Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li znate sta je potrebno da bi covek bio srecan :D
Zavisi koliki su ti apetiti i sta tebe moze usreciti.....Ako si baksuz dzaba sve lollol
Da ima srece..........

....... i da ga nista ne cini nesrecnim......
Ko ima srece i vrane mu jaja lezuSmile)))Tongue

zavisi...malo...veoma malo .....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ja i moja brljiva usta, pomenuh baksuza i evo je lollollol

a boga mi je i potrebno da ne bude vilenjak mali, nego malo veci..i po koji bingo, i loto bi dobro dosao..i tako sitnice, prave sitnice Tongue

"Sreca je lepa samo dok se ceka
dok od sebe samo nagovestaj da"

Sta je sreca? Pa zar to nije relativno.
Ako uspemo da nadjemo psihicku ravnotezu, bicemo uvek srecni. Za srecu nisu potrebne kule i gradovi. Prihvatiti sebe i zivot kako jeste i kako se mora. Traziti radost u malim stvarima, voleti, biti zadovoljan sto je lep dan...i zivot tece lepo.
za srecu je ljudi potrebna iskrenost i cisto srce,paz..svaka sreca budi osmeh na lice,a svaki lep osmeh dolazi iz srca a srce se smeje kada voli.......da li vi volite? Wink
za srecu je ljudi potrebna iskrenost i cisto srce,paz..svaka sreca budi osmeh na lice,a svaki lep osmeh dolazi iz srca a srce se smeje kada voli.......da li vi volite? Wink

eo ja cu prva, ja volim ..aham..obozavam svog sina, ljubi ga majka, svoju mamu, tatu, seku, decu svu na svetu, volim pozitivne ljude, volim svoje drugarice, volim cvece, volim drvece, volim ptice, volim kokoske, ma volim zivotinje, volim biljke, volim cokoladu , slatkise, volim sveeeeee

a onako drugacije volim samo njega, ma ne volim ga, naprosto ga obozavam, najdivniji je covek na celom svetu, samo ga ja tesko razumem..ljubim ga...
eto
zadovoljan Smile

Za mene je sreca kada volim. Kada sam u okruzenju ljudi koje ja volim i koji mene vole. Kada sam ne zavisna, zivim slobodno, da me niko ne sputava. Smile

Srecna sam i kada setam sumom, uzivam u suncevim zracima koji mi padaju na lice, slusam cvrkut ptica, zubor vode, zov prirode. Smile
Za mene je sreca kada volim. Kada sam u okruzenju ljudi koje ja volim i koji mene vole. Kada sam ne zavisna, zivim slobodno, da me niko ne sputava. Smile

Srecna sam i kada setam sumom, uzivam u suncevim zracima koji mi padaju na lice, slusam cvrkut ptica, zubor vode, zov prirode. Smile

i onda dodje vuk :D

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:01 pm.