Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Upravo sam vesala ves na balkonu i od jednom primetim na majici neku veliku crnu zivotinjicu. shock Pocela sam da skakucem, kako bih je skinula i odustala sam od vesanja (ostalo ce da se susi u kupatilu). lol Fooj, sva sam se najezila. :?
Mrzim bube, paukove, kukce,... i sva ta mala i malo veca bica sa vise nogica.. Moji se uvek smeju, zbog moje frke, kada ugledam neku "zivujku" i zezaju me, da se plasim zivotinjice manje od sebe, kao da ce me pojesti.
Ove godine primecujemo kod nas, da je ogromno osa i bas su agresivne. Sedis tako u bastici, a one navale na pice kao mutave. Vec su bocnule nekoliko ljudi koje ja poznajem.
Ne znam zasto ali ja bas ne volim, da nesto zuji i hoda po meni.
A vi? lol
Isto. Uzasavam ih se...Ja i ti ocito nismo puno za prirodu...a volim je shock
Owaaaay.

Tata Freud je objasnio te slučajeva (uključujući i zmije) . . . al' ne bih da prizivam "duhove". lol
Ma sto se bojis pauka...to su pareeee
ne podnosim nista sto lici na insekte. buba svabe, buba ruse, buba mare, meni je to sve isto. nista od insekata ne ubijam jer mi se gadi pa cak i komarce samo teram i mlataram rukama kao nenormalna da slucajno ne sleti na mene :? eto cak mi leptiri ne prijaju suvise blizu...
Ma sto se bojis pauka...to su pareeee

Znaci, moram i ja poceti da pletem mrezu, pa da ih gajim. lol
Sta ce mi jos vise para, bwe, samo cu jos vise da trosim. lol
Probaj sa svilenim bubama to je unosnoSmile))Tongue
Probaj sa svilenim bubama to je unosnoSmile))Tongue

el to ono sto prave one boLbone lollollol
Pa ako nisi gadljiva moze da budeSmile)))Tongue
Malo su krckave kao pomfritSmile))Tongue
mrzim muve, odvratne su mi, komarci me bockaju, hm.... da je bar nesto drugo trpela bih, ovako ne volem, ne volem ni paukove, grozni su, bube ni to ne volem, ne volem ni leptire, ni oni nisu lepi sareni vec veliki crni, ne volim one blesave bube sto se zalete pa te opice i boli bas, ne volem miseve sem Miki Mausa njega volem, ne volem nist sto gmize niti puzi...
tako da definitivno ne volem bube :?
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sedis tako u bastici, a one navale na pice kao mutave. Vec su bocnule nekoliko ...

Драга Злицо јел то вас по Словенији осе силују shock
lollollol
Vickasta vreco buva, ne volEm ni buve, samo da znas. lolTonguewink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:28 am.