Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

I Vlad je verovatno bio dobar dok su ga vaspitavali mama i tata, a onda je ipak postao Drakula...

Pitam se, od čega li sve zavisi da li će dete postati dobra ili loša osoba kad odraste? I koliko to uopšte zavisi od porodice i roditelja a koliko od mnogih drugih faktora? Utiče li na sve to u nekoj meri i nasledni faktor?

Mene ovaj moj mali već počinje da zabrinjava pa zbog toga i postavljam ovu temu. wink Izgleda mi se da je po naravi "povukao" na dedu po očevoj liniji, a otac mi se tri puta ženio i ima petoro dece iz dva braka, 70 mu je godina i još uvek juri "sojke", ne znam ni sam više šta sve u životu nije radio i gde nije stigao..., boem i legenda svoje vrste ali ga treba istrpeti. wink
Ima uticaja vaspitanje, model porodice koju mi kao roditelji kreiramo u njihovim glavicama...nasledni faktor!? mislim da nije presudan, ako je deda tako zivahan ne bi se ja za sina toliko sekirala wink lol lol snaci ce se on dooobrooo lol lol lol lol
roll I ja mislim da je bolje što nije "povukao" na mene.
i ja mislim, seti se samo djevojke koja je pobegla u manastir zbog tebe( ne pravi se lood kad svi znamo zbog cega je otisla) wink lol lol lol lol Uzgred, kakvu to batinu spominjes!? roll
roll Ja sam veliki emotivac i to mi ne valja. Žene me na tu "foru" iskorišćavaju, jbg-a.
Ova ti zamena teza nije dobra, nije ona zbog mene otišla u manastir, već zbog toga što je po sopstvenoj volji i opredeljenju odlučila da svoj život posveti Bogu. Juće sam bio u poseti i to mi je rekla. Ne moraš mi se izvinjavati ali istine radi napisah i to, da se zna. wink

Objektivna je okolnost da privlačim žene i samo na njoj se moja krivica ne može zasnovati. Uostalom, šta se ja tebi sad tu kao pravdam... Smile
Batina je iz raja izasla, slazem se, jer joj tamo mesto nije wink lol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
roll Ovo je tema o mom malom a ne o ženama i manastariskom životu pa molim da se vrnemo na istu. Pozdrav Nenkice i drago mi je videti da jO5 komuniciramo, ko nekad. 8) lol
roll Ja sam veliki emotivac i to mi ne valja. Žene me na tu "foru" iskorišćavaju, jbg-a.
Ova ti zamena teza nije dobra, nije ona zbog mene otišla u manastir, već zbog toga što je po sopstvenoj volji i opredeljenju odlučila da svoj život posveti Bogu. Juće sam bio u poseti i to mi je rekla. Ne moraš mi se izvinjavati ali istine radi napisah i to, da se zna. wink

Objektivna je okolnost da privlačim žene i samo na njoj se moja krivica ne može zasnovati. Uostalom, šta se ja tebi sad tu kao pravdam... Smile

Makariuse dragi,nemoj da se pravdas, salila sam se ali ako sam te uvredila izvini, stvarno! oops
lol Mene žena mož da uvredi jedino kad me odbije... wink
Ne brigaj, sve je ovo jedna šala i razbibriga. Smile
BATINA JE IZ YAJA IZAŠLA ILI IPAK NIJE?

kolko je menE poznato, jeste....................Smile))
Koga treba da bijemo? Ili ko koga treba... roll opet tema krivuda... 8)
Koga treba da bijemo? Ili ko koga treba... roll opet tema krivuda... 8)

kriva batina, a?....................Smile))
'batina je iz raja izashla'...rece crnac i otkopca pantalone hahahaha
nemo crnce da mi pominješ...................... odmak mi se bradavice nadrkaju......................Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:11 am.