Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Resila sam veceras da vas malo zatrpam temama. twisted

Proveli ste prvu noc zajedno. Padale su zvezde s neba, doziveli ste vulkansku erupciju, tektonska pomeranja. Sve vam se promenilo, osecate se poletnim, na krilima srece odlazite kuci. Ujutru budjenje i prva pomisao na tu osobu, hvatate se za mobilni u nadi da cete zateci neku poruku. Nema je. Odlucujete da vi poasaljete SMS, odgovora, zadugo, nema. Vreme se oteglo, teku minuti, sati i nista.
Koja je vasa prva misao, s obzirom da se pretpostavlja da se i dotica osba oseca isto, posle takve provedene veceri?
Da li se na licu mesta, posle pola sata bez povratnog SMS ili poziva, osecate izbedaceno ili na svtar gledate racionalno, tpa, mozda spava, mozda je u guzvi, mozda nije SMS procita iz objetivnih razloga?

Svakome moze to da se desi i to jesu neprijatne "igre".

Po meni, jedan dzentlmen to ne bi smeo sebi da dozvoli. To su vise pubertetski maniri, mada znam da ih koriste i vrlo zrele osobe. Nisam imala to iskustvo, ali iskreno recno, ne bih volela da mi se desi. Verovano bih se i ja osecala izbedaceno i ne bih znala o cemu se radi. Ustvari, mozda bih pomislila da se ta osoba malo poigrala sa monom i mojim emocijama. Ako je sve bilo tako savrseno, onda ne znam cemu tajac posle toga? Cemu te igrarije? Zar nije bolje pokazati svoja osecanja, to prija svima?

Doticni verovatno nije imao sta da pokaze.

Pa, da krenemo u diskusiju. wink
izvini na izrazu.....ali dotični je pizda (karakterna osobina)....
Dzoni
Sve to sto si navela si ti osetila a sta je on osetio?
Ma ja nista nisam osetila. lollol To je samo tema za diskusiju, jer se takve stvari desavaju. Sve je pod pretpostavkom da je bilo oboma super.
PA pretpostavke mogu biti razne evo recimo meni se zadnji put desilo da sam upisao pogresan broj telefona pa se nisam javio 2 dana dok nisam nabavio dobar i to jedva jbg lol
PA pretpostavke mogu biti razne evo recimo meni se zadnji put desilo da sam upisao pogresan broj telefona pa se nisam javio 2 dana dok nisam nabavio dobar i to jedva jbg lol

Lepo od tebe sto si se potrudio. Znaci, nije bilo razloga za bedacenje, ali se ona mozda ipak izbedacila i ko zna sta jesve pomislila.
...proširio bih temu: dotični ili dotična...(ako dozvoliš, ako ne dozvoljavaš, onda ću te zamoliti da mi oprostiš, i nastaviti)...

...puno zavisi koliko imamo godina kad doživimo ovakvo iskustvo...
- sa 20-ak godina ovakvo iskustvo znači da smo ili mi ili partner bili pripiti neposredno prije "provedene noći"...
- sa 30-ak godina ovakvo iskustvo znači da smo naletjeli na nekog debila koji na nama vježba primjenjenu psihologiju...
- sa 40-ak godina ovakvo iskustvo znači da smo noć prije zaveli osobu koju je život pregazio...
- dalje ne znam...
lollollol
rum_punch(manki)live.com
I tvoje varijante su moguce. Razni ljudi razne cudi.
Recimo devojka je mnogo vise ocekivala od njega, a onsamo avnturu na jedno vece?
Ima tu raznih varijanti
Upravo o tim ruznim varijantama i treba da pricamo i zasto dolazi do njih.
Ako neko provede intimno vece (ima sex), kako te osobe sutra mogu da budu "stranci", bez i jedne reci? Ili da se jedno od osoba izbegava i ignore kroz pozive i poruke?
Jednostavno sto njih dvoje ne zele isto on jeste obecavao kule i gradove da bi dobio sto je zeleo pa posle toga je nestao jel mu bilo tako lakse nego da sebe dovodi u neprijatnu situaciju, a ona ispala curka sto ga je netrepcuci slusala i poverovala mu sve pa posle "sece vene" sto joj se ne javlja.
E baš tako goxi, iako ne bežim od činjenice da ima psiha koje su u stanju zbog recke obigravati duži vremenski period.
Ali recimo taj scenario... znači broj ode na delete, kao i osoba lollollol loše po tu ženi je ako joj se više od ednom to desi, onda nek menja stil ponašanja, razmišljanja wink
ja mislim da je taj tip samo trazio sex, mozda mu se ova riba nije dopala u krevetu, mozda je samo iskoristio....ma moguce je svasta...mozda se slupao negde autom .... mozda mu je zena otela mobilni, a nije zapamtio njen broj, mozda je shvatio da to nije ta...
mozda voli da se igra...
znate da muskarce uglavnom uzbudjuje prvi sex,to im je ono, wow...mozda je rec o takvoj osobi....pa ne zeli da kaze nista, jednostavno je takav...
sve u svemu, mozda se upasio, mozda je to bila najlepsa noc u njegovom zivotu, pa nema pojma sta da radi.... :?
mozda vili da muci, mozda se sveti, ali zasto tako, ako mu je stalo do sexa samo, mogao je otici do neke javne kuce, napravti atmosferu i nema kome sta da objasnjava, ne mora da zove.....
ma hiljadu razloga ima...
ako neko nema "potrebu" da se javi nekome, a zna da je toj osobi stalo, da brine, da ceka, a ipak ne stigne poslati jedan sms.....ne znam, sta vi mislite, da li je njemu iole stalo do nje???
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Prvo, posle lude i extra noci ne bih prva nikad pustila sms lollol
Ako je dzentlmen javice se sam , ako ne opet nema veze zivot ide dalje. Na osnovu jedne lude noci ne mozes ocekivati da ce te vec sutra zaprositi lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:23 am.