Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nema potrebe za izvinjavanjem . . . mislim da pratimo tananu nit . . . al' nam se nešto ne "izgovara".
U ljudskoj prirodi je da se uvek pita i preispituje, pogotovu ako trenutna situacija nje bas sjajna, pa i ako jeste, takve situacije navode na razmisljanje. roll

U sustini ja ne volim velike promene pa se uvek dobro zamislim sta zelim... i naravno, zna se ...wink

Mislim da veci problem predstavlja ulazak u vezu za koju znas od pocetka da je necim opterecena, pa samim tim osudjena na propast, nego u postojecoj vezi imati spoljnje izazove... Pa, izazovi su uvek tu... wink

Sta sam htela reci, nisam sigurna, ali znam da mi danas nije neki dannnn... rollrollroll
Mislis, sve prave ljubavi su tuzne? lollol Salim se. wink

Ne mislim ja nista.. Kaze pesma, stara i lepa.... Smile

Jeste pesma prelepa, a post je bio za DeAlmasija, samo sto zkasnih, po obicaju. oops
Izvinjavam se.

Ovo se zove iskusno "skuvana" zbrka "prepecenih" forumasa. oops

Pa ko bi to umeo bolje od nas..... shocklollollol

Niko. Zato smo i opstali wink
Nema potrebe za izvinjavanjem . . . mislim da pratimo tananu nit . . . al' nam se nešto ne "izgovara".

Treba krenuti, a posle samo "klizi" wink
U ljudskoj prirodi je da se uvek pita i preispituje, pogotovu ako trenutna situacija nje bas sjajna, pa i ako jeste, takve situacije navode na razmisljanje. roll

U sustini ja ne volim velike promene pa se uvek dobro zamislim sta zelim... i naravno, zna se ...wink

Mislim da veci problem predstavlja ulazak u vezu za koju znas od pocetka da je necim opterecena, pa samim tim osudjena na propast, nego u postojecoj vezi imati spoljnje izazove... Pa, izazovi su uvek tu... wink

Sta sam htela reci, nisam sigurna, ali znam da mi danas nije neki dannnn... rollrollroll

Nisu promene u pitanju. Upravo zato je i receno: " da smo se ranije sreli bilo bi drukcije sve" Znaci odustaje se od promene i ako mozda milimo da bi nam bilo lepo, pa cak mozda i nezaboravno.
pao sam na vremenskom prozoru od par nedelja

Ma vid' odstupi od vlastite teme u II strofi. shockwink

Lepo pesma kaže: "teško je reći . . ."

p.s. Moramo valjda bar malkice da se femkamo. lol
pao sam na vremenskom prozoru od par nedelja

Sta je pisac hteo da kaz? Sorry, ali nisam shvatila oopsUnhappy
Uhhhhh, lako je nama razglabati ali kad se nadjes u nekoj situaciji...uopste nije lako odluciti... Tada dodjem do zakljucka da nista ne zelim... lollollol

Ma vid' odstupi od vlastite teme u II strofi. shockwink

Lepo pesma kaže: "teško je reći . . ."

p.s. Moramo valjda bar malkice da se femkamo. lol

Dozvoljeno lol Samo ne preterujte u duzini femkanja wink
Uhhhhh, lako je nama razglabati ali kad se nadjes u nekoj situaciji...uopste nije lako odluciti... Tada dodjem do zakljucka da nista ne zelim... lollollol

Samo da odes kuci, zakljucas vrata i uzivas sama sa sobom lollol

Upravo tako..., moze i sa drustvom, samo da nema tog opterecenja....sta uraditi??? lollollol
. . . želim samo da sviiiram, da se otkačim i to je sve . . .

Uuuuups . . . to je AZRA. oopslol

Upravo tako..., moze i sa drustvom, samo da nema tog opterecenja....sta uraditi??? lollollol

Nesto mi poznato lolwink
. . . želim samo da sviiiram, da se otkačim i to je sve . . .

Uuuuups . . . to je AZRA. oopslol

Ode ti sa starogradskih na rock lol Ima tu neke simbolike lolTongue
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:46 pm.