Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Karte na astal da blista,bejbi!
...ebi ga, tebe mama nije stavljala na stomak da spavaš kad si bila mala...
cry
rum_punch(manki)live.com
...ebi ga, tebe mama nije stavljala na stomak da spavaš kad si bila mala...
cry

Error,greska u koracima,rod-muski,zelje-muzicke lol
Bejbi, jel dupli spil karata da stavimo na sto? lollol
ja cu da donesem pice a ti vockice daj i malko leda, mislim kad vec stavljamo karte na sto moz i da odigramo koju partiju winklollollol
zar se u pravoj vezi ne kaze sve?
mislim, bas sve!

bejbi, nesto si mi mnogo opasna...
jos se nisi saplela u mr. fatalnog za malo pitomljenja?
wink
BIterni adj prevedi dusho, ja sam plavusa pa ne kapiram bas odma sta si teo! lol
Ja kada to radim, obicno udarim shakom od astal, a ne stavljam karte na astal. lollol
Ja kada to radim, obicno udarim shakom od astal, a ne stavljam karte na astal. lollol

promenila avatar i oma postala vatrena udaraca pardon ridjokosa winklol mLogo ti je swadak ovaj avko winklol
ja cu da donesem pice a ti vockice daj i malko leda, mislim kad vec stavljamo karte na sto moz i da odigramo koju partiju winklollollol

Za led ne brini lollol Nego, ne znam sta igramo? Remi, Kanastu ili nesto trece? lollol

promenila avatar i oma postala vatrena udaraca pardon ridjokosa winklol mLogo ti je swadak ovaj avko winklol

To je Nicole Kidam. lollollol
BIterni adj prevedi dusho, ja sam plavusa pa ne kapiram bas odma sta si teo! lol

koji deo, dusho?
ja priznajem i prevaru unapred! wink

To je Nicole Kidam. lollollol

Odma sam prepoznala Zlicu Kidam bweeee sta ti mislis, da sam ja pored toga sto sam plava i mLogo corava? winklollollol
zar se u pravoj vezi ne kaze sve?
mislim, bas sve!

Mislim, bash se ne kazze...
Bash sve...

Privatnost ne postoji?!

Inace, vecina mojih karata je na stolu... Naravno ne sve... Smile Probrano i stavljeno, sa sveshcu o tome obe strane...

Odma sam prepoznala Zlicu Kidam bweeee sta ti mislis, da sam ja pored toga sto sam plava i mLogo corava? winklollollol

Drz' se boMtona... lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:21 pm.