Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dali je neko od vas vec probao viagru i ako jeste nek iznese svoje misljenje,jer me bas zanimaju iskustva,ako je tema vec bila sorry
Prob'o deda. lol

Baba mu ubacuje po komadić kol'ko da prebaci dasku dok mokri. Wink
lollollol

Cenim da nema ovde puno sa takvim iskustvima... 8)

Ali znam da je u jednoj seriji uzimala jedna slobodoumna i slobodna zzena i da joj je pojacavalo uzzitak... 8)
Verovatno opet i tu televizija lazze... wink
Pa sve za reklamu i prodanost proizvoda. lol Vec kad su proizveli moraju i da prodaju, a udarili na slabost mnogih i tako lepe pare zaradili. Sad, kakvi su efekti zaista ni ja ne znam. To bi morao da kaze neko ko ima licno iskustvo s uzimanjem pomenutog produkta.
Ma i ja sam bas naivan pa sam pitao kao da ce neko ovde javno da kaze:"E ja sam probao i tako je il ovako....".Ja licno nemam problema sa potencijom ali mi nekako sex kratko traje,bar se meni cini,nekih 15,20min prvi put,vec drugi put nije to to,moze da prica ko sta hoce ali je tako,kad sam ja gotov partnerica mi kaze:"sta,zar vec?pa ja nisam ni pocela!"E to me ubije u pojam i hocu da to promenim nekako,probao bih ovaj plavi diamond da vidim sta ce posle da kaze,ima da je razbijem ko dete zvecku..... twisted
kompleksi, kompleksi, najgori muski kompleksi :D :D :D :D

Aman, covjece nadji drugu koja manje zahtjeva, ne truj se jes normalan.... twisted
To je stvar tehnike.... a ne hemije. Nemoj se trovati bez potrebe...
Pazi ako naviknes devojku na takav tretman uvek ces kasnije zaostajati za tim.
Ja mogu da ti ispricam svoj neuspeli dozivljaj kada sam zgutao i bio gotovo siguran da sve ide po planu.
Kasnije su se stvari iskomplikovale tako da osta suva.......
Srce mi je udaralo da nisam mogao da ga smirim nisam znao sta cu od sebe posle sam izudarao nekoliko piva da bi se smirio i da bi mi se cuka vratila u normalu.
Tako da nije bas prijatna stvar,bolje ga ti po malo vadi i ladi pa vracaj nego ovoSmile))Tongue
Udaris bocu vina malo utrnes i posle udri celu noc lol
hm ...
nemam pojma, ne treba mi, dize se odlicno..\ wink
nego me nesto drugo interesuje...
zasto kada se vec digne, ne moze da zavrsi, nego brate ono delje
li ga delje, nikad kraja... shock
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Wink

<br /
...tijesan prezervativ...
wink
rum_punch(manki)live.com
Mislim da mu je u gacama uvek najtesnijeSmile)))Tongue
hahahahaahahaah..ova ti je dobra Smile
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Wink

<br /
Ma i ja sam bas naivan pa sam pitao kao da ce neko ovde javno da kaze:"E ja sam probao i tako je il ovako....".Ja licno nemam problema sa potencijom ali mi nekako sex kratko traje,bar se meni cini,nekih 15,20min prvi put,vec drugi put nije to to,moze da prica ko sta hoce ali je tako,kad sam ja gotov partnerica mi kaze:"sta,zar vec?pa ja nisam ni pocela!"E to me ubije u pojam i hocu da to promenim nekako,probao bih ovaj plavi diamond da vidim sta ce posle da kaze,ima da je razbijem ko dete zvecku..... twisted

Nadji devojku koja lakshe dozzivljava orgazam, pa nece kukati da kratko traje... wink 8)
A prirodno da sa godinama sve dize traje....
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:31 pm.