Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Evo sta me zanima..

Da li postoje ljudi sa kojima ste bili vrlo dobri, ili koje znate gotovo celi zivot..i sa kojima ne pricate? Znaci ne ono..izgubili smo kontakt..nego bas..prolazite jedni pored drugih..ni kurtuazno zdravo? Ako ima..sta obicno bude razlog..sitnica ili nesto vrlo krupno?

I, kad se osvrnete oko sebe, koliko ljudi mozete da nazovete pravim prijateljima..i jos jedno pitanje - posle koliko vremena mozete nekoga nazvati prijateljem?
Prodjem pored mnogo ljudi i svima se javljam sa lepo:
Dobar dan...
malo selo svi se znaju, ako ne pozdravis odmah te proglase za uobrazenu Unhappy
prave prijatelje imam od detinstva, ne mnogo, malo ali kvalitetni ljudi...za njih sve, kao i ja za njih, mnogi ljudi su mi dobri poznanici, ali neke tajne zna samo mali, vrlo mali broj..
moja seka, najnjabolji prijatelj, i sudija ...
moj decko, divan prijatelj, mogu mu sve reci bez ikakvog ustrucavanja....
a da, postoji jedna osoba, s kojom sam bila bas ono..vise od 10godina smo se druzile..bile nerazdvojne, danas se vise ne cujemo, zivot nas odveo na razlicite strane i pogled na sve nemamo isti...i da, ne prica samnom, koji je razlog, totalno glup i detinjas,ali mogu reci da mi je bila stvarno divan prijatelj..
ne pricam ni sa bivsim muzem, zato sto je idiot, jer misli ako ne mozemo zajedno da zivimo ne treba ni da komuniciramo, ja opet mislim suprotno, duge godine se znamo, proziveli smo i lepe i manje lepoe trenutke, zna me najbolje od svih, i ja njega, zao mi je sto ce uvek ostati kreten, a ne mrzim ga i bila bi mu prijatelj....
a pravog prijatelja ne mozes da nadjes i ne mozes da meris vremenom, jednostavno znas, da postoji i da je uvek spreman da te poslusa, pomogne i ako se ne vidite dug period...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Belice pa ti si danas puna pitanja... roll

Ne postoji niko od prijatelja iz detinjstva a i kasnije sa kojima ne govorim. Pravih prijatelja je malo jer je za njegovanje prijateljstva potrebno vreme, paznja, ljubav... Tongue

Jedino sa bivsim ljubavima prekidam svaki kontakt...ni kurtoazno zdravo... lollollol

Niko ne moze odrediti vreme za koje ce ti neko postati prijatelj ili ne. Sa nekim ljudima se to jednostavno desi neverovatno brzo, a opet postoje i ona druga prijateljstva koja se postepeno razvijaju i naravno ona poznanstva koja uvek ostaju poznanstva...
roll
Ima ljudi s kojma ne govorim, ali ne zato što sam ljut ili uvređen, već zbog toga što mi je život "bez njih" jednostavniji..... To, ipak, ne znači da ih ne pozdravim ako ih slučajno sretnem.....
Evo sta me zanima..

Da li postoje ljudi sa kojima ste bili vrlo dobri, ili koje znate gotovo celi zivot..i sa kojima ne pricate? Znaci ne ono..izgubili smo kontakt..nego bas..prolazite jedni pored drugih..ni kurtuazno zdravo? Ako ima..sta obicno bude razlog..sitnica ili nesto vrlo krupno?

I, kad se osvrnete oko sebe, koliko ljudi mozete da nazovete pravim prijateljima..i jos jedno pitanje - posle koliko vremena mozete nekoga nazvati prijateljem?

Ne postoji ni jedna osoba sa kojom sam se ikada upoznao, a da danas ne pricamo, ili se ne javimo jedno drugom kada se sretnemo. Mislim da, u stvari voleo bih da i kada se jednom rastanem od nekih ljudi da ostanem sa njima u kakvom-takvom kontaktu, pa makar i samo "zdravo" na ulici.
Inace, bukvalno prosle nedelje mi se desavalo nesto potpuno sumanuto i tada zamalo da ostanem bez jednog od malobrojnih prijatelja. Srecom, imamo dobar odnos pa smo posle jednog vrlo, vrlo ozbiljnog razgovora resili problem, a problem nije bio mali. Verujem da je u takvim situacijama cutanje najgora opcija, i da ako nesto moze da pomogne to je upravo "casica razgovora".
Kada se osvrnem oko sebe shvatim da su mnogi dolazili, prolazili, odlazili..., ali ona je jos tu (nisam sa njom imao pomenuti problem wink ) . Znamo se vec 24 godine, iako nismo od pocetka bili prijatelji.

Nije jedina, ali je jedinstvena iako za sebe nekad kaze da je "only" :D
Belice pa ti si danas puna pitanja... roll

Ne postoji niko od prijatelja iz detinjstva a i kasnije sa kojima ne govorim. Pravih prijatelja je malo jer je za njegovanje prijateljstva potrebno vreme, paznja, ljubav... Tongue

Jedino sa bivsim ljubavima prekidam svaki kontakt...ni kurtoazno zdravo... lollollol

Niko ne moze odrediti vreme za koje ce ti neko postati prijatelj ili ne. Sa nekim ljudima se to jednostavno desi neverovatno brzo, a opet postoje i ona druga prijateljstva koja se postepeno razvijaju i naravno ona poznanstva koja uvek ostaju poznanstva...
roll

Volim da pitam wink
Kada se osvrnem oko sebe shvatim da su mnogi dolazili, prolazili, odlazili..., ali ona je jos tu (nisam sa njom imao pomenuti problem wink ) . Znamo se vec 24 godine, iako nismo od pocetka bili prijatelji.

Nije jedina, ali je jedinstvena iako za sebe nekad kaze da je "only" :D

wink
Retki su takvi i zato ih treba cuvati... Smile

posle koliko vremena mozete nekoga nazvati prijateljem

Vreme je tu tako nebitna stvar... Za pocetak istog...
Ali i dobar test... wink
Nista lepse od dobrog i pravog prijatelja. To treba negovati, ceniti, pruzati i davati. Malo je danas pravih prijatelja.
Nista lepse od dobrog i pravog prijatelja. To treba negovati, ceniti, pruzati i davati. Malo je danas pravih prijatelja.

...što nEkI rekli...mis'im... 8) ...a je l' treba još tući po glavi da uzme?
roll
rum_punch(manki)live.com
Evo sta me zanima..

Ali zaista me pogodi: imam dosta takvih drugova,nekada smo zarili i palil,nismo se razdvajali a sada kada se vidimo:desi macko sta ima,kako si ,kako tvoji e zurim kasnim.Jebem li ga ne znam gde svi kasne kada pola od njih nema neki posao.
Jebem li ga ne znam gde svi kasne kada pola od njih nema neki posao.[/quote]

hihihhihihi, e ti te na finjaka izbegavaju Tongue

Ako pomogneš prijatelju u nevolji, sigurno je da ćete se sresti - sledeći put kad mu zatrebaš.

Tongue

Desava se.........Smile

Jednog dana nema me da nikada ne dođem
prijatelje koje znam ne poznajem kad prođem......
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:06 pm.