Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Interesuje me kako vi tumačite ovu sliku u mome avataru?
Šta ona simbolizuje?
8)
Što god napisali neću se ljutiti niti reagirati.
A ja ću vam na kraju otkriti tajnu...
Mislim da ti neko odsekao pisu i da si sada izrazit vokal u horu Beckih decakaSmile)))))))))Tongue FarineliSmile)))Tongue
veoma erotska i privlacna slika..
mada, da je ima zensko bilo bi bolje..
ovako se sam bunis da ti muski cire u profil, jbg...
ali da, slika je lepa Smile
nesto zabranjeno, a izazovno Tongue
mogla bi senazvati : otkljucaj me, nadji kljuc... i jos mnogo drugih naziva Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
hahaha......moja "umetnichka dusha" bi tu sliku nazvala....."pokucaj i udji" 8)
udji slobodno, vidi da li disem :D
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Mozda je bitno znacenje ali je jos bitnije zasto je postavljena... i to na muski profil?????????? roll
...ko kuca, otvoriće mu se... wink
rum_punch(manki)live.com
Interesuje me kako vi tumačite ovu sliku u mome avataru?
Šta ona simbolizuje?
8)
Što god napisali neću se ljutiti niti reagirati.
A ja ću vam na kraju otkriti tajnu...

ne odnosi se na mene 8) lollol
pa vidi, ja sam pomislio prvo da si lav sa sajta xxzzyy jer on ima vake avatare sa kvakom, jajetom, kaktusom, muskatlom i slicno, pa smo navikli..
pretpostavljam da je neka umetnicka serija, meni pomalo neukusna ali to da ti ne smeta...

slika kao slika nema neko posebno znacenje a o psihoprofilu nocioca avatara, bez zagledanja u profil i nick, rekao bi da je tip pomalo opsednut seksualnoscu sa blagom dozom egzibicionizma ali sa ciljem lova a ne nekog samozadovoljavanja...

ah da, obzirom da se vidi i nick, ni na trenutak se nisam pomislio da si zensko i mislim da je liberalno nositi takav avatar... i meni se dopadaju zenstveni avatari iako se jezim bilo kakvih homo asocijacija...
Ti si ustvari iskopirao Devicin avatar. Razlika je u tome sto je njen crtez, a tvoj crno-bela fotografija. Vrovatno te je ona inspirisala da stavis ovu slicicu. twistedwinkTongue
Lici mi na nekog ko bi da se 'ebe a da mu ne udje...

Bez ljutnje, molicu... wink
....ovaj,pa ja bih reko da to simbolizuje neku rupu bez dna,a ovo metalno je poklopac i to zakljucan da nebi neko propao unutra ili ko zna sta je unutra,mozda neka babaroga sa bradom ili karakondzula,dali se ponekad iz rupe cuje:"daaaaj glavuuuuuuu..."?
Jednom je jedan stari forumaš postavio sliku petla, pa ga je interesovalo zna li iko čijeg je umetnika to delo, a sad... sličnost između vas dvojice je samo u tome što obojica nudite nešto na kraju... doduše mislim da on nije uručio nagradu... ali bitna je volja, zar ne? wink

Jel i ova tajna takva? :D
Mislim da je vec vreme da nam kaze....a?
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:33 pm.