Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

u jednoj vezi jel bolje da Vi volite ili da budete voljeni?
Uvek kontriram, po tome jesam poznata i tvrdim da je bolja ova opicja druga, ali uvek radim prvu....
Mada bi druga bila idelana, boli Vas uvo za sve i uzivate, voli Vas, a Vama ono... svejedno je...
Mozete li biti u vezi u kjoj ne osecate veliku ljubav ?
Biti s nekim samo zato sto vas on obozava i sto vam to prija ?
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ma ako dobro kuva,dobro se ebe,ako je odgovorna i ako je zgodna ne moram je ni voleti,ali imam srecu da upravo takve volim.
rajko sto puta sam ti rekla da me ne opisujes lollollol
Rekao bih da se ova f-ja ne može rešiti preko extrema.

Svako obožavanje je u stvari poziv za odgovorom, tako da kada se ispuca prvobitni naboj neminovno se i obožavaoc hladi.

Sa druge strane, nekako mi je nezamislivo da neko bude sa nekim samo zbog toga što ga ta(j) neka/o obožava.
Sto se tice ozbiljne veze ili braka uvek sam postupala pri cistoj svesti i zdravoj pameti... Za likom za kojim sam otkidala i nije bas bio neki,ma ne bi taj mene postovao ni u braku...i de je tu ljubav.... tu je bilo samo strasti.
Ne bi mogla da nista ne osecam... osecam
Kazu zenam nista nije dobro ....
\Ne valja kad je sputavaj, a nije dobro kada daju slobodu..
Prva veza, tip ljubomoran, ne smes nikog da pogledas posto bi se odma kecala s njim, na ulici ne pozdravljaj, posao zanemari( posto na posao ides samo da bi se pokazala, muskarcima, naravno) ne gledaj s tim tvoji jebozovnim ocima...he? shock itd....
Druga veza, samo uzivaj duso, znas da volim kada se smejes, a jel dobar drug, vredili da ides da ga upoznas, nisi mogla naci drugu suknju, znas da volim one manje, kada ti otkriju kolena, obuci majicu s vecim izrezom, ne sakrivaj nista, prelepa si...a izadji malo, nemoj sedeti kod kuce, idi provedi se...znas da te u svemu podrzavam, radi sta god zelis shock
i sada budi pametan... kako da se ponasa...
nije dobro prvo, a nesto ne prija ni drugo..
previse ljubomore kvari vezu,
previse ravnodusnosti kvari vezu ....
i tako...

Ne bih mogla, da budem sa nekim koga ne volim, a da on mene obozava. Isto tako ne bih mogla biti sa nekim koga ja obozavam, a on je ravnodusan i samo se hrani mojim osecanjima.
Mora postojati obostrana ljubav i postovanje. Da li je bolje, ako druga strana oseca vise ili manje, pa verovatno ce svako reci, da je bolje biti malo vise voljen, nego vice versa. Wink
Uvek sam voleo nekako da ja vise volim i da dajem sve od sebe valjda zato sto sam mazohista ili ko zna zasto...
Devojke koje su trcale i ugodjavale mi bile su mi mnogo dosadne dok one koje su me mustrale i *ebale u zdrav mozak su bile idealne
Uvek sam voleo nekako da ja vise volim i da dajem sve od sebe valjda zato sto sam mazohista ili ko zna zasto...
Devojke koje su trcale i ugodjavale mi bile su mi mnogo dosadne dok one koje su me mustrale i *ebale u zdrav mozak su bile idealne

eo, ja cu ti biti idealna...naucila sam Tongue
j..... te ko malog magarca,u zdrav mozak, moze??? :D

Jedina prava veza je kad se oboje zalazu maksimalno i vole bezuslovno, punim srcem...

Sve ostalo je nesto izmedju koje imaju svo oni koji imaju potrebu da varaju, da cuvaju neke sitne tajne, da imaju neke privatnosti i da ponekad preispitaju istinitost iskaza partnera...

lepo je biti u tih 1% koji ima sve na svetu!
nije dobro prvo, a nesto ne prija ni drugo..
previse ljubomore kvari vezu,
previse ravnodusnosti kvari vezu ....
i tako...

eh... a uzivanje u svakom zajednicki provedenom trenutku?
kada to funkcionira, sve drugo se sam podesi...
Meni nesto nije jasno...

Zasto od dva moguca odgovora uvek birate treci koji i ne postoji?
Pa zato sto ne postoji, to je to ljuCko prokletstvo rollrollroll

Mnoge zene mogle bi mnogo i lepo da vole, ali nemaju koga. Svi se prave da su vec voljeni, sramota ih je da priznaju da nisu.
Osobe koje vole, ne bi trebale da rade ništa drugo sem toga, jer na svetu postoji tako malo ljudi koji znaju da vole. Hmm...

Budni su oni koji vole, jos spavaju oni koji su voljeni.

hmmm...zanimljivo... roll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:15 pm.