Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Svrsimir II kaže...

Klikere ste gurale dole? I kad mi neko kaze da su danasnja djeca perverzna...

A ja, sad sam se setila, vi ste se igrali samo bacanje kamenja s ramena, chega bi drugog u Hercegovini, kad samo kamen tamo uspJeva?
   lajkuje ovo
Jana kaže...

A ja, sad sam se setila, vi ste se igrali samo bacanje kamenja s ramena, chega bi drugog u Hercegovini, kad samo kamen tamo uspJeva?

A shkuljaka? A kovchanje? A plochkanje? Toliko mogucnosti... Nista ti ne znas... Za tvoju informaciju, te stare igre se i danas vracaju u modu. Evo, kako se zabavljaju djeca u Zadru...
Attachment-i
   lajkuje ovo
Jana kaže...

Pa.dobro.. kamena s ramena i kolac.u.panj..nije to samo bih blago sporta hahha ")
Bolje imati ptičice u glavi,
nego prazno gnijezdo.
Jana kaže...

Omiljena rodjendanska igra kroz koju deca isprobavaju sve perverzije koje ih interesuju.-procitah na netu, mislim da se ja te igre nisam igrala, ja sam igrala klikere s decom iz komsiluka i pravila najbolje pracke u kraju

cega si se najradije igrala u detinjstvu?

Fakat
Mi Tu!!
Hhaaha pa i lopte(hljebova,izmwdju dvije vatre) ali naajradje sam.sw voza.na.svom.mega super dpbrom.biciklu..
ljudi
BMX
Srebreno sa crvenim
Bila sam ka i vitar!

Pravili smo rpe..i tako..odeana koljena i tako..aah Smile
Dobro bi se.mi slagale..i kod.mene su drugi narucivali prackea ja nisam.pravila onima koji su drugu djecu iki zivotinje s.njoma.maltretirali
nego prazno gnijezdo.
Di bi se dobro slagale bona, poslovna koMkurencija a i ti kuvas po noci kraj otvorenog prozorashockwinklollollollollollol
   lajkuje ovo
Jana kaže...

Di bi se dobro slagale bona, poslovna koMkurencija a i ti kuvas po noci kraj otvorenog prozorashockwinklollollollollollol

Hahahaha jeste...no o.kada kuham sve bih mogla.jesti.. Smile
Jao mislim da bi bila.hit da.si u "nasoj ulici" rasla..
A i tebi bi se svidilo Smile
nego prazno gnijezdo.
   lajkuje ovo
Manawa kaže...

Hahahaha jeste...no o.kada kuham sve bih mogla.jesti.. Smile
Jao mislim da bi bila.hit da.si u "nasoj ulici" rasla..
A i tebi bi se svidilo Smile

.. ne mogu da saljem.poruku najdrugarici iz djetinjstva! Smile
nego prazno gnijezdo.
   lajkuje ovo
Kontra dobila drugarice, osla tema u ocin.

volis kada te propitkuju?

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:54 pm.