Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koji vas miris moze navesti da zamislite ..........ili pozelite osobu suprotnog pola?

Miris parfema,prirodni miris osobe,miris svezeg okupanog tela i kose...............ili?
Mmmmmm, miris sveze okupanog tela i kose, u fazonu "fresh ocean". Isto tako volim na muskarcu mirise takvog tipa. Smile Ne volim teske i sladunjave mirise, guse me.
Njen miris tela, sa slabom dozom njenog omiljenog parfema!
Ovo jutro na nju mi miriše, kao cvetna poljana posle kiše..
Miris me svaki na nju podseća, ona je vesnik moga proleća..
Miris jutarnje rose,i njegovih usana koje mirisu na jagode.............................
Mmmmmm, miris sveze okupanog tela i kose, u fazonu "fresh ocean". Isto tako volim na muskarcu mirise takvog tipa. Smile Ne volim teske i sladunjave mirise, guse me.

Aham i JA isto to wink
pido mido

El to novi od Pacco Rabbane? Wink

Aham i JA isto to wink

Izgleda, da imamo i neke druge stvari zajednicke osim boje kose, hihihihi.. WinkWinkWink
pido mido

El to novi od Pacco Rabbane? Wink

Neeee, to je najnoviji tajanstveni prdez ispod jorgana shockshockshockshockshockshockshock
Secret Fart by Armando Carlos. Smile :D :D
Secret Fart by Armando Carlos. Smile :D :D

RADIOACTIVE FART
Ultraviolet Fart? Smile Hihihihi,.... Izvini, Belice, malo nas zanelo. Petak, sunce, pa dobro raspolozenje... Wink
Ultraviolet Fart? Smile Hihihihi,.... Izvini, Belice, malo nas zanelo. Petak, sunce, pa dobro raspolozenje... Wink

Ma nema frke,samo gde vi vidite sunce,salji vamo sunce shock
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:37 am.