Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

koja je vasa najveca seksualna perverzija koju ste uradili, a koja je sexualna perverzija o kojoj mastate ali se niste usudili da je uradite.
Kojih se perverzija uzasavate
koja je vasa najveca seksualna perverzija koju ste uradili, a koja je sexualna perverzija o kojoj mastate ali se niste usudili da je uradite.
Kojih se perverzija uzasavate

sta je perverzija i koja je granica..
volim slatke male perverzije, sve do neke normale...
o cemu sam mastala..pa nisam bas toliko mastovita..
ako je perverzija voditi ljubav na klupi u parku, na stepenistima, po liftovima, oralno zadovoljavati partnera dok vozi, pricati bezobrazne reci za veme sex, vezivanje ali ne sado mazo...
sve probala...nije perverzno.
a ono piss, animal i ta sranja, mislim da je to bolesno a ne perverzno....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Zavisi sta za tebe znaci perverzija. Svako drugacije gleda na to. Za nekog je i oral perverzija
Pojam perverzija je tačno definisan pojam.I on ne zavisi od osobe koja upreznjava ili razmislja o tome pojmu.Za detaljnije informacije pregledajte vrstu do sada poznatih perverzija na linku
Pojam perverzija je tačno definisan pojam.I on ne zavisi od osobe koja upreznjava ili razmislja o tome pojmu.Za detaljnije informacije pregledajte vrstu do sada poznatih perverzija na linku

Ma bre idi leci se, ovo za normalne nije...
auuu pocela kod A i stala kod A.... strasno...
To znaju samo odabrani... A ovo nije mesto za to... Mada bih mogla reci neku blazzu... wink

Perverzija ne postoji ako akteri u tome uzzivaju...

Ma bre idi leci se, ovo za normalne nije...

ovo je bolestina
Kada sam postavio ovo pitanje nisam tvrdio da neke od njih upraznjavam niti da o nekima mastam .Prema tome da zbog postavljanja pitanja trebam da se lijecim nije ti na mjestu.Osim toga smatram da vecina ovakvih stvari definitivno zasluzuje lijecenje.
Ipak mislim da o problemima u zivotu je isto toliko vazno raspraviti kao i o stvarima koje ne spadaju u problem.Bitno je da je rsprava produktivna jasna i precizna
moj san je vodjenje ljubavi na tresnji i to sa jednom vrlo interesantnom devojkom... :D

problem je sto sve manje sanjam...
zenama treba tako malo perverzija da je o tome i iluzorno pricati. Koliki im je klitic, toliki im je i apetititic. Svaka sto sme i zeli i moze vise je to vec odavno dobro unovcila, u dobrom braku, ili na trzistu rada, filmu, prostituciji. Npr domine.Ako neces u gej vode, onda je najbolje da budes u perverznoj ljubavi prema samome sebi, jer naci srodnu dusu, po pitanju perverzija, da je slobodna za tebe, i da se bas oboje privlacite, i da ste na prihvatljivoj udaljenosti to je nemoguca misija.
Tako ti je to.
Tebi najbliza zena koja vredi je u Sarajevu, Indira 70, a od tamo do Peste nema nista da valja.Uostalom proveri na smokvi.
shock
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:40 am.