Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

4 godine pokusavam da se ugojim ali bezuspesno ....Da li znate za neki preparat koji pomaze , bilo sta .....Koliko god da jedem , nema teorije da se ugojim.
Idi kod nutricioniste. Pregledace ti i dace ti spisak hrane koja ce ti pomoci da se ugojis. Pod uslovom da se toga i pridrzavas.
to je stvar metabolizma, nekom radi dobro, nekom losije, gledam svoju komsinicu, jede ma ko slon, ali je mrsava, bas jako, kost i koza, i ona pizdi, kaze samo kosti joj klepecu....imas preparate razne...kako za skidanje tako za gojenje, pa pokusaj...
ai, apsolutno ne vidim tvoj problem, licno meni jesu lepe mrsave i visoke zene...a mislim da ce se mnogi muskarci sloziti sa mnom...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Wink

<br /
Jeste to lepo ali opet koji kg bi dobro dosao. Bila je jedna faza, kad je bukvalno garderoba visila na meni. Pazi kad meni vise smeta.A kod nutricioniste kad sam bila, zerna mi je hladno rekla, sta ces ti ovde mi radimo samo sa osobama koje imaju visak kilograma shock
bolje ipak malo da ljulja nego da zulja
Ništa lakše, svako veče pojedi 5 debelih palačinki, sa eurokremom i keksom, i sve to zalij sa 2dl. cole, al pod uslovom da se pre toga dobro najedes nečeg masnog i začinjenog, onda tako prejedena idi i pokušaj da zaspiš, ako te ne udavi kiselina, imaćeš nemirne snove, ali bože moj sve se žrtve podnose za koji kg. a onda ćeš da budeš srećna i debela, i imaćeš visok krvni pritisak zbog povišenog holesterola, celutit da ne spominjem, jer je osnovni uslov da se ne krećeš, kako bi se kalorije neometano lepile po bedrima stomaku i guzi winkwinkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Za mršavljenje treba jesti 4-5 puta dnevno, a za dobijanje kilograma 4-5 puta dnevno. Wink

Teorija je vrlo jednostavna, za razliku od praxe. . . da bi se dobijali kilogrami treba unositi više kalorija nego što ih se potroši.

U smornoj praxi to znači:

1. Stati na vagu.
2. 7 dana se ponašati kao i ranije i zapisivati sve što se pojede i sabrati kalorije. (V.Kostić predlaže da se izbace kolači jer je praktično nemoguće izračunati broj kalorija u kolaču).
3. Nakon 7 dana stati ponovo na vagu i trebalo bi (obzirom da smo se isto ponašali kao i ranije) da pokazuje istu kilažu.
4. Ukupan broj kalorija podeliti sa 7 (dana) i dobije se dnevna kalorijska potreba.
5. Manijakalno sabirati kalorije čiji broj mora da bude što veći od dnevne ravnotežne potrebe.

p.s.1) Obzirom da se neke osobe neravnomerno goje, možda i nije dobra ideja dobijanja kilogarama samo putem jela. (moguće je da se masno tkivo nataloži pretežno na jednom delu tela i da se postane meta komentara prolaznica koje šetaju sa muževima.) lol

p.s.2) Proveriti za svaki slučaj da li postoji neka trakavica u stomaku. Wink
Skoro sam cula jednu teoriju o kilogramima povezanu sa temperaturom tela. Ako je normalna temperatura tela manja od 36 stepeni organizam trosi kalorije na dodatno zagrevanje tela...Blacky izmeri temperaturu da vidimo da li je kod tebe takav slucaj... roll
Sve više sam se gojila, i jako puno znojila
Momci me nisu voleli, čak ni oni debeli
cry
Sada sam jako zgodna ja, vitka i slatka devojka lol
I sad bi sa mnom furali
A nekad su me gurali shockshock

O da li je to moguće?
Vole me pa me ne vole roll
Od kad sam istopila struk
Gde uđem tu je muk
I gledaju mi struk wink
Bila sam debela debela
Zbog tog sam dugo ja patila Unhappy
debela debela debela
Al sve sam kile ja skinula... lollollol

Sva srca sam im slomila
Pa se ponosno ja sklonila lol
Sad mi svi viču, molim te, udaj se za me molim te!
Nemojte preterivati :x
Ni mene maltretirati
Kad nađem pravog momka ja
Ceo grad će da zna wink
Kad nađem pravog momka JA! Tongue

Bila sam debela debela.... lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Skoro sam cula jednu teoriju o kilogramima povezanu sa temperaturom tela. Ako je normalna temperatura tela manja od 36 stepeni organizam trosi kalorije na dodatno zagrevanje tela. . .

Zar to nije povezano sa temperaturom okoline?
Uvijek sam jela kao luda, a bila kao kost i koza... od sedam dana u nedjelji minimum tri sam se budila u noci izmedju 2 i 4 sata i pekla palačinke, glad bi me budila... ali kilograma nigdje, cak ni grama... proljetos sam uzela onaj ecomer, kao da mi se poveca imunitet, meni se i pored tog mog dobrog apetita jos vise povecao i dobila sam jedno 3-4 kg za mjesec dana....
Kao i sve drugo, i ovo je individualni problem (ako uopšte postoji) i treba mu individualno pristupiti!
((http://img529.imageshack.us/img529/6461/doctor.jpg))

Blekitze, tvoj broj je zapravo 1-1-7, a ne 985. lol Tvoj tip gradje, tzv. ektomorfni tip ima tu oznaku kod merenja. Moj savet ti je da se ne opterecujes toliko izgledom. wink Zdravo telo je daleko vaznije od par kila manjka ili viska. Raznovrsna ishrana i kurcomicin terapija koju redovno upraznjavas ti predvidjaju dug i ispunjen zivot. wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:31 pm.