Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mislim, kada bi se prvi dan u nedelji zvao drugachije, da bih ga lakshe podneo.

Sutra.... evil
Nije loša fora da sebi za ponedeljak pripremiš nešto što voliš - obećaš sebi nešto prijatno za taj grozni dan. To može da bude odlazak u pozorište ponedeljkom uveče ili piće sa društvom posle posla ili neka sitnica koju ćeš kupiti sebi... Vredi pokušati. Možda upali. wink
Oooo....Mali,slatki prince :D,sto si ljut na ponedeljNik?! Dan kao i svaki drugi ali nekom procentu ljudi stvara stres. Nemoj da budes dio "lose" ekipe Smile
Mene licno, raduje svaki novi dan pa i prvi radni poslije vikenda. Ae dogovori za ponedjeljak neko kuckanje ili javljanje,setnju... sa dragom osobom....kako ces da mu se radujes! wink
Cekajte, idem i ja!!!
Dobar jutar, radni i neradni narode. lol
Kako divno jutro. Smile Ne volEm ni je ponedeljak jer moram na posao, ali tamo negde oko 12 postane mi malcice drazi, jer znam, da ce za par sati poceti lepsi deo ponedeljka. Tongue
Hm, ako je bio dobar vikend, ni ponedeljak mi nece teshko pasti... wink

A, ako ne... grrrrr Tongue
wink

Dobar jutar i od mene... Smile
Dokazano da je ponedeljak naj depresivniji dan...tako i meni,sutra ce mi vec biti lakse. roll
Meni je naj depresivnija nedelja popodne...zato shto je posle nje ponedeljak...
A sta fali ponedeljku?
Odradite posao za celu nedelju a posle 6 dana zevate po forumu! lol
Meni ne smeta ponedeljak... Kada spavam dokle hocu :D

Jutro i od mene Smile
Isto mi se vata dal je ponedeljak ili sreda....zakukacu kad pocnem da radim lollol
ponedeljak je kao kad se opustis,ususkas a neko po tebi prolije kantu hladne vode.
ma meni svejedno, ko ludom.....
skoro svaki isti, sem vikenda, njih volem .....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ponedeljak...nemam nista protiv njega, ali petak bas nekako volEm winklol
Ponedeljak najčešće jeste nezgodan. Ne toliko što sam se opustio u toku vikenda, nego, imam osećaj da direktori ceo vikend razmišljaju kojom mukom da me muče.

Ostalih dana ipak imaju nešto manje vremena za "razmišljanje".

Mada, kada već kritikujemo dane . . . primetio sam da onaj Murphy biva neobično aktivan petkom pri kraju radnog vremena. lol
Ne volim ni ponedeljak ujutru (zbog budjenja) a ni petak zato sto uvek iskrsnu neki novi poslovi za juce... twisted
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:24 am.