Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

40 000ti je stigoa BG_Sale, chestitamo !
lollollollol
I znate sta je trazio kao nagradu, moj broj mobilnog i da me vodi na kafu hahahahahahahaha lollollollollol
jesam al sta ces, takva sam po celom telu lollollol smori me covek, da mu preporucim neku "ribu " sa sajta za kres varijantu,valjd misli da je svaki avatar slika iz licne karte sta li!?! winklollollol mada je bilo i predloga da mu ja muvam neke zeMske qq mene! roll naravno odbila sam twisted
joj nacitala sam se i ja svega i svacega ....ali mi se Daletova slika definitivno urezala u secanje...... lollollol uh mukica je to
ona iz LK , pa ta je nezaboravna....na zalost cry
joj nacitala sam se i ja svega i svacega ....ali mi se Daletova slika definitivno urezala u secanje...... lollollol uh mukica je to
shockshockshock

hahahahahaha lik bio i kod mene

"lep ko lutka trazi istu takvu" hahahahaha
ja sam nekad narcis al ovaj me zaebo u startu lollol
lollollollol

Znači ipak cela nagrda mu je fotka , a žurka baloni su tu eve i piće na brzinu arrow

(http://www.retrorepros.com/images/posters/fullsize/49396.jpg)
a IQ mu nije veci od duzine one stvari u pantalonama! winklollol
ma koji ce mu IQ ako ima 20 lollol pardon 21 ....standard jbg lol
nego blacky hoces ti da mu se javis, reci preporucila ti ga sexyblondy, rekla da je mnoogoo dobar frajer ( neka mu to bude poklon od mene), vec ces ga otkaciti winklollollol
a IQ mu nije veci od duzine one stvari u pantalonama! winklollol

Ne se važi ovdi neki meru od dopeta a neki od nosevi ..
hahahahaha ma jok ....bezi bre mozda mu je fetis duga kosa pa sam onda naebala ko Zuca lollollol
hhahahahhaaahahahahahahahaha kakva si bwe to kad neces da mu bidnes poklon!?! lollollollollollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:12 pm.