Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Malopre ceprkam po svom profilu i udjem u komentare. Kad tamo tip ostavi komentar LAZNJAK. E sad da vas ja pitam, tj kako vi gledate.
Ako sam na netu , i lepo u profilu pise ne trazim partnera, ti pocnes da me muvas ja te na kulturan nacin odbijem, jer to znaci da sam laznjak? Jel cim sam na netu moram da se kresnem sa nekim?
izvini molim te, neuk sam po tom pitanju, kako se kreše na netu? shock

ma boli te za komentare...... wink
Ma zabole me ali ovo pitanje mi se samo nametnulo. Ispada da je net sinonim za jebacinu rollroll
Ja mislim da se to mora ispitati lol
hahahahahaha blesavi stvore
uvek me slatko nasmeje lol
pa vidi, u skladu sa lokalnim obicajima zena postaje kurva, cim nekom kaze NE! To ste bar sve iskusile.

Ako te je deklarisao laznjakom, to je zato sto muva vise njih i plasi se da ce muvanjem tebe biti raskrinkan...
To je ujedno i najbolji nacin otkrivanja onih koji muvaju sve, cim vicu LAZNJAK, znaci da im nije cista savest!
Mada ako se dobro secam, cak mislim da znam koji ti je tip to napisao, a napisao je zato jer se druzis samnom!
wink
pa dobro kaze tip, lazes da se neces kresnuti TongueTongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile
pa vidi, u skladu sa lokalnim obicajima zena postaje kurva, cim nekom kaze NE! To ste bar sve iskusile.

Ako te je deklarisao laznjakom, to je zato sto muva vise njih i plasi se da ce muvanjem tebe biti raskrinkan...
To je ujedno i najbolji nacin otkrivanja onih koji muvaju sve, cim vicu LAZNJAK, znaci da im nije cista savest!
Mada ako se dobro secam, cak mislim da znam koji ti je tip to napisao, a napisao je zato jer se druzis samnom!
wink

Sve je moguce dragi moj druze wink
Kod mene ispod jedne fotke pise ... 'steta sto je seljanka'
Pokusala da skontam al uzalud.... mislim da je zbog nicka Vranjanka!
A onda ce reci...garant je iz vranja.....
Blacky, pre ce biti da neko misli kako si dupli nick, a samim tim i "laznjak". Ovaj forum je pun fobicnih osoba, ne brini lolroll
Kod mene ispod jedne fotke pise ... 'steta sto je seljanka'
Pokusala da skontam al uzalud.... mislim da je zbog nicka Vranjanka!

jok, to je zato sto vodis seks u carapama!
i ja sam dobio slicnu titulu...
a tako je seksi to raditi na tavanu, u stogu sena!
:D 8)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:23 pm.