Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pesnik Filip Larkin, čuven po neuvijenostima u svojim stihovima, rekao je da starost počinje „kada vam usta ostaju otvorena, a bale iz njih cure, kada se upiškite i ne sećate se ko je zvao tog jutra”. lol

Dženi Džozef je bila finija. Pišući o ženama u pesmi „Upozorenje”, zaključila je da starost počinje kada žena počne da nosi ružičaste stvari wink

Savremena nauka, međutim, kaže da nam mozak odlazi u ružičasto znatno pre toga. Prema novom istraživanju, koje je sproveo profesor Timoti Solthaus iz Laboratorije za posmatranje starenja na Univerzitetu Virdžinije, vrhunac sposobnosti da rešavamo mozgalice i zagonetke je u dvadeset drugoj godini. Od dvadeset sedme počinje postepeno propadanje koje traje do poznih godina.

Dobra vest je da se naše sposobnosti u rešavanju situacija koje zahtevaju primenu nagomilanog znanja, kao što su reči ili opšte obrazovanje, neprestano povećavaju sve dok ne napunimo šezdeset godina. Sta vi o tome mislite, kada zapravo pocinje starost?
Чим се заврши пубертет почиње старост.

То би било то.

Јуче сам решио, напокон, задатак за први основне.

wink
Dženi Džozef je bila finija. Pišući o ženama u pesmi „Upozorenje”, zaključila je da starost počinje kada žena počne da nosi ružičaste stvari

Ovo je onda kod mene pocelo pre 7-8 godina... shockTongue
Gled'o sam seriju Beverli Hils ............ punu golišavih devojčica ..... i onda sam shvatio da se meni dopadaju njihove mame.......

Tada sam shvatio da sam omatorio..... a bilo je to pre nekih 15 ili malo više godina...... lollollol

Dženi Džozef je bila finija. Pišući o ženama u pesmi „Upozorenje”, zaključila je da starost počinje kada žena počne da nosi ružičaste stvari wink

Kuku i lele, pa ja sam pocela da starim vec od pelena. lol

Ja cu uvek biti mlada u dusi, a telo nek' radi sta hoce. Wink

Kuku i lele, pa ja sam pocela da starim vec od pelena. lol

Ja cu uvek biti mlada u dusi, a telo nek' radi sta hoce. Wink

Kad si pocela te tri reci da koristis, gotova si, ostarila winklollollollollol
A ebem li ga...valjAd starost pocinje s danom rodjenja roll e sad, kad se ostari?... roll Ea bwe,imas li ti neku manje stresnu temu?! .... :D :D
Cekajte, idem i ja!!!
Kad izgubis kosu a dobijes stomak.... Wink

znaci rano! lol
Kad se zaguliš ko shar pei, e ondak si puko a do tada si mladoženja tj mlada -

(http://4.bp.blogspot.com/_4vn24YA-Rc4/SW8eLoZELcI/AAAAAAAAAn8/-vPL7e3_6Ms/s400/shar+peis+dogs.jpeg)
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, presladak je. Smile Obozavam shar-pei-je. 8)
Kao jastucic mi izgleda.
Pa jes zna se da matori najbolje prave djemovi marmeljad i sve slaaatko wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:27 pm.