Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

sta za Vas znaci ta izreka..
muski ....hm, njih asocira na sex, kako sam primetila, a za one koje ne asocira na sex.....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Samo jednom se zivi...pazi da ne useres... drugu sansu nemas da ispravis greske...sve to negde placa...

Hmmm
Uvek kada sam u dilemi da li da odem negde, kada to pozelim ili da priustim sebi nesto, kroz glavu mi prodje ta recenica. Wink
Zasto ne bih iskoristila sve sto mi se u zivotu pruza onog trenutka, kada nesto pozelim, jer reprize i onako nece biti.
Ne zelim, da se jednog dana probudim i pitam se, zasto nisam nesto uradila, a mogla sam. Wink
Kad god pomislim da li cu da zaserem nesto ili necu prodje mi ta recenica kroz glavu i onda jurisss ! lol
Kad god pomislim da li cu da zaserem nesto ili necu prodje mi ta recenica kroz glavu i onda jurisss ! lol

lol

lajkuje ovo
treba probati sve, ali u granicama....
treba probati sve, ali u granicama....

a sta se podrazumeva sve,
a sta su granice...
ja bih volela skakati padobranom, jer jednom se zivi, volela bih videti ceo svet, jer jednom se zivi, uradila sam dosta ludih stvari( dala otkaz hladno, a nisam znala da li cu dobiti drugo radno mesto, otisla da zivim u drugu sredinu, a ne znam sta me ceka, dopustila sinu par stvari, jer znam da ce i tako da uradi meni iza ledja, a verjem da mnogo roditelja ne bi, gledala komsiju na cam, a nije znao da sam to ja..sada mu svaki put umirem od smeha kada ga vidim shock (zlocesto, ali je naleto ), jer jednom se zivi.... :D

lajkuje ovo
sta za Vas znaci ta izreka..
muski ....hm, njih asocira na sex, kako sam primetila, a za one koje ne asocira na sex.....

Probati sve ono sto zelite i....naravno tu spada i sex lollollol
Meni je to isto kao pesma samo jednom se ljubi,sto nije tacno iako je pesma predivna.Zivot je sastavljen iz pregrst malih zadovoljstava koje ,nazalost neko ne zna da prepozna i isto tako iz malo nesrecnih trenutaka.Kada pomislimo da se nasto nikada nece ponoviti,desi nam se da nas isto to odjednom lupi po glavi.
Eto ja se nisam nadao da ce me neko zaintrigirati ali sam slucejno procitao neke misli od forumasice zvane Dea.Prijatno sam se iznenadio.
Treba sebi ugoditi i raditi ono sto nam prija.
Pazi ovako...kad god se nadjem u nekoj situaciji koja zahteva biti ili ne biti, znajuci sebe i svoje tegobe kad npr.ne poslusam prvobitni instinkt, onda predstavim sebi sliku da je neka strasna katastrofa i da sve nestaje sa zemlje (romanticna sam sta cu), i da ja odlazim s ovog sveta a da to nesto nisam uradila, ili rekla... shockshockshock

Zato sebi sugerisem, ''Jednom se zivi'' pa kud puklo, i ovo naravno ne mora da znaci da ja radim lose stvari, jednostavno idem na prvu loptu, nekad malo bubnem od zid, al moja glava malo zaboli pa se dignem i igram dalje.
Pa jos nikom nije naudilo...za sad rollrollrollroll

I da zakljucim: hmmmm..veoma zanimljiva tema....
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
jednom se zivi je izgovor koji obicno upucujemo sebi kada izvodimo radnje koje su nam prijatne a svjesni smo da bi na neki nacin mogle imati loseg uticaja po druge ili po nas odmah ili nakon odredjenoga vremena.Recenica koja nam u sutini daje lazno opravdanje za to sto smo uradili.
Pa to je donekle istinita postapalica (ne znamo sta nas sutra ceka), a i tacno je da sa njom trazimo opravdanje za svoje postupke... roll
...samo jednom se živi...iliti...uzmi sve što ti život pruža, danas si cvijet, a sutra uvela ruža...je fraza (pjesma) koja na naše prostore uvodi alfabetsku večernju školu filozofije...i to vrlo uspješno...
wink
rum_punch(manki)live.com
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:09 pm.