Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zene su za kurac. A sta mislite o onima koje nisu i razlog zbog cega nisu???
Muskarci nisu ni za "Kurac" , a sta mislis ti zasto nisu ????? rollrollroll
Pa zato sto su za picku.

Nisu vise ni za "Picku" roll , moze sada i Picka bez Kurca winkwink
"anasstasija" lukavo,dvosmisleno i mudro zboris.Otvaras misaoni proces sa kratkom recenicom.Super.
A iskreno,mozes li odgovoriti na upit u temi???
Ako sam ja za kurac, je l' to znaci da sam prava zena? Tongue
Jel' si ti to hteo da nas pitash shta mislimo o lezbejkama...? roll
Ako sam ja za kurac, je l' to znaci da sam prava zena? Tongue

Vi ste prave žene!

Ovde će pre biti da se radi o introspekciji poslovice - da postoje korodirane (khm) "imenice" kojima i dlaka smeta! Wink
O lezbejkama imam LICNO misljenje,koje je preraslo definitivno u izgradzen stav.
Toliko,njeznosti,senzibilnosti i eroticnosti moze se samo vidjeti u vodzenju ljubavi medzu zenama.
A,zasto neke zene nisu za kurac i koji su to razlozi,a zasto pak neke jesu,pa daj svoje misljenje.

Kazu,da nije lako naci kurac(ima kitica) i da dobar jebac para vrijedi..........itd.
Vishesmislen si...
A mozda sam ja i pijana...
roll
O lezbejkama imam LICNO misljenje,koje je preraslo definitivno u izgradzen stav.
Toliko,njeznosti,senzibilnosti i eroticnosti moze se samo vidjeti u vodzenju ljubavi medzu zenama.
A,zasto neke zene nisu za kurac i koji su to razlozi,a zasto pak neke jesu,pa daj svoje misljenje.

Kazu,da nije lako naci kurac(ima kitica) i da dobar jebac para vrijedi..........itd.

Kad su nervozne, treba ih smiriti. Mislim, zhene. Svaki mushkaratz zna (nadam se) kako sa smiri svoju...... wink

A qratza ima raznih. Ipak, zhena je ta koja bira.... :D

Kad su nervozne, treba ih smiriti. Mislim, zhene. Svaki mushkaratz zna (nadam se) kako sa smiri svoju...... wink

A qratza ima raznih. Ipak, zhena je ta koja bira.... :D

za smirenje,sas vijagrom ili apaurinom?...Smile))

za smirenje,sas vijagrom ili apaurinom?...Smile))

mladitju, nisi li premlad za vijagru??? :D
Zene su za kurac. A sta mislite o onima koje nisu i razlog zbog cega nisu???

Auuuu..brate sta ti bi od jedanputa? Zene,pa .urac,pa lezbejke,pa...tttt...pusti to bre i di nadji neku koja je za to sto bi ti voleo i nemoj nista da brines!Bice sve uredu!Ona ce tebi pruziti ono sto tebi treba ti ces njoj( mozda) ono sto njoj treba i ti zadovoljani i ona( mozda) zadovoljna i svi na svoju stranu wink
Khm, khm, a kolika se prasina digla od cestitanja 8. marta.

Kako mozes tako pricati o zenama? Nisu to objekti!

Zene su za istinsku ljubav!
Od toga cvetaju, od toga im sjaji kosa!
A kada su zaljubljene, za onu stvar imaju i lepse nazive!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:54 pm.