Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Igrom slucaja saznadoh nesto u sta sam jako dugo sumnjala. Posle dobre zurke i pica, ostadosmo dragi moj i ja sami. I krenula je neka prica o ljudima sa kojim se i ranije druzio, i pomenula se drugarica sa kojom smo oboje i dan danas u extra odnosu. Sumnjala sam da su bili zajedno i kad god sam pitala, odgovor je bio ne. Ona je inace sama, ( pomenula sam je jednom kao osobu kojoj se divim sto je sama rodila dete ) klinci nam se druze.....Ali sad je priznao da su bili u kres varijanti. E sad pitanje, zasto to niko nije mogao da mi kaze , ni on ni ona? Nisam nikakva babaroga, ako je to bilo pre mene ( kao sto tvrdi). Zasto su cutali?
mozda iz straha da im ne "zabranis" dalje druzenje, ako je bila kres varijanta a danas prijateljstvo, verovatno su se bojali da ne sumnjas da tu ima jos necega ili da postanes ljubomorna kad se oni sami ponekad vide ili ...ma lupetam
Pa zato što baš nije jednostavno imati zajedničkog prijatelja, a koji poznaje jedno od vas dvoje potpuno golog....i ne znam zašto je sad to priznao ukoliko su se vec, a predpostavljam da jesu dogovorili da o tome cute rollrollroll
Sad se već javlja nepoverenje, bar bih ja uvek oboje lupom posmatrala kako pojedinačno tako i u društvu, ne znam kakvi su odnosi između vas dve bili do sad, ali od sad predpostavljam već klimavi winklol
A ako nisi baba roga, zašto ih ne suočiš, pa onako opušteno u šali rasčistite situaciju? wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Pa zato što baš nije jednostavno imati zajedničkog prijatelja, a koji poznaje jedno od vas dvoje potpuno golog....i ne znam zašto je sad to priznao ukoliko su se vec, a predpostavljam da jesu dogovorili da o tome cute rollrollroll
Sad se već javlja nepoverenje, bar bih ja uvek oboje lupom posmatrala kako pojedinačno tako i u društvu, ne znam kakvi su odnosi između vas dve bili do sad, ali od sad predpostavljam već klimavi winklol
A ako nisi baba roga, zašto ih ne suočiš, pa onako opušteno u šali rasčistite situaciju? wink

....i napravite trojkicu i lepo svima winklol
Draga moja te kres varijante se vrlo tesko zavrsavaju,jos ako su dugo trajale i ako postoje uslovi,jebena je to situacija
Sad kada znaš biće Ti jasno zašto je bilo bolje da ne znaš.

Zašto Ti je sada priznao? Jedna od mogućnosti je i da bi ga sprečila da ponovo dođe u iskušenje, što opet znači da mu je stalo do Tebe i vašeg braka.........

U svakom slučaju, više ništa neće biti kao pre.....
....i napravite trojkicu i lepo svima winklol

Ma samo nek vuče na radoS... lollol jedan je život da ti sad razbijaš glavu tim prošlo svršenim radnjama lollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile

To njihovo, nazovi sad prijateljstvo trajalo je mnogo i pre mene, on je mene upoznao sa njom, i ni jednog momenta ja bas nikad nisam posumnjala. Ali znate onaj mali crv, zenska intuicija ili sta ti ja znam, kopkao me je i nekako sam znala. I od jednom, bum- bio sam s njom. Ja i ona smo oduvek bili ok, od kad je znam, i pomogla sam joj dosta kad se i dete rodilo, ali ne znam cemu to cutanje. Necu nista da kazem, bar ne za sad.
Jesam ti rekla, da uvek postoji nesto, sto o svom coveku ne znas...

Zasto su cutali? Zato sto su oboje bili svesni, da bi to verovatno bio pocetak kraja odnosa kakvog ste do sada imali.
Neke stvari je ipak bolje ne saznati. Ne razumem samo, zasto je sada mislio, da je pametno, da ti to saopsti. Totalno pogresan potez, jer tu bih se onda ja pitala, sta mi je jos precutao.

Nisam ni ja babaroga ali kod mene vazi sledece pravilo:

Nema druzenja i kafendisanja sa bivsim ljubavima i sexualnim partnerima. TO VAZI ZA OBOJE! Stvari se seku u korenu. lol
I nemoj nikad,zatvori to u svojoj glavi.
Jesam ti rekla, da uvek postoji nesto, sto o svom coveku ne znas...

Zasto su cutali? Zato sto su oboje bili svesni, da bi to verovatno bio pocetak kraja odnosa kakvog ste do sada imali.
Neke stvari je ipak bolje ne saznati. Ne razumem samo, zasto je sada mislio, da je pametno, da ti to saopsti. Totalno pogresan potez, jer tu bih se onda ja pitala, sta mi je jos precutao.

Nisam ni ja babaroga ali kod mene vazi sledece pravilo:

Nema druzenja i kafendisanja sa bivsim ljubavima i sexualnim partnerima. TO VAZI ZA OBOJE! Stvari se seku u korenu. lol

Ne znam zasto je rekao....mozda uticaj alkohola ebem li ga roll
I nemoj nikad,zatvori to u svojoj glavi.

Mislim da ce to biti i najpametnije ali opet kad budemo sedeli svi troje zajedno , pili kafu smejati se....ja cu u glavi imati......grrrrrrrrrrrrrrrrr twistedtwisted

jbt pa ja sam ljubomorna
BleSkice, nekada je bolje okrenuti glavu i pustiti stvari gde im je mesto.
S obzirom, da se sve to izdesavalo pre tebe, neka tamo i ostane.
Nema smisla cackati i raspravljati se oko necega sto se desilo, jer se ni ti ni on necete dobro osecati.
Vazno je, da se ne desava vise. A svi mi imamo kofere proslosti. Wink
Pa sta ako se i sad kresnu,vrlo vazno...njima je neprijatnije nego tebi,u boljoj si poziciji svakako,pitanje je da li to znas da nosis.
toliko o musko zenskom prijateljstvu, ako se vec nisu kresnuli...kresnuce se !!!!!
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:58 am.