Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jos jedna ozbiljna tema,bar mislim da jeste.Kako bi reagovali da vas cerka koja nema punih 16 obavesti da je trudna.Bas me zanimaju vasi komentari.
jbt tebe baš krenulo, izvini ali neki dan žena danas ćerka.....ako imaš pištolj trči do murije i predaj ga odma.
Kako bih reagovala??? Popizdela bih kao i svako, sigurno ne bi skakala do neba od srece. Pa to je dete sa 16 godina. Ipak vodim se mislju da je sve stvar kucnog vaspitanja. Mislim da sam sve rekla. Ako sa detetom pricas na vreme, usmeravas ga ....tako nesto ne moze da se dogodi. Danas balavurdija izlazi sa 12 godina tako da ne iznenadim se kad cujem ovako nesto. Takvoj deci i roditeljima nek je Bog u pomoci
Kako bih reagovala??? Popizdela bih kao i svako, sigurno ne bi skakala do neba od srece. Pa to je dete sa 16 godina. Ipak vodim se mislju da je sve stvar kucnog vaspitanja. Mislim da sam sve rekla. Ako sa detetom pricas na vreme, usmeravas ga ....tako nesto ne moze da se dogodi. Danas balavurdija izlazi sa 12 godina tako da ne iznenadim se kad cujem ovako nesto. Takvoj deci i roditeljima nek je Bog u pomoci

al nemoj baš tako. nemože ni lancima da je veže kući jbg sad. nije dete za manastir .a ako je već izašla napolju je gomila prevejanih i slatkorećivih tipova koji je čekaju kao da je došla na klanicu. tako da bolje da joj objasnio koje su mere zaštite ili bar keva ako je njemu neprijatno pošto je žensko dete u pitanju
Voleo bih da vidim nekog ko moze reci da sigurno nije pogresio u vaspitanju svoje dece. Imali takvih? Neka daju neki savet.
Voleo bih da vidim nekog ko moze reci da sigurno nije pogresio u vaspitanju svoje dece. Imali takvih? Neka daju neki savet.

e izvini sad, postoje greške i greške.
ovo je jedna malo ozbiljnija stvar jer utiče direktno na njenu budućnost.
.
Узмеш пушку, узмеш прстен и право код оплодитеља.

Кажеш момку : Оркестар за свадбе и сахране је стигао.

"Реквијем" или "Жени мајко сина" ?

wink
Da malo razjasnim. Nije nigde,bukvalno, izlazila.Zena je sa njima ,mislim na svu decu,pricala o svemu.Sa tim deckom je dugo i tu je stalno,nije neko za koga se ne zna.Trudnoca se desila,ali nije bilo hrabrosti da se kaze.Kad je zena pitala,jeste li radili one stvari da nisi trudna? Ma nismo,mama.
Очито безгрешно зачеће.

wink
Izvini jel ti ovde nekog jebes u glavu? shockshock " Voleo bih da vidim nekog ko moze reci da sigurno nije pogresio u vaspitanju svoje dece"

Svako pravi greske u vaspitanju svoje dece, ali bas toliku gresku....sumnjam. Po tvom odgovoru vidi se da si ladovina, i ebe ti se sto ce ona najlepse godine da provede pored kolevke i pelena. Niko tebi ne moze dati savet jer svako dete je individua za sebe i ako ti ne umes da ga vaspitas kako ce drugi?

jalazan, sve se moze kad se hoce. Ne moze tebe niko da zajebe ako imas karakter. Ja sam bila bez podrske roditelja u najgoem dobu za devojcice, pa opet nisam donela stomak do zuba, i sta ti ja znam .......
Trudnoca se desila? Ma nismo,mama.

kako bre desila?

jel ti se ćerka zove Marija?

nemoj sad da smo naivni.............. roll
Jos jedna ozbiljna tema,bar mislim da jeste.Kako bi reagovali da vas cerka koja nema punih 16 obavesti da je trudna.Bas me zanimaju vasi komentari.

Auuu brale....neka ti je bog u pomoći...
Dzoni
Da malo razjasnim. Nije nigde,bukvalno, izlazila.Zena je sa njima ,mislim na svu decu,pricala o svemu.Sa tim deckom je dugo i tu je stalno,nije neko za koga se ne zna.Trudnoca se desila,ali nije bilo hrabrosti da se kaze.Kad je zena pitala,jeste li radili one stvari da nisi trudna? Ma nismo,mama.

Izvini molim te sta ce njoj decko sa 15 godina? Gde si ti tu kao otac?
.
Узмеш пушку, узмеш прстен и право код оплодитеља.

Кажеш момку : Оркестар за свадбе и сахране је стигао.

"Реквијем" или "Жени мајко сина" ?

wink
Upravo o tome nema diskusije.Za sada ostaje kod kuce da zavrsi skolu, a posle videcemo.Sto se njega tice,jedino trazim da prizna dete i nista drugo.Dali ce biti otac samo na papiru to neka sam odluci.Odhranio sam 4 odhranicemo i ovo jedno pride
lele................ kod tebe nikad nije dosadno.......................Smile))

što se žene tiče, juče ti napisah sve, što ne znači da danas neću još ponešto da dodam

a što se ćere tiče................. ima dve solucije............. da zadrži dete ili ne.......................... (e jesam pametna, dođe mi samu sebe da pomilujem po pametnoj glavici)

dakleM, čestitam DEDA!!!......................Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:41 am.