Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Gledam ove neke kako se prže po plažama i bazenima i ne mogu čudom da se načudim. Ljudi belci a namerili pošto poto da "pocrne" pa se ko prasići na ražnju samo nešto okreću na onim ležaljkama i preznajaju, ali ne odustaju. Aj da makar znaju da plivaju pa da ih i razumem što su "zapučili" na more ili na bazen ali kolko vidim uglavnom ne znaju i samo se malko u plićaku oplaknu pa opet na "prženje".

Zašto neki ljudi i žene toliko pate kad tokom leta nisu preplanuli?
Da li se i vi tokom leta bolje osećate kad ste preplanuli i koliko vam to uopšte znači u životu? Da li je glupo ako je čoek usred leta beo kao sir? Otkud uopšte ta pomama među ljudima za preplanulošću? Meni tu nešto nije jasno. 8)
Zašto neki ljudi i žene toliko pate kad tokom leta nisu preplanuli?
Da li se i vi tokom leta bolje osećate kad ste preplanuli i koliko vam to uopšte znači u životu? Da li je glupo ako je čoek usred leta beo kao sir? Otkud uopšte ta pomama među ljudima za preplanulošću? Meni tu nešto nije jasno. 8)

Mis'im stvarno.. roll To kao prvo, na onaj boldovani deo. lol
A sada na odgovore:

Da li se i vi tokom leta bolje osećate kad ste preplanuli i koliko vam to uopšte znači u životu?

Nisam od onih koji se prze (ne mogu da lezim dugo na suncu, pa vise volim, da plivam, pedolino, vodni skutercic....), tako da mi to nije glavni cilj, kada idem na more. Smile

Da li je glupo ako je čoek usred leta beo kao sir?

Nije glupo. Wink Zdravije je da se krijes od sunca, nego da se przis. Wink

Otkud uopšte ta pomama među ljudima za preplanulošću?

To pitaj svoju vrstu (ljude), koji mastaju o preplanulim ribama. Smile

Meni tu nešto nije jasno.

Pa, naravno, kad se ubrajas u ljudOVe. lollolTongue
Preplanulost je vrlo jednostavan i lako uočljiv način da stavite okolini do znanja da imate mogućnost da ne radite ništa. rollwink
Lepo je kad si preplanuo, ali ne i kad si "isprzen" od sunca. Neki preteruju, verovatno misleci da bolje izledaju.
Najgore je kad krene boja da se gubi, pa ono sarenilo po kozi. Ma, netreba preterivati ni u cemu, pa ni u suncanju, sto sa zdravstvene strane, sto sa estetske.
Preplanulost je vrlo jednostavan i lako uočljiv način da stavite okolini do znanja da imate mogućnost da ne radite ništa. rollwink

e, ne bih se slozila s tobom..sta je sa ljudima koji leti idu kopati, raditi na njivi, dobiju boju...oni se hvale s tim da imaju sta da rade, jel ?? TongueTongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
...ti se, izgleda, nisi skoro ni provezla kroz neko selo, kamoli kupila sijeno i kopala kuruze....oni koji pocrne na njivi imaju lako uočljive svijetle dijelove u obliku majica ili potkošulja koje su nosili dok su radili, pošto oni dok rade nastoje se zaštititi od sunca, a ne ravnomjerno pocrniti...
rollwinklol
rum_punch(manki)live.com
...ti se, izgleda, nisi skoro ni provezla kroz neko selo, kamoli kupila sijeno i kopala kuruze....oni koji pocrne na njivi imaju lako uočljive svijetle dijelove u obliku majica ili potkošulja koje su nosili dok su radili, pošto oni dok rade nastoje se zaštititi od sunca, a ne ravnomjerno pocrniti...
rollwinklol

a ti si odlucio vecras mene da malo jebuckas, a? Tongue

...kad nema nikog drugog...izvini, samo ćaskam, dosadno mi...
roll
rum_punch(manki)live.com
...kad nema nikog drugog...izvini, samo ćaskam, dosadno mi...
roll

cc, pa naso mene...
ok... ne ljutim se jaaaaa Tongue

e, ne bih se slozila s tobom..sta je sa ljudima koji leti idu kopati, raditi na njivi, dobiju boju...oni se hvale s tim da imaju sta da rade, jel ?? TongueTongue

Oni pocrne samo delimicno i mestimicno lolwink

Oni pocrne samo delimicno i mestimicno lolwink

...ti bi trebala udarati kontru, da bela ne pomisli da smo gledali isti film...još će reći da si mi dvojnik, takva buljava...
wink
rum_punch(manki)live.com
A baš odlučili da skrenete s teme?
Ako deco ako, samo ne sedite na ladnom betonu lollollol

A ja ću malo o temi wink
Prvo ne volim da se ''cvarim'' na suncu, osim koliko je dovoljno da se posusim i ugrejem kad tek izadjem iz vode wink
Boju vrlo lako dobijem, zdrav pigment kazu....
Ne volim bas braon boju, ne volim ni da vidim kad se neki tako jako pocrneli skinu, a mestimicno im vire one belicaste flekice, i sto je jos gore vrlo brzo pocnu da se gule, jer su se ''preprzili'', a da ne naglasavam kako je to nezdravo....
Volim onu vise bakarnu boju, meni lepo stoji, slaze mi se uz tepmerament, i otvori me u struku, i obozavam da na takvu boju nosim belu garderobu, toliko o meni! Kako ste mi Vi inače? lollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Mi so odlicno, bar ja, nego mi je krivo sto ne mogu lepo da pocrnim kao ti. Mislim na onu bakarnu lollollol
Kako ste mi Vi inače? lollollollol

...popaljeno, palim se na one otvorene u struku... oops
rum_punch(manki)live.com
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:18 pm.