Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Gledam svoje poznanice( ima ih ohoho) tek zashle u chetrdesete, sa karijerom ali bez muza, dece, kucheta i macheta sto se kaze. I sve su u potrazi za onim pravim, posto su vec dogurale do titula (Mr. Dr, Prof...) za njih je logicno da taj buduci pravi ima barem jednu od ponudjenih titula. Poshto sve zaradjuju prístojno,ocekuju od tog buduceg da zaradjuje barem koliko one, da je duhovit i da na prijemima i partyjima bude zabavan i zanimljiv, da je lep ali da ga druge zene ne gledaju, da je stariji ali da nije nikada bio ozenjen ili da barem nema decu a da ih zeli, sve u svemu...vrlo normalne zelje ali cini mi se nekako u pogreshno vreme, da ne kazem zakasnele...Sa druge strane pak, poznajem puno muskaraca u nekim tridesetim koji su takodje sami i neuspeshno traze onu pravu, ali ona mora da nije starija od 35, da je samostalna, valjda i to znaci da i ona zaradjuje sto je u redu, obrazovana, lepa, sama...kao da se svi usamljeni ili ti single koje poznajem traze na dva koloseka koja se nigde ne spajaju, samo vode paralelno ali u suprotnim smerovima....Kako pomoci drugarici, poznanici, drugu ili poznaniku u takvoj situaciji ( ja sam sve svoje mogucnosti i ideje iscrpela)? Ili mozda da otvorim agenciju za upoznavanje winklollollollollollollol pa da padne i neka kinta od uchlanjivanja idearollwinklollollol
Pa u principu takvi ljudi nisu zadovoljni sami sobom a kako onda da nađu adekvatnu osobu koja ispunjava sve te zahteve? Ako je već dotle došlo nekažem da treba da se zadovolje minimalcem ali nek krenu sa jednom od traženih osobina a posle... roll
Isto mislim da bi komunikativnost trebala bude prioritet jer je osoba koja traži već izgrađena ako sam razumeo pa nejuri za parama već za srodnom dušom a one se uglavnom kroz razgovor nalaze.
MOŽDA GREŠIM...... Tongue
Gledam svoje poznanice( ima ih ohoho) tek zashle u chetrdesete, sa karijerom ali bez muza, dece, kucheta i macheta sto se kaze. I sve su u potrazi za onim pravim, posto su vec dogurale do titula (Mr. Dr, Prof...) za njih je logicno da taj buduci pravi ima barem jednu od ponudjenih titula. Poshto sve zaradjuju prístojno,ocekuju od tog buduceg da zaradjuje barem koliko one, da je duhovit i da na prijemima i partyjima bude zabavan i zanimljiv, da je lep ali da ga druge zene ne gledaju, da je stariji ali da nije nikada bio ozenjen ili da barem nema decu a da ih zeli, sve u svemu...vrlo normalne zelje ali cini mi se nekako u pogreshno vreme, da ne kazem zakasnele...Sa druge strane pak, poznajem puno muskaraca u nekim tridesetim koji su takodje sami i neuspeshno traze onu pravu, ali ona mora da nije starija od 35, da je samostalna, valjda i to znaci da i ona zaradjuje sto je u redu, obrazovana, lepa, sama...kao da se svi usamljeni ili ti single koje poznajem traze na dva koloseka koja se nigde ne spajaju, samo vode paralelno ali u suprotnim smerovima....Kako pomoci drugarici, poznanici, drugu ili poznaniku u takvoj situaciji ( ja sam sve svoje mogucnosti i ideje iscrpela)? Ili mozda da otvorim agenciju za upoznavanje winklollollollollollollol pa da padne i neka kinta od uchlanjivanja idearollwinklollollol

Daj im da procitaju ovo..... pa posle nek' potraze na sajtu "Upoznavanje"..... lollol
Lepo je kada covek zna sta hoce ali mislim, da je ipak vreme, da se ljudi koji imaju hiljadu i jedan zahtev malo spuste na zemlju. Wink
Svako moze sebi naci dobar "match".
Nekada treba znati stati pred ogledalo, dobro se pogledati (ali zaista mislim doooobro) i zapitati se da li smo mi sami toliko savrseni, koliko trazimo to od drugih. 8)
mi smo uvek savršeni .............. Tongue
Ja mislim, da samo malo treba razgledati - otvoriti oci i za svagog se nesto nadje, oni koji mnogo biraju, pa nek biraju samo ne dugo...ali, za ljubav nikad nije kasno..prema tome....bice....
mislim da smo vec komentarisali ovaku temu....
Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Nekad je u pitanju samoubedjenje ili samonabedjenje da je niko nije dostojan i vredan.(ovo moze biti i podsvesno)
Neka se zanese pa joj vreme prodje pa kad se osvesti kriterijumi naglo padnu.

Ovo najcesce biva: strahovi i strahovi i neprelezane decje bolesti.....
Ma pusti ti njima "man in the mirror" više puta, ako nepolude ukapiraće a ako ne neka nastave sa nemogućom misijom ..
[quote="LaSextorico"]Nekad je u pitanju samoubedjenje ili samonabedjenje da je niko nije dostojan i vredan.(ovo moze biti i podsvesno)
Neka se zanese pa joj vreme prodje pa kad se osvesti kriterijumi naglo padnu.

Ovo najcesce biva: strahovi i strahovi i neprelezane decje bolesti.....[/quote

Ne radi se ovde samo o zenama i single muskarci imaju isti problem, da li chovek s godinama pochne previse da zahteva tj bira, da li je manje tolerantan pa mu niko nije DOVOLJNO ....neshto,ne znam, samo znam da ni jedna od pomenutih poznanica nije gabor, cak shta vise, vrlo lepe negovane zene su u pitanju, a poznanici su takodje vrlo lepi i privlacni muskarci...da li su se svi oni trudeci se da uspeju u poslu kojim se bave i za koji su se na kraju krajeva toliko dugo shkolovali, izgubili ...chesto u razgovoru skrenu temu na strucnu stranu, valjda se na tom terenu osecaju sigurnije,to sam primetila...Bash im nije lako i hvala mom muzu te nisam u njihovoj kozi winklol Digne mi se kosa na glavi ( pa kad nema gde drugde) kada kazu pomagaj, nadji nekog da upoznam...GDE bwe da nadjem, gde se to nalaze, a ako znaju shto onda sami ne idu tamo i proberu....uhhhh
ako je tako...nek se jebu sami, pa neka sami sebe tolerisu Tongue

valjda im i to dojadilo,mislim da sami sebe ono i tolerishu lol Stvarno je greota koliko ih je slobodnih tj samih a ne nalaze se nikako! roll
nemam pojma....zasto je tako, ali verovatno postoji razlog..
mislim da je komunikacija i poverenje u jednoj vezi najvazniji faktor, ali ljudi vise ni pricati ne znaju samo kuckaju wink

....neshto,ne znam, samo znam da ni jedna od pomenutih poznanica nije gabor, cak shta vise, vrlo lepe negovane zene su u pitanju, a poznanici su takodje vrlo lepi i privlacni muskarci...

pa nekad se ljudi zapitaju šta to nije u redu sa njom-njim ako je sa takvim izgledom tako dugo dogurao sam???? možda nešto sa glavom? i onda naravno izbegavanje je lakše nego upuštanje u celu priču koja kako kažeš uma otići u dosadu..........posao.......itd Tongue
....neshto,ne znam, samo znam da ni jedna od pomenutih poznanica nije gabor, cak shta vise, vrlo lepe negovane zene su u pitanju, a poznanici su takodje vrlo lepi i privlacni muskarci...

pa nekad se ljudi zapitaju šta to nije u redu sa njom-njim ako je sa takvim izgledom tako dugo dogurao sam???? možda nešto sa glavom? i onda naravno izbegavanje je lakše nego upuštanje u celu priču koja kako kažeš uma otići u dosadu..........posao.......itd Tongue

Mozda nesto s glavom, ta glava je verovatno toliko morala da uchi i da opstane u tom inostranstvu(u kome su svi oni) a usput postane poshtovano ime i cenjeni uspeshni kolega...ne govorim o ljudima koji su dobili sve na gotovo pa su iz nepoznatih razloga ostali bez zivotnog partnera, vec o ljudima koji su svojim radom , znanjem, pamecu i znojem se sami probijali zivot...rad, rad i samo rad...jel zvuchi poznato....bez vremena za privatan zivot, sada su stigli dokle su planirali da stignu, imaju ime, titulu, cenjeni u poslovnom svetu, sa malim brojem prijatelja i sami....prokleto sami....
zar to nije onda glava???
koji će im to moj da izvineš ako nemaju s kim da uživaju i da se samo nasmeju nečijem gegu ili jednostavno osmehnu voljenoj osobi

za koga sve to što su postigli??
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:49 pm.