Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kako biste reagovali na prevaru u braku od 20 godina i cetvoro dece?
U prvi mah verovatno bi pukla, a posle bi sela i zapitala se gde ne stima. Jer do prevare ne dolazi ako je sve ok. Cim si postavio ovu temu, pretpostavljam da se radi o tvojoj zeni? Smile
Desava se bas onda kada mislis da sve stima,razlozi mogu biti razni i neshvatljivi
Nije bitno mnogo kako bi smo mi reagovali vec kako ti reagujes, ili kako si reagovao! To sto imate cetvoro dece i 20 godina braka za prevaru nije relevantno! Porazgovaraj sa zenom,pa ces uvideti i svoje i njene greske, a predpostavljam posto se dugo znate i poznajete dobro jedno drugo da posle 20 godina zasluzujete da budete potpuno otvoreni jedno prema drugom bez moralisanja, pravog ili laznog, bez osuda...onako iskreno kao prijatelji jer to u braku od 20godinica sigurno i jeste...dakle bezi sa foruma i razgovaraj sa zenom! Mozda je videla na kakav sajt odlazis pa te samo preduhitrila , cisto da ne budes privi koji ce nesto da "nadje" 8)
Pominjes 20 godina braka i cetvoro dece.....Ako je tvoja zena u pitanju, verovatno joj je dopizdelo da sedi kuci samo sa decom, ti verovatno radis, ne znam kakav si u kuci....ali sve to ima svoje. Izvini sto direktno pricam, ali uvek sam surovo iskrena. wink

Vrati film u nazad i nacices odgovor, jer jbg sve se desava s nekim razlogom
Idalje smo zajedno zahvaljujuci na prvom mestu meni i naravno njoj. Iskreni razgovor nas je i odrzao,bar za sada. Ja sam siguran da se iskreno volimo. To sve moze da razumen samo neko stariji,ili mozda gresim.Sajtove sam poceo da posecujem posle. Tesko je o ovome pricati sa nekim koga znas.
Zar ste svi na sajtu da biste nesto ,,nasli,,
Zar ste svi na sajtu da biste nesto ,,nasli,,

prijatelju ko zaglavi na forum tesko ce se omrsiti za neki snosaj lollol ovde ti to vecina moze potvrditi ( bar ja tako mislim) lol

Svejedno, glavu gore, i samo otvoreno porazgovarajte jer se razgovorom sve resava. wink
Hvala na savetu.Razgovarali smo danima dok nije vise bilo potrebe.Interesantno je sto samo zene komentarisu.Sta je sa ostalima.
" Nasi muski" sa foruma su nevini i fina celjada .....nemaju argumenata za tvoju temu lollollollol
DO prevare ne dolazi tako lako, i mislim da posle 20 godina braka, ne moze neko da prevari samo zato sto joj je tako duvnulo...mora da su se problemi gomilali, nije bio dovoljno izazova ili novine u tom braku...mozda si se ti opustio malo, nisi joj se vise udvarao, siguran u nju, i da je tu i da mora da brine prvo o deci i kuci....Shvato si je zdravo za gotovo!!!
Neko drugi ko nije s njom toliko vremena, poceo joj je prilaziti na lepsi nacin, mozda cak i tesiti, uveriti je da je lepa, deliti joj komplimente. .... sto si ti davno zaboravio..i to joj prijalo...
kao i svakom zivom coveku....
Kazes pricali ste, imali ste iskren odnos, mozda ti je cak i priznala....oprostio si joj, mozda se kaje....
pokusaj da sada vise ne mislis na to, vec da je pocnes opet osvajati, boriti se za nju, dokazati da je volis i da ti je jos uvek lepa kao i pre, rodila ti je cetvoro dece......daj joj sansu...

inace, prevar za mene znaci kraj. kod mene ne postoji ono izvini duso tenutak slabosti ili pa to je obican sex, ja tebe volim....ako veza ne traje dugo, ovo je neki izuzetak, jbt sta mi se desava.... shock
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ej kakvi filmovi, opravdanja,blecky sta sad, nadje opravdanje i to je to ahaaa evo ga razlog auu sad znamo gde lezi zec i teramo dalje
za mene nepostoji u braku razlog i opravdanje za takav cin,ja sam takav tip da joj nikad vise nebi verovao,pa onda ko zna od kad to traje ....i tako igre bez granica milion pitanja samome sebi,i da posle toga legnem snjom opet...seo bih i imao bi jednu temu za razgovor,koliko ti duso treba vremena dase spakujes? aha dobro
uzmi sve sto ti treba ostavi kljuc znas de, idem da prosetam dok ti odes caoo naravno i cmokic obavezno,eto kako bih ja reagovao kad vec pitas.
Hvala na savetu.Razgovarali smo danima dok nije vise bilo potrebe.Interesantno je sto samo zene komentarisu.Sta je sa ostalima.

Prijatelju, kažu da muškarac ne može da spreči ženu ako hoće da ga prevari....
mislim da je to samo delimično tačno....samo što se to ne radi špijuniranjem, i ostalim glupostima, već pažnjom , nežnošću i daobrim sexom.....kada svega toga nestane.......ebiga.....

i ovo važi za obe strane...
Dzoni
Vidim da si vodolija,jadan tvoj muz ako i on nije isto.Ja sam bik i svako ko se bavi astrologijom se hvata za glavu. Mi smo se tome smejali,ali ima nesto u tome.
Ej kakvi filmovi, opravdanja,blecky sta sad, nadje opravdanje i to je to ahaaa evo ga razlog auu sad znamo gde lezi zec i teramo dalje
za mene nepostoji u braku razlog i opravdanje za takav cin,ja sam takav tip da joj nikad vise nebi verovao,pa onda ko zna od kad to traje ....i tako igre bez granica milion pitanja samome sebi,i da posle toga legnem snjom opet...seo bih i imao bi jednu temu za razgovor,koliko ti duso treba vremena dase spakujes? aha dobro
uzmi sve sto ti treba ostavi kljuc znas de, idem da prosetam dok ti odes caoo naravno i cmokic obavezno,eto kako bih ja reagovao kad vec pitas.

Naravno da ni jedan razlog nije dovoljno dobar da bi se ucinila prevara. To nista ne moze opravdati ali on moze uvideti gde je pogresio, ( ako je on uopste pogresio ) i dalje je na njemu da odluci sta ce i kako ce. Deca nisu opravdanje da bi se i nakon prevare ostalo u braku, ali ako je covek toliko ludacki voli, precice preko svega, kresace je kao i do sada i zaboravice sve to. Ja iskreno ne bi mogla ,ali opet sto ljudi sto cudi. wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:09 pm.