Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ako i ovu temu izopacite i pretvorite u "cin razmnozavanja" svaka vam i meni dala (vam se dao)
Sta tu moz da se kaze,sto jos nije receno bweeee...kakva kriza...nema krize...aj smori nas ako ikako mozes.
wink
Sta tu moz da se kaze,sto jos nije receno =red]bweeee...kakva kriza...nema krize...aj smori nas ako ikako mozes.
wink

Brobaj da izbacis "W" iz gore obelezenog crvenim i izgovori ga onako iz dubine grla,zapanjujuce sta se dobije....
Ja reko da unesem promene,al ne vredi!
Sad ce Dinkic to da sredi rekao je da ce da traje do 1 septembra Wink

Nego cuo sam da je ova Svetska ekonomska kriza najvise pogodila Švalerke da cujem devojke koliko je to tacno?
Ako i ovu temu izopacite i pretvorite u "cin razmnozavanja"

SEKA, nit je prva nit je poslednja, skupa struja, skupa tv pretplata, internet, bice razmnozavanja kao najjeftinije zadovoljstvo :D
Ako i ovu temu izopacite i pretvorite u "cin razmnozavanja" svaka vam i meni dala (vam se dao)

kada pocetkom ove godine decko nije hteo da me sexa, prvi put sa cula za ekonomsku krizu...
pa sam mu objasnila, da za tu ekonomsku krizu necu vise u nasem krevetu ni da cujem..i eto jednog pametnog koji ce da pokrene temu...gde je bwe kriza, nema krize..to je neko pustio bubu, a jadni seljaci se pale....
Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
To je nesto gore od razvoda.....Izgubis pola imetka...a ostane ti zena Smile
Došla u pravo vreme! Sad imamo izgovor za sve i svašta, a to tako jednostavno može da se objasni: Svetska ekonomska kriza i ko vas jebe!

Zbog svetske ekonomske krize moramo:
- da te isteramo sa posla
- da te ojadimo u samoposluzi
- da ti ukrademo novčanik
- da poskupimo struju, telefon, gas...
- da ukinemo tople obroke
- da ukinemo narodne kuhinje
- da povećamo pdv
- da ti ne damo platu
- da ti ukrademo rezervni točak
- da ti jebemo ženu
DOOSSTAAA BREEEE!!

Prilika da ceo svet vidi kako se u živi na Balkanu zadnjih 20 godina...
Polako, cek' da udjete u EU, pa uvedete EVRO, onda cete da vidite sa je skupoca i kriza... 8)
Sto se Eura tice mislim da gresis,a da je mafija ista i ovde i vani to je istina.Treba biti naivan po ocekivati da ti politicar donese bilo sta dobro.
Sve su to ista govna, ko god da dodje na vlast , ne bi se nista promenilo. Samo lud covek moze da ocekuje nesto pozitivno od njih.
Uz "sitnu" korekciju...... nisu to ONI nego MI....
ma jok, BR, nismo mi, nego oni, znas da nam je uvek drugi kriv, tako nam je lakse.... wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
"Svaki narod ima bas onakvu vlast kakvu zasluzuje."
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:36 am.