Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Prilično sam ubeđen da će mišljenja da budu podeljena i sasvim sam siguran da neće biti ravnodušnih . . .

Svi linkovi govore o istom i ako ne želite, nema potrebe da ih sve otvarate. U svakom slučaju . . . radi kvalifikovanog ćaskanja bilo bi poželjno da one koje otvorite budu full screen i ton Full Throttle.

Zbog čega konjići ispod haube otvaraju adrenalinski ventil?

Uživate ili se plašite? Probali bi?
Pa teško bi uspela da obeliš i oladiš se . . . ovi pređoše od stajanja za cca 20 sec - 1.5 km. Wink

Strah? Od čega?
Hm.

Kada se pojavila železnica sa najavljenom (strašnom) brzinom od 45 km/h neki su izjavili da je ta brzina nemoguća . . . a drugi (začudo učeni) su tvrdili da će pri toj brzini da se odvaja meso od kostiju. Wink
:? Uhhh, ove su ti brzine samo za trke. Ja vise volim udobnu i sigurnu voznju.... wink
Brzine i automobili zaista jesu za trke, ipak ovakvi automobili su postali dostupni i "običnom" krugu potrošača.

Na Youtubu se vrti mnoštvo scena gde mladići voze autoputem 300 km/h. (pa i kod nas)
Nisu brzine samo za trke Tongue

Luda sam za brzom vožnjom, pogotovo ako ja vozim :D mada sa par ljudi uživam i da budem suvozač. Ranije sam volela sa prijateljima kada se između gradova nađemo da odmerim snage i veštine...
Godine su mi donele samo svesnost da različito vozim različite automobile, više da poštujem njihovu starost i snagu. Trenutno uživam u veleslalomu po gradu, malko sama sa sobom se trkam da vidim koliko mi treba...

Još uvek na priču kod policije prolazim lollollol

I promena, sada su mi automobili na 1. mestu, ranije su delili sa motorima to wink
Ni ja ne volim prebrzu voznju. Vise sam za normalnu. Naravno da na auto-putu mors malo da povecas, ali ne treba preterivati. Zna se da se takve brzine koriste na specijalnim stazama za trke, pa i tamo dodje do nesrece, a kako bi tek bilo na normalnim putevima o tome ne smem ni da razmisljam.
Cinjenica je da skoci adrenalin, pa kako i ne bi skocio kad si u takvoj brzini, mislim da vise skace od staha, nego od uzivanja. Ovo se odnosi na brzinu koja je prikazana na yutub, a ne na onu koju mi koristimo na auto-putu od 100-130, bar ja, ne znam za vas. twisted

Pitam se i ja sto prave automobile za svakodnevnu upotrebu sa tako jakim motorom. Normalno da neki dodju u iskusenje, da probaju, da pokazu...muskarci imaju to u genima.
Voćkice, ali kako je dobar osećaj kada škripe gume, zalepi te snaga auta za sedište... 8)
Koliko sam shvatio More . . . ne samo muškim. lol A i sami znamo za sijaset slučajeva da i žene uživaju u brzoj vožnji.

Ipak . . . kada pešačimo u pravilu se prelazi od tačke A do tačke B bez neke želje da se preskaču žardinjere i trči.

Automobil (ne samo sportski) na neki način nas menja i postajemo drugačije ličnosti.
(primetio sam da kad vozim neposredno posle prenosa trke F1 mnogi su na putu trkački raspoloženi lol )
Voćkice, ali kako je dobar osećaj kada škripe gume, zalepi te snaga auta za sedište... 8)

Neka 'fala, ne bih da se zalepim za sediste lollol

Znam da ima i zena koje vole brzinu, ali su ipak u manjini. Tongue
A pratis li koliko nesreca se dogodi zbog brze voznje??? lollollol
Nemam nista protiv brzine na autoputu do 150, sve drugo mi je suludo pogotovo sto nasi putevi nisu odrzavani kako treba i nikad ne znas kad ces naleteti na neravnine, ulje ili rupu!!!! roll
Sad se setih da napisem da nikog ne prozivam zbog puteva... lol
Ne znam, ne volim da gledam trke, to mi nije neko zadovoljstvo.

Volim kontrolu i mozak kako ti radi kada voziš brže, nije mi zanimljivo po autoputu voziti- dosadno je, a dosada nije dobra pri velikim brzinama. wink

U stvari meni je zanimljivije biti u saobraćaju, nekada mi je Italija bila omiljena za vožnju, a Mađarska omržena (jako gadni i netolerantni milicajci) lol
A pratis li koliko nesreca se dogodi zbog brze voznje??? lollollol
Nemam nista protiv brzine na autoputu do 150, sve drugo mi je suludo pogotovo sto nasi putevi nisu odrzavani kako treba i nikad ne znas kad ces naleteti na neravnine, ulje ili rupu!!!! roll . . .

Po meni je mnogo rizičnije što ljudi uzeše kredite sa onako abnormalnim kamatama za te iste automobile . . . rupu i ulje se možda i promaši, al' ratu kredita . . . no way. lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:47 am.