Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Prosle subote,imao sam priliku sresti tri prijateljice,koje su se igrom slucaja zatekle u Oslu. Bile su mi gosce 5.dana.pricali smo o svemu i na red je dosla tema o vjecitom ne razumijevanju na relaciji zensko-musko.(Sve tri su u 30-tim.god.)
Pricale su svoja seksualna iskustva.(Naravno i ja,ali nije bitno u ovoj temi) Ono sto me je iznenadilo to je nacin na koji opisuju muskarce.Kazu:-
Upoznala sam tipa.Pun samopouzdanja.prica mu puna sexa gdje se provlaci samohvalnost.Poslije 2-3.dana zavrsimo u krevetu.Kad ono tamo,nema KURCA,samo neka kitica.Da,da kitica i kada je dignuta.
Pa na cemu on gradi samopouzdanje,smohvalnost i sto mu treba prica o sexsu?IMA SEKSA KAO U PRICI,ALI PRICA MNOGO BAJKOVITA.

Poslije odredzenog vremena zavrsim u krevetu sa tipom,a kita mu nikako da postane KURAC.Ne dize se,a sve sam ucinila.kAZE MI hajde nema veze,nije sve u hidraulici.Pa muskarca HIDRAULIKA cini muskarcem.

Naletim na tipa.U nekoj smo vezi.Ono sto se kaze nismo ni poceli a on vec svrsio.Kontam,hajde prvi put,ali to, i svki naredni put isto.
Poslije mi cak i savjet trazi,sta da ucini da ne bi tako brzo svrsio.Kazem mu:,vjezbaj.A on mi rece pa evo vjezbali smo sada.Ma covjece,SOLO dok se ne usavrsis.Naljutio se,muskarcina.

Jos navedose primjera.Rekose da su u razgovoru sa svojim prijateljicama slicne i iste price cule.Udate im prijateljice vrlo rijetko imaju sex,a neke moraju cekati po nekoliko mjeseci.Mnoge se razvode jer nemaju KURAC,a one sto i dalje ostaju u braku kazu:Ma odlicno se osjecam!! Eto sinoc,je skoro bilo seksa.

Konstatovale da im treba KURAC a ne neke samohvalne "muskarcine" sa kiticama.
Ima i MUSKARACA vrijednih postovanja,SEKSUALNOG,ali RIJETKI SU.

PS. sve tri su visoko obrazovane,zaposlene i oslobodile se starih i usmrdjelih shvacanja.
TO JE INICIRALO TEMU KOJU SAM POSTAVIO. ZENE SU ZA KURAC. A one koje nisu i zasto?????
Dobro si se setio da pojasnish pitanje...
Btw. topla voda je vec otkrivena...
8)
PS. sve tri su visoko obrazovane,zaposlene i oslobodile se starih i usmrdjelih shvacanja.

Slatko ste se vi ispricali. Nadam se da je bilo i drugih tema, sem pomenute. A, sto se tice "starih usmrdjelih shvaCanja" mislim da ona nikad, u "toj oblasti", nisu ni postojala, samo sto se mozda manje priccalo na tu temu.
Kao sto si mogla procitati,( pricali smo o svemu i na red je dosla tema o vjecitom ne razumijevanju na relaciji zensko-musko.)

Pa samo sam htio podijeliti razmisljanja sa VAMA,nadajuci se da ce bar neko,poslije objasnjenja,koje ste mi trazili,dati i svoja iskustva,razmisljanja o temi koja je postavljena,a cinjenica je da je bas tako.
Nije valjda da treba bjezati od toga,ili su predrasude jos jake???
Vec je bilo price na temu takvih stvari. Sad, ako mislis da treba pojedinacno da se izjasnjavamo i opisujemo muskarce s kojima smo intimni, onda se to i ne bi zvala intimnost. Kao sto vidis, ima nas raznih, neko prica o svojim intimnostima, a neko postuje tudju i svoju intimu.
Pa ako nista drugo mogu se dati razmisljanja o ovoj temi,ali posto je vec bilo prica na temu takvih stvari,kako ti rece "lavice",povlacim svoje prijedloge.
"lalegator" Vecina tvojih postova je KRATKA,ali MUDRA!!! Kako to uspijevas???
zena ima mozga i to u ogromnim kolicinama
Aleksandar je napisao:
a sta su to predrasude?

Pa to ti je KOCNICA koja ti ne da dalje.Zabranjuje ti da mislis svojom glavom,uskracuje ti slobodu govora i licnog stava. A opravdanje za tu kocnicu mozes naci,ako to sve podvuces pod intimnost i onda si napravio mudar potez.
Pa zasto im nisi pomogao, muskarcino?
A opravdanje za tu kocnicu mozes naci,ako to sve podvuces pod intimnost i onda si napravio mudar potez.

Ovo je nesto namoj racun? lol lol Shvati kako ti odgovrara, ali po meni, intimnost i predrasudi nemaju isti znacaj. Smile wink
Aleksandar je napisao:
a sta su to predrasude?

Pa to ti je KOCNICA koja ti ne da dalje.Zabranjuje ti da mislis svojom glavom,uskracuje ti slobodu govora i licnog stava. A opravdanje za tu kocnicu mozes naci,ako to sve podvuces pod intimnost i onda si napravio mudar potez.

znaci predrasuda je kad ti je zabranjeno da mislis svojom glavom.
a ko to meni moze da zabrani?
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:33 am.