Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: single
Gledam svoje poznanice( ima ih ohoho) tek zashle u chetrdesete, sa karijerom ali bez muza, dece, kucheta i macheta sto se kaze. I sve su u potrazi za onim pravim, posto su vec dogurale do titula (Mr. Dr, Prof...) za njih je logicno da taj buduci pravi ima barem jednu od ponudjenih titula. Poshto sve zaradjuju prístojno,ocekuju od tog buduceg da zaradjuje barem koliko one, da je duhovit i da na prijemima i partyjima bude zabavan i zanimljiv, da je lep ali da ga druge zene ne gledaju, da je stariji ali da nije nikada bio ozenjen ili da barem nema decu a da ih zeli, sve u svemu...vrlo normalne zelje ali cini mi se nekako u pogreshno vreme, da ne kazem zakasnele...Sa druge strane pak, poznajem puno muskaraca u nekim tridesetim koji su takodje sami i neuspeshno traze onu pravu, ali ona mora da nije starija od 35, da je samostalna, valjda i to znaci da i ona zaradjuje sto je u redu, obrazovana, lepa, sama...kao da se svi usamljeni ili ti single koje poznajem traze na dva koloseka koja se nigde ne spajaju, samo vode paralelno ali u suprotnim smerovima....Kako pomoci drugarici, poznanici, drugu ili poznaniku u takvoj situaciji ( ja sam sve svoje mogucnosti i ideje iscrpela)? Ili mozda da otvorim agenciju za upoznavanje winklollollollollollollol pa da padne i neka kinta od uchlanjivanja idearollwinklollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:55 pm.