Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Meni se čini da su skoro sve ženske na ovom sajtu koje nečemu vrede zauzete. 8)

Kakve su vaše informacije u tom smislu :?:

Na ovoj temi vam se istovremeno pruža jedinstvena prilika da nam otkrijete neku državnu, poslovnu, ljubavnu ili neku drugu tajnu koja "čuči" u vama i ne da vam mira, da "odrukate" komšiju ili najbolju prijateljicu zbog nečega što ste o dotičnome ili dotičnoj saznali a da niko ne sazna da ste to baš vi uradili, da "proturite" neki svež trač koji ste čuli a niste skloni tračarenju osim na netu pod šifrovanim nikom, da nam otvorite svoju napaćenu dušu ako vas kojim slučajem nešto muči i tako slično. wink

Poznato je da naš narod nikad nije bio sklon drukanju, otkucavanju i sličnim "rabotama" pa zbog toga i ne očekujem da će biti neki odziv na ovoj temi. Smile 8)
eo ja cu prva..
zene na forumu sve zauzete, pa sta..to nije razlog da s ene mogu zezati, a vredi svakao upoznati nekog novog, pa makar i virtualno i neka je zauzeto....
A da, cula sam, susaka se da onaj Markus trazi ne zauzetu na forumu Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile
Zadnje proverene informacije su da su sve forumašice zauzete i ne traže nikoga sa strane , CIA je došla do ovih informacija izgubivši jednog od najboljih agenata koji je pre samog nestanka kontaktirao sa Blondikom twistedtwisted
roll El i ona "poginula" u "akciji" :?:
Nema je ko da je u zemlju propala.
roll El i ona "poginula" u "akciji" :?:
Nema je ko da je u zemlju propala.

Ma di ona je neuništiva,
da je muško bila bi Bond 700
to vi hocete da kazete da je Blondi kidnapovala agenta Tongue :?: shock
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile
to vi hocete da kazete da je Blondi kidnapovala agenta Tongue :?: shock

Ma ne bi B(l)ond
Joj šta mu raaadi, joj šta mu radi ...
Bugavi usli u Sofiju ( samo pssst ) mrgreenmrgreen
pa sta ce sad cigani u Sofiji shock , da begaju roll , da ne idu nikud ko i do sad? roll sta da radU?
pa sta ce sad cigani u Sofiji

da traze od bugara stan na spijunku mrgreenmrgreen
Meni se čini da su skoro sve ženske na ovom sajtu koje nečemu vrede zauzete. 8)

Kakve su vaše informacije u tom smislu :?:

Na ovoj temi vam se istovremeno pruža jedinstvena prilika da nam otkrijete neku državnu, poslovnu, ljubavnu ili neku drugu tajnu koja "čuči" u vama i ne da vam mira, da "odrukate" komšiju ili najbolju prijateljicu zbog nečega što ste o dotičnome ili dotičnoj saznali a da niko ne sazna da ste to baš vi uradili, da "proturite" neki svež trač koji ste čuli a niste skloni tračarenju osim na netu pod šifrovanim nikom, da nam otvorite svoju napaćenu dušu ako vas kojim slučajem nešto muči i tako slično. wink

Poznato je da naš narod nikad nije bio sklon drukanju, otkucavanju i sličnim "rabotama" pa zbog toga i ne očekujem da će biti neki odziv na ovoj temi. Smile 8)

Meni se cini da su i svi muskarci koji nesto vrede zauzeti lol Sta cemo sad? Tongue Mozda ce OZNA nesto da dozna. lollol
Najnoviji trač koji sam sinoć čuo je vezan za našu lepoticu Blondiku.
Naime, muž joj izričito zabranio da posećuje ovaj sajt pa je zato već jedno izvesno vreme nema pa nema.
Zašto?
Čitajući forum čoek posumnjao da mu je supruga zaljubiška u Makarrija, eto. wink
A ima i onaj već stari trač o Borisu i Milki u koji ja uopšte ne verujem. 8)
Narod je ionako sklon da svašta izmisli. Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:46 pm.