Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

smor mi pa ae da malo po nekome opletemo...
Što bi ti da se svađaš? Odakle ti pravo da pokrećeš ovakvu temu????????
Stvarno sebi daješ previše slobode evil
Klot pa malo frket, pa tako trla baba lan.....evo ja sam pripravna winkwinkwink samo upri prstom po čijoj šemi heklamo lollollollollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
A ti iznad mene, ko ti je dao pravo da mi uleces preko reda ha?
Znas ti za onu vozačku diCiplinu da prvenstvo imaju oni koji dolaze s desne strane, odstranicu te iz saobracaja evilevilevilevilevilevil
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Šećerice, ja ću tebe mila spasiti, nemoj sama sa sobom da se svadiš, evo na mene viči Tongue 8)
kako ti to kuckash na mojoj temi,a??????
Vidi ako ti je povišen ton način za svađu... onda stvarno nemaš ni malo kulture... daj argumente molim, ostani čovek do kraja... evil
Posle svake svadje docice red i na ebanje, paz sta vam kazem lollol

More dugacak ti jezik , sta ja tebi ima da argumentujem? Sta mislis ko si ti? twisted

More dugacak ti jezik , sta ja tebi ima da argumentujem? Sta mislis ko si ti? twisted

Nesto kontam (sto bi rekli klinci) da je ova tema zato i pokrenuta, zbog posle svadje sve je sladje i tih fora wink

Nesto kontam (sto bi rekli klinci) da je ova tema zato i pokrenuta, zbog posle svadje sve je sladje i tih fora wink

ja ne verujem u to...posle svadje sve je sladje...posle svadje sve je sranje...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
a ma nisi se onda jos svadjala ono pravo Wink

posle svadje ebanje je sladje twisted

zato ja uvjek makar malo zakacim da pocnem twistedtwistedtwistedtwisted
ja lepo rekoh da ce se poebemo na kraju .... lollollol
A bwe... samo sex, sex, sex... mozak prebacio na tu stranu... oće li se više neko sexati da manje pričamo o tome evil
ja nista do februara, rekli mi da se 6 meseci kuckamo a posle da se ebemo lollollol
A bwe... samo sex, sex, sex... mozak prebacio na tu stranu... oće li se više neko sexati da manje pričamo o tome evil

ja bih, al nemam s kim, ko ima s kim, taj nesto zabusava...i tako, nist osd sexa, samo prazne price....lupanje slame,mmmmm a senoooooo wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:38 am.