Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kako nekome verovati na Forumu,ili do koje granice,kada svako moze da se predstavlja kako bi zeleo da izgleda,navodi citate,krade tudje reci i prezentuje se kao idealan,daje lazne podatke,podmece tudje slike :?:
a zasto bi ti uopste video ko je ko i zasto je to vazno?

svi smo mi ovde lucidni virtuelni likovi koji vodimo ljubav virtuelno...

za pravi odnos se upzonajemo se na MSN jedan na jedan, pa se sretnemo uzivo...
cak i onda zna neka u oci da kaze da je neudata a posle ti se pojavi neki ljubomoran muz!
:!: wink
Kako nekome verovati na Forumu,ili do koje granice,kada svako moze da se predstavlja kako bi zeleo da izgleda,navodi citate,krade tudje reci i prezentuje se kao idealan,daje lazne podatke,podmece tudje slike :?:

...ne znam na šta misliš....šta imaš vjerovati ili ne vjerovati kad neko iznese svoj stav o nečemu...najmanje je bitno da li je to stvarno njegov stav, bitno je da je stav kao takav u opticaju...a što se tiče ličnih podataka,...vremenom se, prateći nečije postove, može dobiti prilično jasna slika o dotičnom, naravno, ne uzimajući u obzir postove tipa: moja guza je strava, moj je 22 bez glave...i sl., ...dakle, u kafiću se brzo može vidjeti kako neko izgleda, mislim da se na forumu puno prije može prokljuviti kakav je ko (zdravu dozu sumnje zadržavam i prema samom sebi)...
lollollol
rum_punch(manki)live.com
Zasto bih se opterecivao sumnjom? Verujem svakome dok me ne uveri da ne bi trebalo....... roll
da, tako je ali bih dodao da ni stav nije merodavan, naime postoje bezbroj raznih stavova koji nas dovode u sadasnjost ovakvog kakvi jesmo znaci mozemo imati bilo kakav stav u proslosti...
obzirom da sadasnji stav za par trenutaka postaje proslost, pa nije bitan ni nas danasnji stav...

ipak ce biti da oni koji za forumasa na osnovu par postova kazu da je ljigav i da menja stavove, zapravo zalutali k`o magarac u magli...

wink
S dozom rezerve i sumnje ulazim na sve pa i ovde....a da li cu nekome verovati ili ne to je moja stvar ....uostalom vreme sve pokaze
verujem onom ko mi pokaze guzu a i ja njoj moju!
Tongue
verujem onom ko mi pokaze guzu a i ja njoj moju!
Tongue

lollollol
Kako verovati? Pa, do tebe je da li hoces da verujes ili ne. Cemu sumnja. Sve je istina dok se ne dokaze suprotno. Onaj ko folira i laze pocice od predpostavke da i drugi to rade.
Najbolja provera je kontakt, pa zivi kontakt. Oci u oci je sasvim nesto drugo, gestikulacije koje mogu isto mnogo toga da kazu, sve to fali u virtualnoj komunikaciji.
Ima jedan mali krugic ljudi kojima ovdI verujem, a oko te grupice je kineski zid. Smile To je stvarno malecki krugic. wink
Jedna od tih ljudi iz krugica si Ti. wink
Hvala na ukazanom poverenju. Netreba ni dakazem da si i ti u mom "krugu", to se podrazumeva. wink
BLAGO VAMA U KRUGICU,NEGO NI NAMA NIJE LOSE
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:41 pm.