Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li se uci ili ne?

Znate da je neko, na primer, bolestan. I ne moze da se kontrolise. I jace je to od njega. Mozda i zna, a mozda i nije svestan. Koliko ste dugo u stanju da trpite?

Isti slucaj je kad je neko zeljan paznje..ili samo zaludan, a remeti neku harmoniju..koliko trpite?
Ja sam strpljiva. Drzim se onog "strpljen spasen".

Nego, Bella, postavila si dosta lepih tema. Nije vazno da li su tvoje ili ne, vazno je da su OK. Jedno sam zapazila, nikada nisi dala svoj komentar na postavljenu temu. Ako si nest i napisala nije bilo direktno prokmentarisano po pitanju tvoje postavljene teme. Volela bih nekad da cujem i sta ti mislis o svemu tome, a ne samo sta mi mislimo. Verujem da bi imala sta da kazes, a ne znam koji je razlog sto neces.
Lepse je kada postavljac teme ravnopravno ucestvuje u diskusiji iste. Smilewink
Čuvaj se besa strpljiva čoveka.... wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
strpljene...tesko, retko ga imam, kao dete, sve hocu i sve odmah...

ako nesto moram da cekam, to mi je jaoooo grozno.....
ali, evo, zivot nas uci svemu..i sada jesam strpljiva, da li cu idrzati, nemam pojma.....navijam za sebe....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Čuvaj se besa strpljiva čoveka.... wink

Ima i u tome istine, kad "pukne" bezite sto dalje lollol
Pa da...ja sam explozivna i većinom ne dam da me nešto dugo tišti, ispoljim to ponekad možda i na pogrešnom mestu i pogrešnim ljudima, ali svakako ispoljim bes, ne dam da se pretvori u nešto drugo, ali znam mnoge tihe vode, koje su se pretvorile u jako virovite reke, kad im je jedna kap bila viška u koritu winkwinkwinkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ma, kakvo korito, dovoljna je nekom i casa lollol
Veoma sam strpljiva, trpim dugo pogotovo ako znam da sam potrebna kao slusac. Dogodi se da je casa puna ali tada izbegavam da se dolije jos jedna kap. Medjutim ako je u pitanju osoba koja zeli da bude uvek saslusana a da nista za uzvrat ne daje, zelim reci crpi snagu okoline u nedogled za takve nemam srtpljenja. Dam do znanja da sam zauzeta.
Strpljen spasen.Veoma sam strpljiv i tolerantan ali sa pametnim ljudima.Sa budalama i frustriranim domacicama nemam strpljenja.
Strpljenje je izvedenica iz karaktera pa je dobrim delom urođeno. Ipak, kako je karakter podložan promenama - i strpljenje je.

Strpljiv jesam, ali nisam siguran da/kada ću biti spašen. Wink
Paaaaaaaaa, bas i nisam bila strpljiva ali sam naucila da se kontrolisem (ne bas uvek... lol ). Sa glupim ljudima nemam puno strpljenja pa ih i izbegavam u uzem drustvu.
Mislim da se to stice vremenom........jednostavno dodjes u situaciju kad moras biti strpljiv jer ne moze drugacije. Jedino nisam strpljiva sa ljudima koji su isfrustrirani i glupi, za takve nemam strpljenja ni tolerancije.
Zavisi sta trpim i koga trpim.
Bolesnu osobu cu pre da trpim nego neku zaludnu mada trpljenje nije moja jaca strana.
Ali nekad je strpljenje andjeo vrline i bez njega ne mozes, zato se treba uciti strpljenju
Ja sam strpljiva. Drzim se onog "strpljen spasen".

Nego, Bella, postavila si dosta lepih tema. Nije vazno da li su tvoje ili ne, vazno je da su OK. Jedno sam zapazila, nikada nisi dala svoj komentar na postavljenu temu. Ako si nest i napisala nije bilo direktno prokmentarisano po pitanju tvoje postavljene teme. Volela bih nekad da cujem i sta ti mislis o svemu tome, a ne samo sta mi mislimo. Verujem da bi imala sta da kazes, a ne znam koji je razlog sto neces.
Lepse je kada postavljac teme ravnopravno ucestvuje u diskusiji iste. Smilewink

Upravu si Vockice,samo ja ovde provedem par minuta i odem,ali potrudicu se da pisem wink
Strpljenje kako kad sve zavisi od raspolozenja nekad dopustim da me neko jase u nedogled nekad ne mogu da izdrzim 2 minuta.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:53 pm.