Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
E pa i ja da otvorim temu, ne znam da li ima neka slična, ne bih baš ni da listam, nemam vremena....

E pa ovako: Inspirisana Blondikinom temom o bogatašima, i nekim procentima koje navodite, a posebno onim poslednjim BR-ovim postom, koji kaže da se kao milioner rađaš, rodih ovu temu.
E sad ja Vas pitam, da li je kultura nešto što može da se kupi, zgražavam se svakim danom sve više posmatrajući pojedince koji imaju sreću ili nesreću da se zovu ''bogataši'' kojima je znak dolara iscrtan u očima, i koji svoj status ne skrivaju, već nekim simbolim jasno daju do znanja da ''Ima se može se'', ali ponašanje, maniri, i uopšte kultura im je na nezavidnom nivou.
Dok s druge strane, imate ljude koji svojim stavom jasno daju do znanja da su ''gospoda'' i da su odmereni i umereni u svemu sto rade ili govore...
Koliko Vi vodite računa o svom ponašanju? I da li mislite da je bon-ton nešto čemu možemo da se priučimo, ili ste mišljenja da je i to nešto sa čime se čovek rodi, ili stekne u okruženju u kom živi?
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:52 pm.