Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ili je ovo samo farmakomafija mlati pare! A mozda je ovima dojadilo sto smo postali imuni na pridavljivanje pa resili da predju na mengele metode! Sta god da je razne se price pricaju.
Mogu odgovorno da tvrdim da u SAD i CA nema nikakvog prisilnog vakcinisanja. Nikakva presija se ne vrsi, samim tim ni kazne zatvorom ili novcana kazn. Eto i to su neke lazne informacije. Ko ih je izmislio i zasto?

Da li je stvarno toliko Zemlja prenaseljna? Da li joj peti glad? Da li cemo ostati bez vode? Mozda je samo u pitanju kirza u faramaceutskoj industriji, pad akcija na trzistu? Zato se uopste izmisljaju razne bolesti, tj. prave vestackim putem u raznim laboratorijama? Jedna od takvih je i sida, koja je zaista pokosila veliki broj ljudi sirom sveta.

PROCURELA NA VIDELO PRAVA ISTINA O SVINJSKOM GRIPU - DEPOPULACIJA SVETA!!!

Ne znam koliko je istina ali vredi pročitati. Gore sam navela za ovaj primer o SAD i Canada. Znaci - netacna informacija.

'Kaznena prijava protiv Baxtera AG, Baxter Internationala i Avir Green Hill Biotechnologyja zbog razvijanja, proizvodnje, raspačavanja i oslobađanja biološkog oružja za masovno uništenje u Austriji između prosinca 2008. i veljače 2009. godine, s namjerom izazivanja globalne pandemije virusa ptičje gripe, te namjerom profitiranja od te pandemije', stoji u početku teksta tužbe koju je austrijska novinarka Jane Burgermeister podnijela 8. travnja državnom odvjetništvu u Beču..."

Tekst je poprilicno dugacak, pa da vas ne bih smarala, najbolje je da postavim link, pa ko zeli i hoce neka procita punu verziju.

Nema tu sta da se doda....
Oduvek je tako i bilo..."veliki ljudi" odlucuju i kroje sudbinu "malim ljudima"...
Malo ih "skloniti", ima nas previse( a zbog globalog zatopljenja, kontinenti se smanjuju, znaci jos vise cemo se stiskati, nestaju obradiva zemljista itd.... da ne pametujem, previse), jos u ne razvijenim drzavama krenu eksperimenti, tamo ljudi, em zatucani, em priglupi, em da zarade koju kintu, podvrgavaju se razlicitim testovima-eksperimentima (to je kao dobrovoljno, da....nesto slicno kada neko dobrovojno ide u rat...hm), sve do slucaja "bacanja" raznih virusa....koja im je svrha, nemma pojma, citala sam clanak i slusala dnevnik, pricala je bas ta novinarka...bori se i isteruje pravdu, svaka cast, ali to nece vratiti nazad sve zrtve necijih eksperimenata, mozda i uspe (mo) da se izborimo da ih vise ne bude...mada cisto sumnjam....
Jao sto volem da mozgam rano ujutru... wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Tacno je da smo mi obicni smrtnici. Kapu nam kroje oni sto ne znaju sta ce s parama, pa ulazu u takve projekte. Ne znam samo da li se zapitaju, sta ako neko od njihovih dobije takvu bolest? Verovatno misle da i to mogu novcem srediti, ali tesko.

Ne mogu da shvatim samo zdravstvene organizacije. Ne znam da li se oni prave blesavi ili zaista ne znaju da su to mahiacije. Mozda i nisu, e bas zbog toga sto nismo sigurno i idemo na te vakcinacije. Pa sta bude.

Malo cudna situacija. Imali smo mi i grip A, koji je svojevremeno bio opasan, druge gripove koji su dolazili iz Azije, a mi ih tesko podnsili, pa opet malo ko je umro od istih. Ne mogu da verujem da, ako je virus izolovan, ne mogu bez vakcine da srede epidemiju, ako do nje uopste dodje.
Odavno sam prestao da pokušavam da shvatim mehanizme ljudske gluposti..... isuviše je to komplikovano.....

Jedan od motiva za razne "konstrukcije" gluposti je i čudna sklonost da nam je lakše da priznamo kako smo nepošteni, nego nesposobni i nemoćni.....

Onima koji upravljaju narodima strah je najsigurniji saveznik. Sasvim im je svejedno da li je to strah od terorista, ekonomske krize ili epidemije teške bolesti..... ali svaki strah se bespoštedno podgreva....... A najstrašnije je to što niko ništa ne mora da organizuje... spontano se to radi najefikasnije.....
Pa nikako im nije dovoljno što se ubijamo međusobno,
što je to lepo još i napuniš džepove prodavajući otrov evil
Najlakse je manipulisati nedovoljno informisanom masom. S obzirom da se svako boji boesti, narod zahvati panika, a kad dodje do panike mozak slabo funkcionise iliti razum.
Ma postovana prijateljice.....

I VIRUS je zivo bice....
prema tome ima pravo na evoluciju.... arrowidea

- pticiji....
- svinjski.....
- majmunski....
- coveciji.......
a tek onda "jopet" postaje....."A"...; "B"...... arrowidea

i tako: "u krug, u krug - igramo valcer ja i drug"... oops
Smilewink Kao i uvek, originalan Vucko.

Drago mi je sto si opet sa nama. Smile
A ok je to sve, a kad virus napadne kompijuter eee i to je sranje...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
A ok je to sve, a kad virus napadne kompijuter eee i to je sranje...

Drago dete..
prati malo i "sokoćalo" (TV)....
Pa znaš li gde su nam VODJE sve bile....

" Rusi dolaze "....
(možda i u Chajna verziji)....
Svejedno jer KASPERSKI je .....
ma gde je ON tu ni VIRUS ne raste, a kamoli da se RAZMNOŽAVA....

narodna poslovica: "Тешко оном кога руси бране, а кинези хране"

PS: Bilo nekad ne spominjalo se, sada se SVE izmenilo.... :?
Pa i trebalo bi sve to malo da se istrijerishe, nakupilo se svega i svacega. Smile
A posto velikih ratova vishe nema i malo je verovatno da ce ih ubuduce vishe i biti, virusi su dobra zamena... wink
Sve je tako, sve što ste do sada nabrojali je tako. A sve pod maskom demokratije i progresa nauke. Ne informisanost nije prava reč nego tajne od širokih masa. Ono što je sad tajna, mi saznajemo za 10-20 godina! I to sve ne rade (ko što reče Voćka) oni što ne znaju šta će s parama nego naprotiv, oni koji jako dobro znaju da upravljaju svetom, al onako kako to njima odgovara, a ne svetu.
Ništa nije ne kontrolisano, oni tačno znaju šta i kako i koliko!
Uuu, raspričah se, a ništa pametno nisam kazo! :?
Pa i trebalo bi sve to malo da se istrijerishe, nakupilo se svega i svacega. Smile
A posto velikih ratova vishe nema i malo je verovatno da ce ih ubuduce vishe i biti, virusi su dobra zamena... wink

Imuna sam na sve lollollol
Nema tu sta da se doda....
Oduvek je tako i bilo..."veliki ljudi" odlucuju i kroje sudbinu "malim ljudima"...
Malo ih "skloniti", ima nas previse( a zbog globalog zatopljenja, kontinenti se smanjuju, znaci jos vise cemo se stiskati, nestaju obradiva zemljista itd.... da ne pametujem, previse), jos u ne razvijenim drzavama krenu eksperimenti, tamo ljudi, em zatucani, em priglupi, em da zarade koju kintu, podvrgavaju se razlicitim testovima-eksperimentima (to je kao dobrovoljno, da....nesto slicno kada neko dobrovojno ide u rat...hm), sve do slucaja "bacanja" raznih virusa....koja im je svrha, nemma pojma, citala sam clanak i slusala dnevnik, pricala je bas ta novinarka...bori se i isteruje pravdu, svaka cast, ali to nece vratiti nazad sve zrtve necijih eksperimenata, mozda i uspe (mo) da se izborimo da ih vise ne bude...mada cisto sumnjam....
Jao sto volem da mozgam rano ujutru... wink

Да није жалосно било би смешно...али целу причу води Билденберг гупа која контолише целу планету, а самим тим и горе наведене фар.куће...наиме њихова идеја је да на земљи треба да буде 500.000 душа ????
Замисли !!

То и није тако чудно, кад једина два стална члана Билденберг групе су Хенри Кисинџер и Дејвид Рокфелер...шта да се ради кад нам у овом Орвелијанском материјалном сакупљачком свету владају Wall Street криминалци који увек избегну одговорност...а ми овде можемо да куцкамо и тражимо решења колико волимо кад олоши стоје на врху....
поз
Воћкице, а ко те наљутио ?

Ми или ови из НДХ ?

Мала ТРАВАЊ Њ Њ Њ Њ Њ Њ Њ Њ Њ Њ шала у септембру... wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:52 am.