Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

grad- ljudi, desavanja, zujanje, buka, naviki ste na to, volite to..izlasci, pozorista, bioskopi, koncerti, mnostvo ljudi oko vas...
onda se zaljubite....odlucite otici iz Vaseg grada, ostavljate sve ...porodicu, prijatlje, miris njega....skrasicete se na selu..ma volite ga/je, izdrzacete, da li cete?
Da li bi mogli zameniti svo bljestavilo i lepotu grada, otici na neko mirno i tiho malo mesto, samo zbog osobe koju volite....
Da li bi Vam zivot bio suvise dosadan, i da li bi Vam se cinilo kao da ste na odmoru i onda morate vratiti se, jer u selu je previse mirno ???
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ja sam mlad jos za te velike stvari i moji zakljuchci nisu previse relevantni, ali cenim da bi mnogima iz velikog grada uz pravu ljubav bilo lepse u manjoj sredini....
Teshko, selo je za posete a grad za zivot winklol Salim se, ja ne bih mogla da zivim nikada na selu, mada sam toliko ljudi koje poznajem i nisam videla godinama, srela u ovom gradu gde zivim te imam obicaj da kazem da je svet u stvari jedno selo gde svako malo sretnes nekoga koga znas, svejedno koliko daleko ili blizu zivis winklollol Mada je verovatno manje vazno gde zivis od toga s kim zivis tamo gde zivis. Zivela sam u velikim i malim gradovima, u vecim i manjim zemljama i svuda mi je bilo lepo, mozda zato sto je moja porodica uvek samnom, a prednosti i mane ima i selo i grad...kao i mnogo sta, stvar ukusa i mogucnosti lol
Dugo sam verovao da mogu da zivim na bilo kom mestu na svetu... mir unutrasnjosti mi je delovao uvek primamljivo.....

Po zavrsetku studija otisao sam na teren...... i shvatio da sam u zabludi. Jedino mesto gde mogu da zivim je Beograd. Ne zbog "svetlosti velegrada" vec zato sto je to mesto gde sam rodjen, odrastao..... moj zavicaj i ne mogu da ga napustim.....
Ne znam, da li bih mogla da zivim na selu, jer nikada nisam ni probala (a jesam flexibilna i brzo se adaptiram). Dete sam betona. Isto tako ne znam, kako bi mi bilo u milijonskom gradu (velegradu). Wink Prolazeci kroz Beograd ili London ili kroz neke druge metropole, nekako mi deluju hladno.

U mom slucaju mislim, da mi ne bi bio bas veliki problem promeniti grad, koliko bi mi zapravo nedostajali ljudi iz mog okruzenja. wink
Sa osobom svojih snova sam bio spreman da zivim izvan sela, pored shumice...
Grad je svakako na par sati voznje, moze se priustiti...
A neta danas ima svugde...
Uh...tema savršena za mene... lollol

Ne samo da sam pristala na život u znatno manjoj sredini, već sam se toliko srodila sa istom, da moj rodni grad Beograd doživljavam čisto kao turističku atrakciju.
Ovo mesto nije selo, ali u poređenju sa mojim rodnim gradom je tek jedna manja Opštinica.... lollol
Volela sam Beograd, volim i sad i svi moji su tamo, i nekad sam mislila da sam srećnica što sam rođenena u tom gradu, i da je nezamislivo živeti bilo gde drugo.
Međutim, na iznenađenje mnogih, evo živim i radim u sasvim malom gradiću okruženom sa dve reke, ljudi se poznaju, ima neku izvesnu toplinu, i ne žalim uopšte za gradskom vrevom, nedostaju mi moji i to mnogo, apsurdno je i naglašavati, ali kad bi mi neko rekao da moram da se vrartim mislim da bi mi ovaj grad mnogo više nedostajao...neobjašnjivo je, ali tako je, možda bih pristala da živim u Novom Sadu, i taj gradić ima svoju dušu, za razliku o Beograda... rollwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ako bih zivela u Srbiji i ja bih birala Novi Sad. Smile
Nemam zvaničnu funkciju dodeljenu od strane grada, ali kao skromni građanin smatram da bi moj grad bio na dobitku sa vas dve u njemu... :D :D :D :D

A ja bih bila presretnaaaa.... :D

Da li bi mogli zameniti svo bljestavilo i lepotu grada, otici na neko mirno i tiho malo mesto, samo zbog osobe koju volite....
Da li bi Vam zivot bio suvise dosadan, i da li bi Vam se cinilo kao da ste na odmoru i onda morate vratiti se, jer u selu je previse mirno ???

I u vatru i u vodu... za osobu koju volim... (i koja to zaslužuje-da naglasim, jer žensko srce ume voleti bez realne osnove... hehehehehe)
[quote="More"]I u vatru i u vodu... za osobu koju volim... (i koja to zaslužuje-da naglasim, jer žensko srce ume voleti bez realne osnove... hehehehehe)[/quote

Ja bih isto rekao za musko srce...
Medjutim znam i zensko srce koje je izabrao ``velegrad``, lomeci sebe i nekog drugog...

Nismo svi isti i odluka zavisi od spokoja nase dushe i zivotnog iskustva....
Nemam zvaničnu funkciju dodeljenu od strane grada, ali kao skromni građanin smatram da bi moj grad bio na dobitku sa vas dve u njemu... :D :D :D :D

A ja bih bila presretnaaaa.... :D

oops
Paaaaaaaaa, nikad se ne zna... Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:00 pm.