Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zašto žene kad "pređu" tridesetu pomisle da su omatorile i počnu da se "povlače" pred mlađim i poletnijim "cicama" :?:
Sigurno ste i vi to primetili kao pojavu. wink
Po meni to je skroz pogrešno. Najlepše trenutke u životu sam doživeo upravo sa "matorkama" u životnoj dobi između tridesete i četrdesete. Smile

Zato drage moje dame u tridesetim glavu gore i samo napred, nema predaje. 8) Mlađe, po pravilu, jeste i slađe al ne mora da znači da je i bolje u celini posmatrano.
potpuno se slažem da je omladina simpatična ali brate iskustvo je nezamenjivo u nekim stvarima. pod iskustvom ne mislim na broj partnera već na sposobnost uživanja u partneru. to kod klinki ne postoji......... wink
Pa baš lepo što u celini posmatraš sitiVaciju, i baš nam je drago zbog tvojih pozitivnih iskustava sa ''matorkama''....

E pa sad ću ja iz svoje perspektive, dakle ako ti imaš par primera tzv. zrelih koje se navodno povlače, ne treba generalizovati, sve je to individualno, ja npr. oko sebe posmatram mnoge u nekim ozbiljnim godinama koje se sad exponiraju više nego mlađe, dakle i to je individualno, evo upravo jutros sam srela jednu ''damu'' ...ex prijateljicu, koja se bliži 40-im, a ponaša na ulici kao šiparica, vrcava i naparfemisana nekim jakim parfemom da sam ja nekih 30 m. iza nje osetila mučninu....ona je zgodna, visoka (rasna) crnka za kojom se mnogi okrenu, i neke mnogo mlađe od nje mogu samo da se postide u njenoj blizini, pojovam pleni pažnju, bez nekih razgolićenosti i pokazivanja pupka i napadnom šminkom, jednostavno mlađe to ne umeju ali mladost to dozvoljava....i slobodno mogu reći da ta i takva žena može da bira muškarce od 20 god. pa nadalje, jer je upravo tip za svakog winkwinkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
[quote="nenkica"]Pa baš lepo što u celini posmatraš sitiVaciju, i baš nam je drago zbog tvojih pozitivnih iskustava sa ''matorkama''....

I ti si tu još malo, takoreći na ivici. wink
prvo definiši povlačenje...... wink

ovo što nenkić kaže za oblačenje, to je više nego degutantno iako se svi okrenu. neko zbog mirisa neko iz neverice a neko opet smatra da je takvo obučena matorka na izvolte.

ja sam više mislio na one koje drže do sebe i fizički i u glavi i oblačenje im je sexi ali nije ko u matore prostitke........ shock

I ti si tu još malo, takoreći na ivici. wink

Gde sam ja? Molim te baš me zanima od svega što sam rekla tj napisala, šta ti konkretno smeta pa me stavljaš na ivicu....a ako se odnosi da sam blizu nekim zrelim godinama? onda jesam i to ne na ivici nego sam uveliko zagazila u zrelost, i za sad se osećam jako lepo, i ponosno se nosim s istim...za razliku od nekih klimakteričnih, koji postavljaju pitanja i rade neke stvari koja nisu smeli u pubertetu, al sad deluju smešno wink
volim zenske u zrelim godinama

od 22-32

one kasnije su prezrele... :D
Pa prezrele voćke same padaju, tvoje je samo da zines TongueTongueTongue
Zašto žene kad "pređu" tridesetu pomisle da su omatorile i počnu da se "povlače" pred mlađim i poletnijim "cicama" :?:
Po meni to je skroz pogrešno. Najlepše trenutke u životu sam doživeo upravo sa "matorkama" u životnoj dobi između tridesete i četrdesete. Smile

Zato drage moje dame u tridesetim glavu gore i samo napred, nema predaje. 8) Mlađe, po pravilu, jeste i slađe al ne mora da znači da je i bolje u celini posmatrano.

To je prirodan bioloski proces i to rade i muskarci.
Nece valjda roditelji nastaviti da izlaze sa svojom decom i majke da skidaju tipove cerkama?
To apsolutno nije istina. Smile
Ja se danas osecam mnogo samouverenije i lepse nego sto sam se osecala sa svojih 20 i to se primecuje jer zraci iz mene. Smile
Kada izadjem napolje startuju me klinci, koji misle da imam 25 godina, sto mi naravno laska.
Nameravam se "povuci" tek kada otegnem papke. 8) winklol
Da sam znao da će da "varniči" na ovoj temi ne bih je ni postavljao.
Nekim ženskama se više ni vilama ne mož prići, tolko su neurozne. wink
A ja kao i uvek u najboljoj nameri... Smile
(Ili u prevodu, ranije sam je nervirao samo ja, a sad je nerviraju i moje teme, znači napredujemo... lol )
To apsolutno nije istina. Smile
Ja se danas osecam mnogo samouverenije i lepse nego sto sam se osecala sa svojih 20 i to se primecuje jer zraci iz mene. Smile
Kada izadjem napolje startuju me klinci, koji misle da imam 25 godina, sto mi naravno laska.
Nameravam se "povuci" tek kada otegnem papke. 8) winklol

Verujem da to nije istina u tvom slučaju, ali kod ogromne većina žena kad "pređu" tridesetu koje su neudate ili žive same uočen je gubitak vere i pad samopouzdanja. Smile Ne bih iznosio paušalne tvrdnje da nije provereno. 8) Smile

Dragi moj, nije samo rec o predavati se ili ne, rec je i oonom sto ti zivot pruza...
Primer :
osoba a- zena, oko 45 god, namontirana, dobrodrzeca, nasminkana, odevena, nasmejana, ima muza, odraslo dete, ne radi, ceo zivot daje na sebe i brine o svom izgledu, muza vara na svakom koraku, a za to ako cemo iskreno mora i da izgleda ....

osoba b- zena 45 god..nije ruzna, cak sto vise, ali je zivot nije mazio, muza izgubila rano, ostala sama sa dvoje dece o kojima treba brinuti, radila svasta, samo da prehrani porodicu, iskoluje decu, na dan posle posla isla da radi i privatno....nikada nije imala vremena za sebe, niti za modu niti za sminku, nije joj bilo bitno, deca su bila na prvom mestu....i uspela je.... deca zavrsila skolu, zaposlila se i jednom je stala pred ogledalo i rekla, jbt jel sam ovo ja???

igrom slucaja, njih dve piju kafu zajedno.....

svi vole da vide doterane ,skockane zene,namirisane, izazovno obucene, ali mi iskreno recite, koja od ove dve je BOLJA zena....

i koju bi vi izabrali za vasu zenu ?????

da ih zivot mazi, sve zene bi sigurno volele ici kod kozmeticara, frizera, manikra, pedikira, na masazu, u banju...na trbusni ples i na sto djavola.....
nije rec o opustenosti, rec je o zivotu....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:44 am.