Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

kada odvojite vreme, odete u neki kafic sa prijateljicama i opusteno izogovarate vase muskarce...
moje drugrice i ja praktikujemo tu tradiciju vec neko vreme, sreda, 11 sati pre podne, skupimo se i caskamo, opusteno...
e, sutra me sve nesto plasi...
1) drugarica br 1. raskinulas deckom s kojim je bila u vezi 7 godina
2) drugarica raskinula s deckom kojim se verila, i ove godine trebali da se uzmu..bili zajedno 2 godine...
3) najiskrenija udala se zbog novaca, ali postuje coveka tog, no, u zivotu voli drugog koi nikad nece biti njen....
4) udala se za zgodnog dasu, svestan svojg izgleda, voli da je vara, a kako voli je, ona njega voli....
5) ja....ja nemam pojma na cemu sam...decko me stavio na cekanje, dok ne razmisli ....kefalo, voli da rzmislja...
i tako, sam pomisao na sutrasnje caskanje me vec plasi....sve ce da cmizdre...i svakoj je najstrasniji njen problem....moram da kupim celo paklo wc papira....sta li ce konobari i gosti misliti o nama....

ej, ljudi stvarno ne znam zasto sam postavila ovu temu
...mozda mi je samo dosadno....Smile

ispaavih zbog Mice...da je ne zbunjujem.... Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Lepo je to kad se drugarice sastanu. Obicno to plakanje i kukanje predje u lepo rasplozenje, salu i na kraju smeh. Bar delimicno mentalno olaksanje, koje im omogucava da idu dalje.
Vama izgleda 8.mart nije dovoljan? lol
kada odvojite vreme, odete u neki kafic sa prijateljicama i pusteno izogovarate vase muskarce...
moje drugrice i ja praktikujemo tu tradiciju vec neko vreme, sreda, 11 sati pre podne, skupimo se i caskamo, opusteno...
2) drugarica raskinula s deckom kojim se verila, i ove godine trebali da se uzmu..bili zajedno 2 godine...
3) najiskrenija udala se zbog novaca, ali postuje coveka tog, no, u zivotu voli drugog koi nikad nece biti njen....
4) udala se za zgodnog dasu, svestan svojg izgleda, voli da je vara, a kako voli je, ona njega voli....
5) ja....ja nemam pojma na cemu sam...decko me stavio na cekanje, dok ne razmisli ....kefalo, voli da rzmislja...
i tako, sam pomisao na sutrasnje caskanje me vec plasi....sve ce da cmizdre...i svakoj je najstrasniji njen problem....moram da kupim celo paklo wc papira....sta li ce konobari i gosti misliti o nama....
...moda mi je samo dosadno....Smile

Pa ovo je scena iz serije Sex i grad... wink
A uuuu ...sutra bolje da vas muski izbegavaju... ju ju
kada odvojite vreme, odete u neki kafic sa prijateljicama i pusteno izogovarate vase muskarce...
...moda mi je samo dosadno....Smile

Pa ovo je scena iz serije Sex i grad... wink

ma nije....stvarno nije...nemamo onu plavusu, sto samo sex vole wink

Pa to što napisa nije za jedan dan. Vama treba večnost!
U stvari, svaki dan je vaš dan, a i malo vas je, treba da proširiš društvo.
Svaki dan je naš dan... Proverite, i videćete koliko je to lako...
Jbt...veoma zanimljive teme u sred srede rollrollroll

Ja bih npr.izbegavala takve ''prijateljice'' koje me opterecuju svojim problemima, a ustvari to i nisu problemi, jer kako kazu ''najmanja je boljka i najglasnija'', ali ima nas razmih.
Ja razumem da se zene jedna drugoj povere i jadaju, ali ako se iz izlaska u izlazak ponavlja kukumavcenje, i ako cu da dodjem kuci opterecena njihovim problemima, koji ce vec sutra biti zaboravljeni, radije bih izmislila neki razlog da izbegnem takav susret.
Ja pretezno izadjem da se opustim, ako vec odem na tu kaficu radije cu je provesti u nekim vedrim razgovorima, a te teze teme bih ostavila za neku kucnu varijantu winkwinkwink
A ovo sve mi lici na takmicenje, ko je u goroj situaciji winkwinkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Јел ова тема из филма "Жене на рубу нервног слома" ?

wink

Ja bih npr.izbegavala takve ''prijateljice'' koje me opterecuju svojim problemima, a ustvari to i nisu problemi, jer kako kazu ''najmanja je boljka i najglasnija'', ali ima nas razmih.
Ja razumem da se zene jedna drugoj povere i jadaju, ali ako se iz izlaska u izlazak ponavlja kukumavcenje, i ako cu da dodjem kuci opterecena njihovim problemima, koji ce vec sutra biti zaboravljeni, radije bih izmislila neki razlog da izbegnem takav susret.
Ja pretezno izadjem da se opustim, ako vec odem na tu kaficu radije cu je provesti u nekim vedrim razgovorima, a te teze teme bih ostavila za neku kucnu varijantu winkwinkwink

Mi smo prijateljice vec dugo, ne pricamo uvek o problemima, jednostavno nam se zadesio da smo skoro sve najebale, sada....ince ne placemo niti smo u zalosti uvek....smejemo se i pricamo, tracarimo, pa na red dodju i nasi muski, naravno, zato sam i rekla da se plasim sutrasnjeg susret, sve smo u autu,mada, ne opterecujemo jedno drugu, jednostavno okrenemo na salu...pasce koja suza, naravno , nastavnica koja je trebala da se uda, mislim da je malo vise u depu od sviju nas....
ali, da znamo se smejati, komentarisati, davati savete, i ne opterecujemo se....a ako neko ima problama, valjda zato sluze drugari da poslusaju, i ako ne mogu bas da pomognu..zar ne?

Ааааааааааааааааа, ипак је тема из филма "Прохујало с вихором".

wink
Ааааааааааааааааа, ипак је тема из филма "Прохујало с вихором".

wink

Tongue
ti si mi ne nestasan, nego pametnjakovic wink

Ubre Nenkice sto si surova... pa svi mi imamo probleme...ti si izgleda prijatelj dok je sve ok a kad je kriza i frka ko vas sisa...ja nisam uz vas.... Devojke imaju svoje vreme dala je primer kakav sastanak moz da ocekuje ,sto joj vidi se nije drago.... dogovor je kafic a ne kucna varijanta...znaci svaka sreda.... pa opustanje je i kad se izjadas nekom ko da si pola tereta skinuo...nekad mi nekom na teretu nekad oni nama...i sve u krug pa ljudi smo boze dragi...
I sto kaze Vocka sve se to moze pretvoriti u sprdnju pa se na kraju i dobro provedu...kucna varijanta moz samo jos vise da ih dotuce...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:54 pm.