Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

. . . želim samo da sviiiram, da se otkačim i to je sve . . .

Uuuuups . . . to je AZRA. oopslol

Ma ja pevam ono:

Danas sam luda, ne znam sta hocu
danas sam luda, zelim samocu...

Josipa Lisac wink
Pohvalno! :D

Samo danas (tada) . . . ja sam lood svaki dan. lol
Sve je to u stvari proces preispitivanja.

A onaj detalj kako baš ta osoba "odgovara" možda bi trebalo staviti pod lupu na način da se upitamo . . . a da li smo neku vezu uopšte započeli sa nesavršenim partnerom?

..."Da smo se ranije sreli"...kao rješenje, uvijek mi je citirani odgovor padao na pamet...DeAlmasi je pokušao odgovor razraditi afirmativno (a da li smo neku vezu uopšte započeli sa nesavršenim partnerom?), ja ću negativno: da li mislite da bi s tim "idealnim" koji je naišao, i život bio idealan?...i šta vam govori da život sa njim ne bi erodirao i više nego sa partnerom sa kojim živimo?...iskustvo zajednički provedenog vremena sa bilo kim puni nas i ushićenjima i razočarenjima....tako je bilo i tako će uvijek biti...praznina koju osjećamo u nama, kad razmišljamo hladne glave, mislim da se nikakvim partnerom ne da popuniti, i nije fer da na taj način podcjenjujemo starog partnera, on se dokazao zajednički provedenim vremenom, a pitanje je koliko bi "idealnom" od tog uspjelo...
wink
rum_punch(manki)live.com
Sa idealnim bi bilo idealno dok se ne spetljamo a nakon toga kuku lele sta mi bi da ostavim onakvog coveka- zenu lollol
Sa idealnim bi bilo idealno dok se ne spetljamo a nakon toga kuku lele sta mi bi da ostavim onakvog coveka- zenu lollol

...upravo ovo mi pada na pamet kad mi padne na pamet da se femkam...
wink
rum_punch(manki)live.com
Svi se mi ponekad femkamo... lol

Neko manje neko vise, ali femkamo se i to stoji :D

wink

A da te proglasimo za idealnog muza???? lollollol
Na te "propustene' i "promasene" gledamo sa setom i ceznjom samo zato sto sa njima nismo imali prilike da zabrljamo..... pa nam izgledaju idealni.... 8) winklol
Covek bi pomislio da ovde niko nista ne radi van kuce...Alooooo, bre... :!: :!: :?:
Zivot nam pruza sanse, a mi imamo mogucnost prihvatiti ili ne...
Uglavnom se pitamo sta bi bilo da jesmo ili sta da nismo..
Nikad necemo saznati....proslos je...a vreme ne mozemo vratiti nazad...
povlacimo i pogresne poteze, ali...Boze moj, kada bi znali di bi pali, mi ne bi tuda isli..
Mislim da nas ipak neka nit vodi i da ne pravimo bas velike greske...
Nekad je dovoljna samo jedna rec da se srusi sve, ponekad propade sve jer nije bio trenutak, ili je propusten trenutak....
Pokusavam da bilo sta lose uradim, nekako popravim, cesto ne uspevam, ali ko zna zasto je to dobro.....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Zivot nam pruza sanse, a mi imamo mogucnost prihvatiti ili ne...
Uglavnom se pitamo sta bi bilo da jesmo ili sta da nismo..
Nikad necemo saznati....proslos je...a vreme ne mozemo vratiti nazad...
povlacimo i pogresne poteze, ali...Boze moj, kada bi znali di bi pali, mi ne bi tuda isli..
Mislim da nas ipak neka nit vodi i da ne pravimo bas velike greske...
Nekad je dovoljna samo jedna rec da se srusi sve, ponekad propade sve jer nije bio trenutak, ili je propusten trenutak....
Pokusavam da bilo sta lose uradim, nekako popravim, cesto ne uspevam, ali ko zna zasto je to dobro.....

A ponekad carapice izvuku stvar... lol
Na te "propustene' i "promasene" gledamo sa setom i ceznjom samo zato sto sa njima nismo imali prilike da zabrljamo..... pa nam izgledaju idealni.... 8) winklol

A možda je sve to zapravo . . . griža savesti? shockroll

I ne znam zbog čega mi kroz glavu prolazi ona Etiopska legenda da "na onom svetu" zbog svake "propuštene prilike" se dobija velika alka kroz nos.

wink

A da te proglasimo za idealnog muza???? lollollol

A mene za idealnu zenu ? mrgreenmrgreen
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:21 am.