Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Evo jedne malo teske teme za ovo doba noci. Elem .....juce mi se javi bitna osoba i rece pomozi. Nadjoh se u nebranom grozdju. Radi se o mojoj majci. Zivi sa covekom koji je po meni totalni idiot ali ko sam ja da sta kazem. Sta se dogodilo, uhvatio ga je napad ljubomore,(nije prvi put ) i krenulo je nabacivanje ti imas drugoga ,(rade u istoj firmi )bla bla bla ....ti si guska , ovca, seljanka, gadi mi se tvoj rucak, bezi mi s ociju.....vrata su ti otvorena, slobodno idi ako hoces. I sad ona mene pita sta ona da uradi? Zaebano je to sto ako bi otisla u privatni stan ne bi imala sanse da zivi kako valja, druga solucija da se vrati u selo odakle je otisla pre 30 godina ili da ostane i trpi debila. U prvi mah sam zanemela ali opet jasno stavila doznanja da takvog idiota ne treba trpeti. Sta uraditi sad?

Ali najgori crnjak u svemu tome je sto ce ona opet pojesti govno ( posle svih demetrina ) i cvrkutati zajedno s njim.
Najbolje se ne mesati oni se posvadjaju posle pomire a ti ostanes grbava
Jeste, al ne mogu da cutim kad vidim da zbog idiota ortodoksnog pije demetrine i izgleda ko da je neko tuko po ocima
Evo jedne malo teske teme za ovo doba noci. Elem .....juce mi se javi bitna osoba i rece pomozi. Nadjoh se u nebranom grozdju. Radi se o mojoj majci. Zivi sa covekom koji je po meni totalni idiot ali ko sam ja da sta kazem. Sta se dogodilo, uhvatio ga je napad ljubomore,(nije prvi put ) i krenulo je nabacivanje ti imas drugoga ,(rade u istoj firmi )bla bla bla ....ti si guska , ovca, seljanka, gadi mi se tvoj rucak, bezi mi s ociju.....vrata su ti otvorena, slobodno idi ako hoces. I sad ona mene pita sta ona da uradi? Zaebano je to sto ako bi otisla u privatni stan ne bi imala sanse da zivi kako valja, druga solucija da se vrati u selo odakle je otisla pre 30 godina ili da ostane i trpi debila. U prvi mah sam zanemela ali opet jasno stavila doznanja da takvog idiota ne treba trpeti. Sta uraditi sad?

Ali najgori crnjak u svemu tome je sto ce ona opet pojesti g**no ( posle svih demetrina ) i cvrkutati zajedno s njim.

Zaebano je kad treba da budemo roditelji svojim roditeljima, a oni se ponašaju kao deca....
Dzoni
LOse jako sto je tako..
Imala sam takav brak, i uvek se nadala ispraviti greske sutra dan...i trpela i cutala....iz dana u dan, mesece, godine...
nikad kraja jebanju u zdrav mozak, ali eto...zasto?
Javno priznajem bila sam glupaca, imala svoju kucu, posao, divno dete, mogla sam ostati sama u svakom trenutku, ali nisam, sta cu reci malome gde mu je otac i zasto nije pored njega..
Nista s enije menjalo, pice je ucinilo svoje, molila ga da idemo zajedno na lecenje a tada bih ja bila glupaca, jer on nije pijanica..
Divan covek, pametan, lep, moze se s njim pricati o svemu, ima posao dobar, prica strane jezike, svira gitaru, drusto ga obozava, ali idiot za porodicu...zasto mu je to trebalo pojma nemam,,,,
Sve u svemu mozda nikad ne bih rekla kraj, no, mali je porastao, napunio 11 godina, nije vise dete, poceo je i njega napadati...onda sam videla da su njemu svi krivi sem njega samog..nikada se nece promeniti, a da, kao voli nas, kada je trezan obozava, a kada je pijan bezi gde god stignes..i tako
sin i ja odlucili i stavili tacku na i...gotovo je..
zao mi je sto je mali sve video i ziveo u tom nasem groznom zivotu,
nikada sebi necu oprostiti sto nisam imala snage otici ranije....mnogo ranije...
on i danas pije....
a nas dvoje smo sretni....
hocu da kazem da se ljudi ne menjaju....
i zelim da kazem da niko ne mora da trpi nikoga,,,,
i neka sto pre bezi glavom bez obzira, jer to nije zivot....

jos bih samo ovo dodala...
ja nisam izgubila nista..a njega njegov sin nece ni da vidi, eto vec treca godina....
mislim da ce mu jedom biti zao!!!!
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
To sam i ja slicno rekla .....jer nema decu s njim da bi imala neko opravdanje.....nju fakticki nista ne zadrzava.....I ako ga voli ( a voli ga ko majmuna ) jebes i takvu ljubav , sve to dodje i prodje
To sam i ja slicno rekla .....jer nema decu s njim da bi imala neko opravdanje.....nju fakticki nista ne zadrzava.....I ako ga voli ( a voli ga ko majmuna ) jebes i takvu ljubav , sve to dodje i prodje

ima jedna dobra knjiga, preporucujem je....
zove se
kada zena previse voli...
svakome......

...nema tu pravog savjeta...teško je biti pametan pokraj ludoga...
:?
rum_punch(manki)live.com

Kaži joj neka pali od budale, ako hoće da sluša.....nema joj duge....a ako neće, njena odgovornost, samo da ne bude kasno cry
Dzoni
...nema tu pravog savjeta...teško je biti pametan pokraj ludoga...
:?

e to jeste istina..ali od lude samo bezati na vreme, prodje citav zivot, gde si bio nigde, sta si radio nista, ostavio sve i krenuo u novo mesto, novi ljudi, novo sve, treba se naviknuti...ali odem ja od teme opet...
samo sto je jos najgore, nekad i ne mozes bezati....
ili ako ostanes strepis, ma tema nije za laku noc.....bas

Kaži joj neka pali od budale, ako hoće da sluša.....nema joj duge....a ako neće, njena odgovornost, samo da ne bude kasno cry

Ma ja sam joj rekla milion puta sta sam imala, ozvalavila sam pricajuci i ne....to je zatelebljeno ko tetreb. Boze oprosti, ali to je ona sorta ljudi kojima lakse udje u doope neg u glavu. roll
A nasi zakoni, e o tome necu ni da pricam,
ne mozemo vam mi nista...to su porodicne stvari shock
pa cekaj, prvo nekog ubiti, onda vec nesto i mogu...mislim stvarno.....bez reci....

A nasi zakoni, e o tome necu ni da pricam,
ne mozemo vam mi nista...to su porodicne stvari shock
pa cekaj, prvo nekog ubiti, onda vec nesto i mogu...mislim stvarno.....bez reci....

Možda će neko reći da sam prost ili već...ali takvim "muškarčinama"
bi javno pleo 25 po turu....i to goveđom žilom....
drugi jezik ne razumeju....... evil
Dzoni
Mislim da razgovor sve leci.Majka je jedna i sanjom se ne treba svadjati vec pokusati objaniti da je svet pun dobrih muskaraca.
Sa njim razgovarati pristojno ali iza te pristojnosti nagovestiti da neko moze da mu da po ledjima.Klin se klinom izbija.
Glupo je i davati bilo kakav savet, jer ce ona uraditi ono sto ona bude htela. I sama kazes da ce preci preko svega i opet zajedno s njim "cvrkutati". Cemu onda prica i saveti?

Licno mislim da gresi. Onog momenta, kada je prvi put dopustila da je vredja i maltretira, trebalo je da zna da ce se to ponavljati ili nije smela da dozvoli tako nesto. Razne su ljudske price i sudbine.
Uvek mi je beskrajno zao kad cujem za takve situacije.

Sta reci, Blacky, pomozi joj koliko moze, ipak ti je majka. Uradi nesto da joj bar mao olaksas sve.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:25 am.