Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta mislite o drugoj sansi, da li je uopste nekome dajete i ako je dajete kome i zasto?
Ako vas neko ozbiljno razocara jedan put( cujete napr. da vas je gnusno ogovarao iza ledja dok sa vama secerise, ili napr. ostavi vas na cedilu kad je najpotrebnije a vi ga smatrate pravim prijateljem i uvek kad ste mogli ste mu bili pri ruci... ako se jednom ispostavilo da je neko prema vama bio jako dvolican)...
Da li takvim osobama dajete i drugu sansu,i ako ste je dali kako se osecate kad vas ista osoba ponovo zezne?
Zavisi kome i zavisi zbog cega. Wink
Ali ta druga sansa kod mene ne znaci, da ce sve biti kao pre i da u mojoj glavi ne gori crvena lampica i da nisam alert. Smile
Ebiga, tako ti je to, kada mene neko izneveri, a da to zaista nisam zasluzila. Wink

E, da i ja ne likvidiram ljude zbog gnusnog ogovaranja... To je nesto sto me jos najmanje moze povrediti. Wink
Na price se obicno samo nasmejem, jer ogovaraju samo zavidni i pakostni ljudi, koji mogu da me cmoknu tamo di me najvise vole. lol
Ako Bog moze da prashta zashto ja ne bih???....Mislim da je to ljutski i da veliki prashtaju. Shto rece Zlica zavisi kome....i tu ima istine ako mi je stalo do nekoga sve cu da uradim da bude tu blizu mene....ako ne zasto bi mu prastala? Kad hoces nadjesh nacina kad ne zelish nadjesh razlog i to je to.
Ja jos ne ispucah ni prvuSmile)))))))Tongueidea
....

hm
nemam sta da kazem na temu prastanja...
jer ni sama ne znam..dokle... eto....
cry
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ovo je bas tuzna prica koju crnci zovu bluesTonguecry
Ako Bog moze da prashta zashto ja ne bih???....Mislim da je to ljutski i da veliki prashtaju. Shto rece Zlica zavisi kome....i tu ima istine ako mi je stalo do nekoga sve cu da uradim da bude tu blizu mene....ako ne zasto bi mu prastala? Kad hoces nadjesh nacina kad ne zelish nadjesh razlog i to je to.
Nikada ne prastamo nekome zbog njega nego zbog sebe samih.Dali cemo oprostiti nekome zavisi od toga koja u nama ce emocija prevladati.One negativne koje su izazvana njegovim pogresnim postupcima sa zadnjim postupkom koji predstavlja povod ili one prijatne koje su nastale zbog njegovih lijepih postupaka
Nikada ne prastamo nekome zbog njega nego zbog sebe samih.Dali cemo oprostiti nekome zavisi od toga koja u nama ce emocija prevladati.One negativne koje su izazvana njegovim pogresnim postupcima sa zadnjim postupkom koji predstavlja povod ili one prijatne koje su nastale zbog njegovih lijepih postupaka

Pa, sve so radimo radimo samo iz lichnog interesa......okreni obrni svi smo mi egoisti.
Ufff... ja licno sam postala ne tolerantna.

Prerasla sam te faze...oprastanja ,zaboravljanja.
Mislim da ustvari se samo glumi, nikad se ne zaboravi ako te neko nekad povredio....
Na zalost imamo vecih problema,bar ja,koje treba resavati nego trositi suludo energiju na osobu koja ogovara iz ljubomore, zavisti,pakosti.

Ranije je bila i druga i treca i ko zna koja sve sansa...i svatila da se takvi ljudi ne zaustavljaju... takvi mi ne trebaju. Imam utisak da je mene vise bolelo nego njih...time sto sam precutala ili dala sansu.
Pa sto onda da sebe samo povredjujem. Ili si samnom ili nisi. Cak sam negde procitala malopre... prijatelje cuvaj blizu,ne prijatelje jos blize... ima tu neceg,ali ja to ne mogu,jednostavno ne umem. Nisam ljigava da bi sa takvima bila i dalje u kontaktu,nisam ni vesta...da prikrijem bes,ne umem ni da se smeskam u njihovom prisustvu. Na mom licu se jednostavno procita sta mislim. Tako da ne zelim... ne,ne takve pored sebe...

Na srecu imam par prijatelja jos iz detinjstva,njima mogu sve reci... i oni meni. Jednostavno oci u oci. Ne merimo reci... al oci u oci. Pa i ako mi se nesto ne svidi,ja to ko psenicu kad dunes da je ocistis od prljavstine... i nastavimo dalje.

S plemenitim i mudrim prijateljstvo vezi!
Od hulja i luda hiljadu kilometara bezi!
Dade li ti pametan otrov popi ga!
Za nektarom iz ruke prostaka ne tezi!

Davno sam to negde procitala....

Pa, sve so radimo radimo samo iz lichnog interesa......okreni obrni svi smo mi egoisti.
pa dobro a u cemu je onda velicina prastanja ako je prastanje egoisticno
U svakoj drugoj sansi jedan deo tebe prethodno mora da umre,nikad nisam izdrzao,ne kazem da nije racionalno,ali nisam taj tip,na zalost ili radost ni sam ne znam

Ugadjanje sebi.....malo li je???
ja nisam za prastanje, ako su velike stvari u pitanju, ali gde je merilo ??
kao sto kaze Vocka, zapamtila sam je po tome :
Zivot pise romane ..... wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

Ugadjanje sebi.....malo li je???

U pokusaju da se ugodi sebi ne vidim nikakvu velicinu jer je to proces koji se stalno desava kod ljudi. Ljudi uvjek pokusavaju da sebi sto vise ugode. Zanima me misljenje ostalih forumasa o ovome.
ja nisam za prastanje, ako su velike stvari u pitanju, ali gde je merilo ??
kao sto kaze Vocka, zapamtila sam je po tome :
Zivot pise romane ..... wink

Ja pre nadjem opravdanje i snage da oprostim velike stvari nego za sitnice....
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:11 pm.