Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ultraviolet Fart? Smile Hihihihi,.... Izvini, Belice, malo nas zanelo. Petak, sunce, pa dobro raspolozenje... Wink

((http://www.fotorola.com/uploads/1936b9e0db.jpg))
pido mido

El to novi od Pacco Rabbane? Wink

Neeee, to je najnoviji tajanstveni prdez ispod jorgana shock shock shock shock shock shock shock

Koji si ti indijanac , bemte luda twisted
Ultraviolet Fart? Smile Hihihihi,.... Izvini, Belice, malo nas zanelo. Petak, sunce, pa dobro raspolozenje... Wink

Wauuuuu, pa ti si se bas potrudio samo za mene... Wink Wink Wink

Wauuuuu, pa ti si se bas potrudio samo za mene... Wink Wink Wink

Sta ti sve neces doziveti danas roll
Mmmmmm, miris sveze okupanog tela i kose, u fazonu "fresh ocean". Isto tako volim na muskarcu mirise takvog tipa. Smile Ne volim teske i sladunjave mirise, guse me.

Aham i JA isto to wink

Izgleda, da imamo i neke druge stvari zajednicke osim boje kose, hihihihi.. Wink Wink Wink

Verovatno nas to cini razlicitim od drugih a i posebne smo zar ne ? wink wink wink
Mmmmmm, miris sveze okupanog tela i kose, u fazonu "fresh ocean". Isto tako volim na muskarcu mirise takvog tipa. Smile Ne volim teske i sladunjave mirise, guse me.

Aham i JA isto to wink

Izgleda, da imamo i neke druge stvari zajednicke osim boje kose, hihihihi.. Wink Wink Wink

Verovatno nas to cini razlicitim od drugih a i posebne smo zar ne ? wink wink wink

Vi ste dve posebne zvezdice koje krase ovo plavo nebo

Aham i JA isto to wink

ako nisi primetila napolju je oblacno i pada kisa. barem kod nas wink

Aham i JA isto to wink

ko nije primetio?

ako nisi primetila napolju je oblacno i pada kisa. barem kod nas wink
Happy nasmejala sam se kad sam pomislila na taj miris i procitala sta ste vi pisali.

Jeste malo neverovatno, a i smesno, ali je zaista ovako bill:

Bio je prelep suncan letnji dan. A mozda i ne tako prelep (subjektivna sam ). Bilo preko 35 stepeni. Ona T zbog koje vase telo isparava, pa i svi mirisi na vama, kao i mirisi vase garderobe.

Prvi susret. Zagrlio me je. Tako iznenadno, toplo, srdacno, mekano, divno...jednom recju nezaboravno!
Pored njegovog zagrljaja (najlepseg koji mi se dogodio ikada u zivotu),i mirisa njegovog tela, osetila sam i taj miris. Miris majice koja kao vlazna nije na vreme stavljena da se prosusi. Vec je sa ostalim vlaznim vesom cekala da bude okacena na zicu. Znate li taj miris Happy
Nije mi smetao, ali ga pamtim do dana danasnjeg Happy
Koji vas miris moze navesti da zamislite ..........ili pozelite osobu suprotnog pola?

Miris parfema,prirodni miris osobe,miris svezeg okupanog tela i kose...............ili?

miris zelene jabuke pomesan sa ukusom njenih usana i vrelinom njenog tela...uh...

:tuzansmajlikojichezne:
Koji vas miris moze navesti da zamislite ..........ili pozelite osobu suprotnog pola?

Miris parfema,prirodni miris osobe,miris svezeg okupanog tela i kose...............ili?

miris zelene jabuke pomesan sa ukusom njenih usana i vrelinom njenog tela...uh...

:tuzansmajlikojichezne:

mislim sta reci na ovo oops
miris neba ispod kojeg se ljubimo..

:smajlikojiidaljecezne:
Miris njegovog tela...feromoni i tako to... wink
miris neba ispod kojeg se ljubimo..

:smajlikojiidaljecezne:

Moram da pojacam romantiku, inace ce me simche preshishati!
:D :D :D :D :D

:rosezuckastobela: od Lava!
wink
koliko god cu, mozda, zvucati cudno, najvise volim miris ciste odece ( da ne kazem praska za ves Smile a posle toga naravno parfem! lep je i miris tela koji je kod svakog drugaciji i svojstven, ali ne i onaj ``prirodni`` Smile)))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:24 pm.