Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Rian Johnson (Brick) snima ovih dana scene za svoj film The Brothers Bloom.
Snima se u Subotickoj Gradskoj Kuci i na Palicu.
Igraju oskarovci Rachel Weisz i Adrien Brody.

Da li ce se i nasa zemlja pretvoriti u meku filmadzija, kao sto se pretvorio recimo Budimpesta?
malo si zakasneo sa informacijama. snimenje tog filma je davno pocelo. a u subotici se zavrsava sutra pa se sele za cg.
inace radim na tom filmu wink

nasa zemlja je odavno to postala. ovo je treci film strane produkcije koji se snima od pocetka godine u bg. budimpesta kasni za nama tri decenije minimum. samo sto se o tome malo prica.
malo si zakasneo sa informacijama. snimenje tog filma je davno pocelo. a u subotici se zavrsava sutra pa se sele za cg.
inace radim na tom filmu wink

nasa zemlja je odavno to postala. ovo je treci film strane produkcije koji se snima od pocetka godine u bg. budimpesta kasni za nama tri decenije minimum. samo sto se o tome malo prica.

Danas snimaju a sutra na Palicu.
Pa ne traje to tako dugo.
Sto se snimanja tice, snimaju gde je jeftino ali teba im snazna podrska. U pesti se snimi godisnje oko 30 filmova, koliko znam.
Od toga su 1 ili 2 superprodukcije.
wink

Sve u svemu snimanja bi nam donela i profit i publicitet!
taj film ce se snimati nekoliko meseci. pored nas snimace se i u ceskoj i rumuniji. kod nas se snimi vise filmova godiesnje ali su to vecinom strane produkcije koje ovde rade. nije u pitanju novac vec lokacija i uslovi.
mi od toga necemo videti nikakav profit a tesko da ce nam neko dobro doneti i taj publicitet,
ne treba se zavaravati oni to rade samo zbog sebe. nama ne ostaje nista.
sem onima koje placaju lol
Ja sam optimista u pogledu otvaranja nashe zemlje ka svetu u profitabilnim granama umetnosti. Kada bi imali jasno definisane zakone u oblasti kulture/ situacija ne bi bila tako losha kao shto je sada. Tu prvenstveno misllim na primer koji je Aca dao iz prve ruke/ a odnosi se na "iskorishtavanje nashih resursa" bez adekvatne nadoknade. Za pochetak bi i neshto kao promocija regiona/bio korak napred... Smile
bolje da oni nas ne promovisu previse. cim pocne to promovisanje nas zaboli glava wink
Pa valjda su se zasitili vishe tog novog brutalizma...
A i proshle su devedesete...
Pa valjda su se zasitili vishe tog novog brutalizma...
A i proshle su devedesete...

nisu. a i nije to pocelo u 90-im. i nece se to ni zavrsiti dok smo mi slabi i neujdinjeni.
zlo ne spava
Ma nije sve tako crno Aca.
Uvek nam ostaje avangarda...
8)
Ma nije sve tako crno Aca.
Uvek nam ostaje avangarda...
8)

sve je to crno - beli film sa tuznim krajem po nas
Tvoj pesimizam je jedna veeeeeeelika/ neprobojna tvrdjava... Unhappy
Tvoj pesimizam je jedna veeeeeeelika/ neprobojna tvrdjava... Unhappy

izvini ali nema podataka da ce biti drugacije cry

Jasno, placaju 300 EUR na dan samo za iznajmljivanje nekog ormara, ali ako te pare dobije muzej (nisam upucen), nasim jadnim muzejima cak i toliko para puno znace... Unhappy

Jasno, placaju 300 EUR na dan samo za iznajmljivanje nekog ormara, ali ako te pare dobije muzej (nisam upucen), nasim jadnim muzejima cak i toliko para puno znace... Unhappy

vecinu te rekvizite oni uzmu iz pozorista. a ostalo uglavnom donesu od preko. ali je za divljenje da se vidi kako oni to sve spakuju kad transportuju.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:36 am.