Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Poznata sam po tome sto volim da se zezam , kako ovde isto tako i u realnom zivotu. Setajuci popodne sas mojim lalom, zezali smo se na temu kakve devojke sve postoje ( na kontu fizickog izgleda) jer pored nas je prosla riba koju je lakse preskociti nego zaobici. I meni ti moj lala zalepi etiketu egoiste. Zasto sam ja egoista ako sam svesna svog izgleda, i ako je za mene nepojmljivo da zena sebi dopusti visak kilograma i ruzan izgled?
Da li ti je zasmetalo sto te je nazvao egoistom/
. . . Zasto sam ja egoista ako sam svesna svog izgleda, i ako je za mene nepojmljivo da zena sebi dopusti visak kilograma i ruzan izgled?

Zar nije jednostavnje da pitaš Lalu zbog čega je to izjavio? rolllol
Nije mi zasmetalo jer lepo rekoh da sam svesna svog izgleda.
Ne znam ko je Lala ali ako je to neko ko te dobro poznaje verovatno bi trebao da zna da se salis, ako je mislio ozbiljno.
. . . Zasto sam ja egoista ako sam svesna svog izgleda, i ako je za mene nepojmljivo da zena sebi dopusti visak kilograma i ruzan izgled?

Zar nije jednostavnje da pitaš Lalu zbog čega je to izjavio? rolllol

Pa sad ne bih bas da citiram lalu sta je jos pride rekao loloops
Poznata sam po tome sto volim da se zezam , kako ovde isto tako i u realnom zivotu. Setajuci popodne sas mojim lalom, zezali smo se na temu kakve devojke sve postoje ( na kontu fizickog izgleda) jer pored nas je prosla riba koju je lakse preskociti nego zaobici. I meni ti moj lala zalepi etiketu egoiste. Zasto sam ja egoista ako sam svesna svog izgleda, i ako je za mene nepojmljivo da zena sebi dopusti visak kilograma i ruzan izgled?

...već sam ti jednom rekao da te život mazi...i da mi je drago zbog toga...zato si nam porasla tako lijepa i uobražena (prije bih rekao, nego egoista - možda se lala pogrešno odrazio...)
wink
...zašto si neke dozvoljavaju višak kilograma?....ipak, ipak...kad porasterš, kazće ti se...
lollollol
rum_punch(manki)live.com
Ne znam ko je Lala ali ako je to neko ko te dobro poznaje verovatno bi trebao da zna da se salis.

Lala je moj muz i on zna da se ja nisam salila. Mozda je to receno kroz smeha ali mrtva sam ozbiljna kad kazaem da je za mene ne pojmljivo da zena sebi dopusti visak kilograma i ruzan izgled.

Vidim ja da nešto nedostaje u opisu. lol
Kazu lako je biti zgodan, vazna je disciplina ishrane, vezbe...
mnogi ljudi misle da je tesko, jer kazu ne mogu nikako da smrsam, laz...moze se...
Ne komentarisem nikoga, jednostavno vazno je d ase neko oseca lepo u svojoj kozi....
Svako za sebe zna sta je najbolje...prem tome nije moje da sudim....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

...već sam ti jednom rekao da te život mazi...i da mi je drago zbog toga...zato si nam porasla tako lijepa i uobražena (prije bih rekao, nego egoista - možda se lala pogrešno odrazio...)
wink
...zašto si neke dozvoljavaju višak kilograma?....ipak, ipak...kad porasterš, kazće ti se...
lollollol

Ja tebi rekoh da me zivot nimalo nije mazio, sad mi je onako kako zelim ali nisam osoba koja je uobrazena, losa procena ortak lollolwink

Nista ne opravdava zapustanje samog sebe ( izuzev zdravstvenih razloga )
Ne izgleda mi kao da je u pitanju egoizam, mozda nesto drugo.

Vidim ja da nešto nedostaje u opisu. lol

Ne smem da kazem ali dosta bi pojasnilo stvar lollol
Ovo me podseća na predizbornu kampanju. lol

Ti nam (po)nešto priznaš, mi ti poklonimo poverenje i demokraCku većinu, a ondak se obrušiš na Lalu kako nije u pravu.
Ne, ne, ne, nisam ja rekla da on nije u pravu , samo sam se smejala.
Misli da sam egoista i narcis zato sto sam svesna da imam najbolju guzu iu siroj i daljoj okolini oopsoopsoops

bem ti zivot, zacrvenih se lollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:44 pm.