Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pre neki dan, pricam s dugaricom o jednom liku koji mnogo radi, hiperaktivan je, pun ideja i stalno je u nekim akcijama. Odjednom ona izjavi: "Blago njegovoj zeni. Ne mota joj se po kuci i ne dosadjuje." To me bacilo u razmisljanje o takvim brakovima, u kojima nema otvorenog neslaganja, nema varanja, ali ima potpunog odsustva komunikacije. Kako do toga dodje? Kako se desi da se ljudi vole, vencaju se, a onda se otudje?
Ja puno radim,cesto sam van kuce.Vikendom sam na planini.Zadnjih dva vikenda pripremamo reli Povlen 2009,drugari i ja.Ali kada dodjem kuci.... Vi nemate pojma kako se ja i moja stara ljubav uzelimo jedno drugo.Sve nadoknadimo.
Da njoj to smeta verovatno bih se neceg odrekao,ali ona me bas takvog voli,pa zasto da se menjam.
Pre neki dan, pricam s dugaricom o jednom liku koji mnogo radi, hiperaktivan je, pun ideja i stalno je u nekim akcijama. Odjednom ona izjavi: "Blago njegovoj zeni. Ne mota joj se po kuci i ne dosadjuje." To me bacilo u razmisljanje o takvim brakovima, u kojima nema otvorenog neslaganja, nema varanja, ali ima potpunog odsustva komunikacije. Kako do toga dodje? Kako se desi da se ljudi vole, vencaju se, a onda se otudje?

To za mene jednostavno nije brak
Svako ima svoj stav i svoje ponasanje. Ko zna zasto je u tom braku doslo dotle. Ne trea osudjivati i kritikovati, jer nikad ne reci nikad. Covek nikad ne zna sta ce da ga snadje u zivotu, mozda bas dozivi isti takav odnos u braku. Ponekad se ljudi otudje, zbog manjka komunikacije. Nema se vremena, dodje se umoran...jedan dan, drugi, mesec dana i jednostavno dodje do nekog "mentalnog udaljavanja". Sto ne znaci da nema emocija, jednostavno te osobe nisu svesne da razgovorom, pricom mogu sve da dovedu na svoje mesto.
Nisu svi isti.
Ja puno radim takodje, cesto od jutra do mraka,...ali kad bi imao porodicu uz sebe, sigurno da ne bih toliko bio van kuce....Dok sam ziveo sa b.zenom manje sam se angazovao na poslu....Sad sam postao workoholic, bolje mi je tako, manje razmisljam o samoci... 8)
"bobrock070" kaže...
[quote]Ja puno radim,cesto sam van kuce...

i što češče budeš van kuče to čete se bolje "slagati"

Mozda je mislio na seks, ono uzele se jedno drugog pa se dohvate ko mrsavi prasici, ali konverzacija i dalje ostaje na nuli
Ne valja uvek zajedno, ne valja preterano odvojeno
i kada su ljuddi zajedno dodje do neke dosade, sve teme recene, pa se vise cuti...
kada nisu zajedno...ko zna iz kog razloga dodje do otudjivanja...
ma kada bi covek bio pametan u svemu bilo bi dobro...
ipak smatram ako se vec odluce na zajednicki zivot, treba imati i malo slobode...izlaziti s razlicitim drustvom, ali ne preterivati...
treba izlaziti i zajedno....pogledati neki film, koncert, pozoriste, videti nova desavanja, pa uvek naci neku novu temu da ne bude dosadno u braku....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
i kada su ljuddi zajedno dodje do neke dosade, sve teme recene, pa se vise cuti...
ipak smatram ako se vec odluce na zajednicki zivot, treba imati i malo slobode...izlaziti s razlicitim drustvom, ali ne preterivati...
treba izlaziti i zajedno....pogledati neki film, koncert, pozoriste, videti nova desavanja, pa uvek naci neku novu temu da ne bude dosadno u braku....

Sve si rekla andjele

Moram da odvedem lalu da gledamo Labudovo jezero mrgreen
ma kada sam pametnica rolloops

Poznavanje prirode i ljudi...
Ima li tog predmeta u osnovnim skolama na ovoj planeti...

U jednoj igrici (Katsuro) upoznah jednu "Samurajku"....
I tako njen dragi muzic ne igra igrice, nego visi na forumima gde se dopisuje....
Pa sto Vam ovo pisem...
"Moja dragakoleginica" Samurajka, ga pronadje, prepozna, uloguje se pod imenom slatke male Ukrajinke.....

IIIIIIII, pardon iiiiiiiiiiii, ma jok... arrow Auuuuuuuuuuuuuuuu.....
JOS se dopisuju....(naravno On nema pojma s kim)....

Verovali ili ne ISTINA je SVE.... :D :D :D
Poznavanje prirode i ljudi...
Ima li tog predmeta u osnovnim skolama na ovoj planeti...

U jednoj igrici (Katsuro) upoznah jednu "Samurajku"....
I tako njen dragi muzic ne igra igrice, nego visi na forumima gde se dopisuje....
Pa sto Vam ovo pisem...
"Moja dragakoleginica" Samurajka, ga pronadje, prepozna, uloguje se pod imenom slatke male Ukrajinke.....

IIIIIIII, pardon iiiiiiiiiiii, ma jok... arrow Auuuuuuuuuuuuuuuu.....
JOS se dopisuju....(naravno On nema pojma s kim)....

Verovali ili ne ISTINA je SVE.... :D :D :D

nije to nista..jedna zena otkrije da je muz na jednom sajtu..isto tako uloguje se, otkrije mu nick, posle malo duzeg dopisivanja zakazal mu sastanak ..i ups...
jbt...
hahaaah
a mislio da mu se zenaska svidja..hahaahahaahah
koji su muskarci moroni .jbt Tongue

Samac u braku ?

to sam ja od juce do veceras TongueTongueTongue
Samac u braku ?

to sam ja od juce do veceras TongueTongueTongue

jel si bar lepo iskoristila Tongue

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:44 pm.