Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

.....da Vas i -JA- pozdravim.....odoh odavde kao i sa svih drugih sajtova ... Za svih ovih (skoro 5) godina nisam pozelela da odem....Mislim da je dosta od mene....Ljubim Vas sve....super mi je bilo druziti se sa Vama....Verovatno cu se jednom vratiti sa nekim drugim nikom. Pisemo se mi ....KAD-TAD. Kissko i budite mi veseli kao i do sada.... wink

D..
'nako.....

jbt.....po sata trazim gde se brise profil....zna li ko da mi pomogne???
'nako.....

jbt.....po sata trazim gde se brise profil....zna li ko da mi pomogne???

ne mozes ga obrisati tako lako ....ako vec zelis da se obrises skroz, pusti adminki poruku da te skine sa sajta i uradice to. Steta sto ides fuxoooo wink
[quote="Dea"].....da Vas i -JA- pozdravim.....odoh odavde kao i sa svih drugih sajtova ... Za svih ovih (skoro 5) godina nisam pozelela da odem....Mislim da je dosta od mene....Ljubim Vas sve....super mi je bilo druziti se sa Vama....Verovatno cu se jednom vratiti sa nekim drugim nikom. Pisemo se mi ....KAD-TAD. Kissko i budite mi veseli kao i do sada.... wink

Nije da me nesto posebno interesuje ali ako imas neki dobar razlog onda ga iznesi, ovako zvuci pomalo pateticno. Zasto da brises nick ako ces se verovatno vratiti, samo se pojavis.
Nada za bolje sutra

Putnik sam bez kovcega
s' nevidljivim teretom u grudima
s' kartom u jednom pravcu
priblizavam se kraju puta
kojem se nezna daljina.
Sa nadom za Bolje Sutra.

Pozz
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ma kakva patetika.....ja bas nikada nisam pateticna.....samo sam se uredno pozdravila sa vama....Recimo privatni razlozi ...nista sto bi bilo zanimljivo za forum....A vraticu se kad tad.....znam da hocu....svi se vracaju.
Fuxooo ljubim te puno ....cujemo se mi tamo arrowarrowwink
vazi Fux......kiss bre svima vama.
Hej, cao i od mene iako se nismo ni "sreli". Uvek je tuzno kad neko odlazi jer sam odlazio nekoliko puta, a isto toliko puta su i od mene odlazili. Istina ne sa sajta, ali dodje mu na isto.

Nadam se da su razlozi odlaska dobri!!! Iskreno, srecu ti zelim tamo gde dolazis i opet istu srecu kada se ovde, ili bilo gde drugde opet budes vracala. Ziva i zdrava bila!!!
Vec imamo Idimidodjimi sekciju, tako da si uvek dobrodosla. wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:26 pm.