Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

proteus kaže...

hvali mi samo moja danas , hvali ali trpim junacki

ne mogu evo bodE mi oci....kakO ti crni ti Hvali....

pa stvarno bi trebalo da konsultujemo pravopis mamu mu....

i samo da se zna da ovo ne porucujem sebi......smile
Poslednja izmena Jun 20, 11:19 pm od Lepojka Pajkic.
   lajkuje ovo
e Lepojka ..vidis da sam bio pazljiviji u skoli mozda nebih sada gresio
ali uvek sam spreman da nesto naucim ,pa evo i da se ispravim
------Lepojka mislim da mi ti niti falis niti hvalis ,ti naravno procitaj kako je ispravnije
i slobodno uvek me ispravi kada pogresim , da si mi ti bila ucitelj bio bih jedan od redovnijih ponavljaca
proteus kaže...

e Lepojka ..vidis da sam bio pazljiviji u skoli mozda nebih sada gresio
ali uvek sam spreman da nesto naucim ,pa evo i da se ispravim
------Lepojka mislim da mi ti niti falis niti hvalis ,ti naravno procitaj kako je ispravnije
i slobodno uvek me ispravi kada pogresim , da si mi ti bila ucitelj bio bih jedan od redovnijih ponavljaca

umem ja tako da cacnem gde ne treba pa da se covek uvredi...nemoj se sekiras ti nista...
Poslednja izmena Jun 21, 8:38 am od Lepojka Pajkic.
   lajkuje ovo
Lepojka mislim da mi ti niti falis niti hvalis ,ti naravno procitaj kako je ispravnije
Attachment-i
Mislim ono kad počneš sam sa sebe da razgovaraš otišao si van koloseka!
A koji je tvoj..msm taj kolosek?
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Samo ih posmatraj, profilče moje, kako se zabavljaju, gre'ota da prekidaš grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
greota , uh ( sad ce ona lepojka to se nepise tako no ovako ,valjda nije tu)Lejloooo hajde unesi malo nemira ovde svi su se nesto oslobodili previse
damica kaže...

A koji je tvoj..msm taj kolosek?

Prvi levi.....
Ooo pa će se ukrstimo..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
damica kaže...

Ooo pa će se ukrstimo..Smile))

Pa može ali pre vikenda ako je moguće.....
Polako sve jednom dodje na svoje mjesto..
Skupi svoje četke, pardon tipke i kreći, u neki bolji salon, pardon svet grin
Sledeci put razmisli pre nego sto lupis!Smile
Lejla, ti ni ne pokušavaj da razmišljaš, to je bljak, nije za tebe grin
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:07 pm.