reci da nekog volis?Reci mu ime ovde?Kako god se zvao/la nije bitno,voleti nekog je lepo osecanje...inspiracija za zivot
Naravo da nije sramota reci nekome da ga volis. Ljbav je nesto sto nas dize iz mrtvih, daje snagu, lepo osecanje. Cemu onda stid?
uh bwe, ova Billica je musko!

Bille, presli smo mi vec tu fazu!

Mi sada ovde pitamo:
Jesi li za sex?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:54 pm.