Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: Sta posle?
Resila sam veceras da vas malo zatrpam temama. twisted

Proveli ste prvu noc zajedno. Padale su zvezde s neba, doziveli ste vulkansku erupciju, tektonska pomeranja. Sve vam se promenilo, osecate se poletnim, na krilima srece odlazite kuci. Ujutru budjenje i prva pomisao na tu osobu, hvatate se za mobilni u nadi da cete zateci neku poruku. Nema je. Odlucujete da vi poasaljete SMS, odgovora, zadugo, nema. Vreme se oteglo, teku minuti, sati i nista.
Koja je vasa prva misao, s obzirom da se pretpostavlja da se i dotica osba oseca isto, posle takve provedene veceri?
Da li se na licu mesta, posle pola sata bez povratnog SMS ili poziva, osecate izbedaceno ili na svtar gledate racionalno, tpa, mozda spava, mozda je u guzvi, mozda nije SMS procita iz objetivnih razloga?

Svakome moze to da se desi i to jesu neprijatne "igre".

Po meni, jedan dzentlmen to ne bi smeo sebi da dozvoli. To su vise pubertetski maniri, mada znam da ih koriste i vrlo zrele osobe. Nisam imala to iskustvo, ali iskreno recno, ne bih volela da mi se desi. Verovano bih se i ja osecala izbedaceno i ne bih znala o cemu se radi. Ustvari, mozda bih pomislila da se ta osoba malo poigrala sa monom i mojim emocijama. Ako je sve bilo tako savrseno, onda ne znam cemu tajac posle toga? Cemu te igrarije? Zar nije bolje pokazati svoja osecanja, to prija svima?

Doticni verovatno nije imao sta da pokaze.

Pa, da krenemo u diskusiju. wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:43 pm.