Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li vam se desila situacija, kada ste pomislili, "da smo se ranije sreli bilo bi drukcije sve"?

Desava se da, u zivotu, sretnemo osobu koja nam po svemu odgovara, a mi vec u vezi ili braku. Desava se da sretnemo nekog koga smo simpatisali jos u ranoj mladosti i kroz pricu dodje se do "iskrica" koje nam govore da je to druzenje malo vise nego puka slucajnost i druzenje radi druzenja.
Tada pomislimo, mozda da smo se ranije sreli bilo bi drukcije sve.
Ili bi mozda sve do tada pogazili, okrenuli ledja i posli u nesto novo?
Verovatno su mnogi bili u toj situaciji, a i ako nisu mogu da pretpostave kako bi i sta bi. wink

P.S. Boze, al' se nagutah slova, a i izgresih oops Dobro je da Brod nije tu vec bi bilo kritike lollol Ispravih ono sto videh. rollwink
Sve je to u stvari proces preispitivanja.

A onaj detalj kako baš ta osoba "odgovara" možda bi trebalo staviti pod lupu na način da se upitamo . . . a da li smo neku vezu uopšte započeli sa nesavršenim partnerom?
Slazem se. Uvek mislimo da ta osoba savrsena, pa kad sretnemo nekog ko nam "zagolica mastu", onda mislimo da je to ono pravo, a da ovo sto imamo je manje pravoSmile.

U tom trenutku je mozda i ono, "razum hoce jedno, srce drazi dugu/drugog?
A možda nije bez veze ni sledeća uporedba?

Prilikom odabira auta uzeo sam širi spektar u obzir i vrlo brzo se rodila ljubav na 1. pogled.
I nakon godinu dana "udvaranja" dovedoh "mladu". :D (svi koji znaju za ime koje koristim za automobil neka uredno ćute!!!)

Šta reći nastavku, osim, ne služi mi baš na čast. Unhappy Što se "mlade" tiče samo je prevazišla moja očekivanja, dok sam se ja ogrešio više puta. Prešla je ćutke preko toga, bez goondjanja.

A možda je bitno da se naglasi . . . "Mlada" ima uvek predvidiva i jasna očekivanja od mene, dok se moja očekivanja menjaju . . . i bivaju ispunjena.
Auto je "mrtva" stvar, to se nikako ne moze porediti. Tonguewink Verujem da je ljubav uzajamna, ali auto menjamo vrlo cesto, sto se za zvotnog partner bas ne bi moglo reci. Tongue
Neki vole oldtimere, a neki češće menjaju partnere nego automobile. lolwink

Ipak, moja prethodna parabola je išla u drugom pravcu, mada uopšte nisam siguran gde razradom može da se dođe.

p.s. Zapravo, znam, al' je mnogo tužno po ljudski karakter. Wink
Auto je "mrtva" stvar, to se nikako ne moze porediti. Tonguewink Verujem da je ljubav uzajamna, ali auto menjamo vrlo cesto, sto se za zvotnog partner bas ne bi moglo reci. Tongue

A Elizabet Tejlor..., a onaj nas, mislim Srbin, negde sam citala sto se zenio vise od 10 puta... lollollol
".....bilo bi drukcije sve,
prolecnu ljubav smo hteli,
kad je vec padao sneg......"
Mislis, sve prave ljubavi su tuzne? lollol Salim se. wink

A Elizabet Tejlor..., a onaj nas, mislim Srbin, negde sam citala sto se zenio vise od 10 puta... lollollol

To su extremi, Milicice lol Ne zna to sta je dosta lolwink

Ne mislim ja nista.. Kaze pesma, stara i lepa.... Smile
Strofa II:

Ljubljah te žarko i strasno
i sreću mog'o bih nać'
teško je reći prekasno:
gorak je osmeh kroz plač,
bolan i gorak je osmeh kroz plač.

Jeste pesma prelepa, a post je bio za DeAlmasija, samo sto zkasnih, po obicaju. oops
Izvinjavam se.

Jeste pesma prelepa, a post je bio za DeAlmasija, samo sto zkasnih, po obicaju. oops
Izvinjavam se.

Ovo se zove iskusno "skuvana" zbrka "prepecenih" forumasa. oops

Pa ko bi to umeo bolje od nas..... shocklollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:34 pm.